Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Gerçekten çok teşekkür ederim ya güzel kalbinize emeğinize, insanlara yardım edişiniz karşılıksız kalmaz eminim
Allah size hep güzel kapilar açsın
Sizlerin duası beni çok iyi hissettiriyor çok teşekkür ederim çok mutlu oluyorum vallahi Rabbim hepimizin gönlündekini en kısa zamanda nasip etsiinn aminnn

Ben de ilk bu pozisyonda yendimmm Tiniminimavihanim dinledim iyikii varsınnn kuzum iyi ki buradasın

Dilatör 4. Tam girmeme sebebini öğrendim vajina derinliği 7,5 buçukla 10 cm arasındaymış ve 4 dilatörde 13 santim ondan girmiyordu ve 4 dilatörü artık rahat alabildim ve 4 te 3 girdi bu bilgi sayesinde rahatladım
Eşli denemeye geçtim bi 3 cm girdi ama kendimi mi kastım bilmiyorum bir türlü ilerlemedi bir kaç pozisyon daha denedik uzun zaman sonra ilk defa bu kadar çok ağladım eşim de buna üzüldü ağlama olmuyorsa olmasın yani moral vermeye çalıştı
Sonra sakinleşince tekrar yapmaya çalıştım, ama bu sefer eşimin sertleşme sorunu oldu normalde olmazda ben ağladım diye üzüldü ondan o gün öyle kaldı
Yani aparatı rahatça alıyorum üç parmağı da yapabiliyorum ki asla parmak sokacağımı sanmazken onu da yaptım
Ama eşli de nerde hata yapıyorum niye ilerlemiyor artık çok moralim bozuluyor

Canım ilerlemedigi yerde derin nefes al ver hafif kegel yapmaya çalış açılacak o kısım yavaş yavaş zorlamadan itmeye devam et olacaktır

2-3 gün daha 4.aparatla egzersiz yapsan canım sonra Eşli deneme öncesi 15 dk aparat çalışması yapsan İstersen 2-3 ilişki denemesinde alışman icin ilişki öncesinde aparata su bazlı kayganlastırıcı sürüp onunla 5 dk çalışıp sonra da tekrar aparatın ucuna fındık büyüklüğünde jetex uyuşturucu krem kullanıp aparatla çalışsan orası 10 dk içinde uyuşuyor ve bu şekilde ilişki denemesine geçsen alıştığında zaten 2-3 ilişki sonrası bırakabilirsin uyuşturucuyu bu defa sadece eşli deneme öncesi 15 dk aparatla çalışıp daha sonra eşli denemeye geçersin ben Tiniminimavihanim önerdiği pozisyon sayesinde başardım yatak ucu pozisyon bu şekilde kasılma da az oluyor ben hiç zorlanmadan başardım o pozisyonda

2-3 gün daha sırayla tüm aparatları çalışsan en cok da 3. Ve 4.aparatı rahat yapana kadar

3 rahatlıkla alıyorum 4 te öyle ve tam girmemesine üzülüyordum o da vajina uzunluğu öğrenene kadar dilatöre uyuşturucu speyi de sıktım içi uyuştu ama yine de olmadı
Yatak ucu pozisyonu bende denedim ama bu sefer de kayıyorum ona nasıl çözüm buldun

Canım ilerlemedigi yerde derin nefes al ver hafif kegel yapmaya çalış açılacak o kısım yavaş yavaş zorlamadan itmeye devam et olacaktır
Eşli de öyle yaptım hatta ucu girdi eşime bekle desim o an baya derin nefes aldım ama şey hissi oldu hem idrar hemde diğer baskı oldu o acısına dayanamadım
Hatta şey diyorum eşim sandalyede o şekilde denesem olacak mı

Hanımlar bisey sorucam ben vajinusmusu atlattım burdan ögrendiklerimle beni bileniniz vardr ama sorum şu ki anlattıktan sonra adet düzenim bozuldu ikidir erken adet oluyorum neden acaba bileniniz varmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…