Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Tiniminimavihanim Merhaba, dilatör geldi, nasıl başlamam gerekiyor bir de 4. Dilatörün uzunluğu gözümü korkuttu gerçekten hepsi giriyor mu o boy . Fazla uzun geldi gözüme :)
Benim şu taktik çok işe yaradı aparatı içine alırken gülü kokluyormuş gibi kokla (nefes al) , daha sonra nefes verirken mumu üflüyormuş gibi (nefes ver)

ve o sırada kafana takmamak için gerilmemek için ya arkada tv açık olsun, ya da müzik, konser sevdiğin bir şeyler yani bi ses olsun ki tek onu düşünüp gerilme pozitif,olumlu,mutlu olmak önemli nefesi unutursan kasarsın sakın unutma

Tiniminimavihanim Merhaba, dilatör geldi, nasıl başlamam gerekiyor bir de 4. Dilatörün uzunluğu gözümü korkuttu gerçekten hepsi giriyor mu o boy . Fazla uzun geldi gözüme :)
aparatlarını güzelce yıka ve en küçük olanı al diğerlerini sakla sıra sıra çıkart gözüm başta korkabilir ama geçici hepsi oluyor merak etme canımm

4.boyun hepsi giriyor mu gerçekten çok uzun yaa inşallah olur
Canımm kadın vajinası çoğunlukla aparatı alabilecek uzunlukta,en olarak zaten cok geniş bir bebek çıkacak kadar, çalışma yaptıkça olacak inanıyorum sana uzunluk konusunda da olacağından eminim,vajina en olarak cok esnek sadece boy olarak sabit,aparatlar da zaten vajinaya göre üretilmiş önemli olan doğru nefes kası serbest bırakmak yani kasmamayı çalışma yaptıkça egzersiz yaptıkça öğrenmek

Boyutu bende tamamı oldu kimisinde tamamı olmayabilir çünkü nadir olarak vajina boyu aparattan bir tık kısa oluyor diye o yüzden sen cslısma yaptıkça anlayacaksın zaten alabildiğin kadarını ben hepsini alabilmiştim zamanla tabi çalışma yaptıkça

4 seni birazcık tedirgin ediyorsa 1-2 alabildiğini söylemiştin sen de 3.aparatı en rahat haliyle yaptıktan sonra başlarsın 4 e ,çünkü kendini tam anlamıyla 4 ü alabilmek için daha rahat hissedersin

Teşekkür ederim, siz korkunuzu yenmek için mi kullandiniz
Tabi ki 4 seanslar da aparatlarla çalıştırdı doktorum. Evlendikten 1 yıl sonra başardım aparatlardan daha rahat eşinizle yaşayacağınız ilişki ben hiç acı yaşamadım hafif bi yanma sadece kafamda büyütmüşüm birşeyleri çok basitmiş, kendinize inanın

Seni tebrik ediyorummm canım

Merhaba Tiniminimavihanim Ben aparatları yaptım ilk 3 o kadar kolaydı ki 4. Aparatta çok çok az zorlandım ama sırayla yapınca gerçekten çok çok kolaymış.

 Ben 4. Aparatın hepsini aldım çok mutluyum, anlattığınız gibi uyguladım içerde beklettim git gel yaptım Daireler çizdim hemen löp diye girdi. Su bazlı kayganlaştırıcı sürmüştüm çok çok etkisi olduğuna inanıyorum. Korkan herkes gerçekten bu setten edinmeli.

Ben bir süre devam edicem psikolojik olarak tamamen iyileşmek için, Allah herkese kolaylık versin

Ya biraz önce seni etiket yapıp sorayım dedim sen benden önce davrandın bu haberine nasıl sevindimm anlatamam Çalışkan öğrencisin Harikaaa söylemiştik sana zaten ohh Sen neredeyse yüzde 70 kısmını aştın. Eşli deneme notlarını paylaşayım seninle onları da uyguladın mı bu iş bitmiştir Kuzum

Eşli Deneme için
@Esmakya

Çok teşekkür ederim az kaldı çok inanıyorum gerçekten Bu hangi pozisyonda olmalı acaba doggy mi misyoner mi ?

Gerçekten çok teşekkür ederim ya güzel kalbinize emeğinize, insanlara yardım edişiniz karşılıksız kalmaz eminim
Allah size hep güzel kapilar açsın

Çok teşekkür ederim az kaldı çok inanıyorum gerçekten Bu hangi pozisyonda olmalı acaba doggy mi misyoner mi ?
Benim bahsettiğim yatak kenarı pozisyonu ona anlattım kuzum yazının içinde var. Bu şekilde kasılma birtık daha az oluyor ama sen kendine göre mutlaka misyoneri de dene belki çok rahat yapacaksın Az kaldı az

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…