Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Kızlar inanamiyorum asla yapamam dediğim dilatoru doktorum sayesinde almaya başladım. Evlendikten 1 ay sonra dilator setini almıştım nerdeyse 4 ay oldu evleneli. 1 ay boyunca uğraştım durdum buradaki arkadaslarimdan bilgi aldım naptiysam en küçük boyunu bile içime alamamistim. Doktorum sayesinde başardım icime almayı. Artık bu hastalığı yenecegime inanıyorum cok az kaldı 🥰🥰🥰

Kızlar inanamiyorum asla yapamam dediğim dilatoru doktorum sayesinde almaya başladım. Evlendikten 1 ay sonra dilator setini almıştım nerdeyse 4 ay oldu evleneli. 1 ay boyunca uğraştım durdum buradaki arkadaslarimdan bilgi aldım naptiysam en küçük boyunu bile içime alamamistim. Doktorum sayesinde başardım icime almayı. Artık bu hastalığı yenecegime inanıyorum cok az kaldı 🥰🥰🥰
Bir gün bu haberi yazacağını biliyordummm kuzumm çook sevindim çook göreceksin diğerleri de olacakk 😍😍😍 sen bunu yapacaksınn inancın tam olsunnnn❤️

Sen harikasın canım benim tebrik ediyorum seni😍 diğerleri de olacakk kesinlikle sen bunu yapacaksınnn🌺🥰

Merhaba arkadaslar benim pazartesi günü kadin dokdorumda randevum var. Tahminen ultrason yapcak alt bölgemden. Simdiden kafayi yiyorum korkudan henüz vajinismusu 100% yenemedim ama ilerliyoruz esimle. Acaba vemcain spray sIkiptami dokdora gitsem veya öyle bi esimle mi denesem ☹️

X