Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Kızlar bu vecmeine diye sprey işe yarıyor mu ben kullanmak istiyorum onu sıkıp denicem dayanıncam bir kerede bitsin bu iş kurtulmak istiyorum gerçekten eşimde bende bıktık artık inancımız kalmadı

Kızlar bu vecmeine diye sprey işe yarıyor mu ben kullanmak istiyorum onu sıkıp denicem dayanıncam bir kerede bitsin bu iş kurtulmak istiyorum gerçekten eşimde bende bıktık artık inancımız kalmadı
Evet canim gerçekten çok işe yarıyor ben dahil bir çok arkadaş o şekilde başardı mutlaka al ve dene

Polikistik over olabilirsin canım ya da stres kaynaklı olabilir aklına kötü bişey getirme. hormon testinden sonra ne olduğu ortaya çıkar bende düzensiz adet oluyordum polikistik over olduğumu söylediler

Peki nasıl kullanıcam detaylı anlatabilir misin
Canim önce 10 dk sıcak suya otur sonra kurulan ve spreyi parmağına veya dilatöre sık 10 defa filan sonra içime al ve bir dk o şekilde bekle uyuşmaya başliyor hafif yakıyor çünkü anlicaksin ki uyuşuyor.
Daha sonra eşinle uzun bir om sevişme yap sonra kayganlastirici bebe yağı vs kullan bolca sonra kalça altına yastık koy yüksek olsun biraz. Sen penisi tut ve girişw yerleştir o sırada hafif ıkın eşin de yavaşça itsin ve kalçaya eğimli bir şekilde itsin şu emojiyi getir gözünün önüne aynı bu şekilde eğimli olucak vajina hatti eğik kaliyor çünkü alttayken eğer üstte yapabilirsen üstte dene ama altta yapacaksan da dediklerimi uygula rahat bir şekilde olucak inan

Çok teşekkür ederim canım inşallah iyi haberlerimi vericem

Bugün bunu denedim ama 1.dilatöre sıkıp yaptım biraz bekledim çıkarttım sonra uyuştu hissettim de
Eşli denemeye girdik kaç pozisyon denedim ama yapamadım çok baskı hissi oluyor ya

Bi de üzerine lavaboya gittim parmakla baktım girdi ve iki parmağımı da soktum tam girdi sıkıntı olmadı dilatör 3. de denedim hadi bi cesaret 4 te yapabilirsin dedim.
Sonra kaç kez yapmaya çalıştım her türlü şekle girdim asla girmedi anlamadım niye olmadı canım çok acıdı moralim yerlerde resmen
Hem acı hem baskı oldu neden oldu anlamış değilim bi de iç kısmı da uyuşmuştu hayır yani hiç pes etmeden sokmaya çalıştım olmadı ıkındım olmadı idrar baskısı vardı garip şekilde napacam hiç bilmiyorum

Ben daha denemeye geçemedim canım önce grip oldum hala gribim..Sonra da üstüme kaynamış çaydanlığı döktüm yandım ,iyileşim denememe geçeceğim inşallah
Ahh canım benim çok geçmiş olsunn talihsiz kaza güzel pansumanlarını yaptır dikkat et iyileşme sürecine girince bir krem var onu öneririm sana iz bırakmaz

İlk zamanlar o idrar baskısı oluyor ben yeneli 2 ay oldu o baskı yeni geçti şimdi de büyük tuvalete sıkışmış gibi baskı oluyor özellikle eşim ileri geri yaparken canım acımıyor ama baskı hissi zorluyor biraz bide ilk girişler hala yavaş mesela hemen pat diye sorunsuz olmuyor malesef normal kadınlara göre daha yavaş ilerliyoruz biz. Tam anlamıyla alışmak biraz zaman alacak azıcık dayanmak gerekiyor egzersizi bolca yapıp öyle deneyin sonuç güzel olacaktır

ilişki zar zor gerçekleşiyor kasıyorum rahat olamıyorum, yarı vaji oluyormuş.
Ayrıca bu apartları alıyorum bunda sorun yok ama ilişkide kasıyorum yine de , sizde de böyle oldu mu?
Ben 2 ay önce yendim vajinismusu kontrolü eşime bıraktığımda ara ara kasılma oluyor bişey yapmadım bunun için doktora sordum yenisin alışma surecin var geçecek dedi

Dün bir umutla acaba olur mu diye yeltendim ama olmadı yine vajina içi tam uyuştu ama niye 4 olmadı anlamadım.
Evet o baski hissini hiç sevmedim 3.dilatörde olmadı o his ama 4 te oldu ya sanki o girmicek gibi endişeliyim, eşimin penisiyle 4. dilatörden 3 santim daha geniş bu da beni korkutuyor
Egzersizleri çok yapınca genişlicek mi orası

Egzersizler gevsetecek orayı özellikle ilk ilişki öncesinde 20 dk falan iyi bir egzersiz yapman lazım. 4.yu çok iyi yapman lazım sonra penise geçmek daha kolay olur senin için. İlişki öncesinde güzelce çalış 4.aparati içerde bırak eşinle on sevişme yapın o arada içerde kaldıkça genisliycek vajina sonrasında hangi pozisyonda rahatsan o şekilde geçin aparati çıkarıp fazla beklemeden nefes alıp vererek penisi itin bu şekilde olacaktır. Rabbim tez zamanda kolaylıkla kurtarsın hepinizi

İşte 4. alamıyorum bir türlü ona canım çok sıkıldı diğerleri çok kolay oldu ama o asla girmedi sadece ucundan girdi ve kaldı öyle
Amin inşallah kurtuluruz ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…