Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Direk 3. Aparatla başlamadın değil mi ilk başta bazen adaptasyon sorunu olabiliyor ama pes etme bırakma tekrardan başına geç canım

Direk 3. Aparatla başlamadın değil mi ilk başta bazen adaptasyon sorunu olabiliyor ama pes etme bırakma tekrardan başına geç canım
Hayır 1. ile başladım ama cesaretimi sanırsam yitirdim bi de yorgunluk vardı üzerimde ondan mı bilemedim korkuyorum yine başa sararsam
Dediğin gibi belki adapte olamadım ama yılmak yok

Hayır 1. ile başladım ama cesaretimi sanırsam yitirdim bi de yorgunluk vardı üzerimde ondan mı bilemedim korkuyorum yine başa sararsam
Dediğin gibi belki adapte olamadım ama yılmak yok
Aynen yılmak yok yavaş yavaş illa hepsini aynı gün alacaksın diye bir şey yok bugün sadece birinci olan aparatı çalış kasıldın muhtemelen ama gene olacak merak etme

Canım eğer altta rahat olamiyorsan üstte dene ben o şekilde yaptım şuan en rahat ilişki de üstte oluyor zamanla pozisyonda denersiniz önce bı olsun da ben öncesinde parmak çalıştım 3 parmak yapiyodum onu yaptim içerde tuttum elimi o arada ön sevişme falan oldu eşimde hazır olunca elim içerde kalktim direk elimi çıkarıp pnsi tuttum ve derin nefes alıp vererek yavaşça oturdum çok kolay olmuştu bunu da deneyebilirsiniz

Araya zaman girince oluyor bende egzersiz yaparken hep aynı hissederdim o yüzden hep tek parmak yapıp kendime bak orası açık kulak deliği mi kapansın derdim sonrası gelirdi sende öyle yap zorlayabilir ama eninde sonunda olacak unutma biz çok güçlüyüz

Üst üste 3 kadar yaptım hatta eşli de yaparım demiştim ama sonrasında regl sancısı ve sonra hasta oldum
Şimdi birinci aparatı oraya getirdim sanki girmicek gibi kasıldım aslında biliyorumda orda korku olmadığını, acı da yok ama işte kasıldım
Artık yarına yapacam bugün fazla üstelemicem ilk dediğin gibi bi parmakla yapıp ondan sonra cesaret gelir yine dilatörle çalışırım

Üstte de denedim hiç yapamadım onu sanırım hazır değil orası girmiyor yani anlamadım iyice açılması lazım bence üç parmak sokup kendim genişletmem mümkün mü orayı acaba onu da deneyebilirim ama krem ve sprey de aldım bugün onlarla denemeyi düşünüyordum

Aynen öyle cesaret gelecektir olmadığı yerde canını çok sıkma zorlama ara ver dinlen sonra devam et

İnşallah bugün olur hicbirine gerek kalmaz ama olmazsa da ümitsizliğe kapılma. Bende ilk başta orası kapalı sanıyordum ama 2 parmağa gecmemle beraber genişledi gibi geldi farkı gözümle gördüm resmen sonra kafam rahatladı ve 3 parmaktan sonra ilişki oldu. Sprey ve krem kafanı rahatlatır ben kullanmadım ama kullanıp yenenler var. 3 parmak yapıp içerde beklet yapabilirsen daire çiz içerde ileri geri hareket ettir genişler. Vajina dipsiz kuyu ne yerlestirirsen ona göre esner bunu hiç aklından çıkarma

Canim üç parmağı nasıl alıyorsun içine, ben deniyorum birisi dışarda kalıyor

Canim üç parmağı nasıl alıyorsun içine, ben deniyorum birisi dışarda kalıyor
Önce 2 parmak yapıp 3.parmagı sonradan yerleştirdim ilk başta, alışınca 3unu aynı anda yaptım. İlk giriş kısmında zorluyor biraz dışarda kalıyor ben onu diğer elimle iterek yapmıştım olsun artık diye işaret parmağınla yüzük parmağını hafif içe doğru yani orta parmağın üstüne doğru getirebilirsin içeri yerleştirince duzeltirsin

Kızlar merhaba daha önce de yazmıştım ben ayda 3 kez adet oldum dilatörleri denedim sonda oldu doktora gittim vajinusmus dememe rağmen vajinadan kontrol etti canım çok acıdı, duphaston verdi onu kullanıcam. Adet olunca hormon testi yapacak sanırım.birşey çıkacak diye çok korkuyorum. Dediğiniz gibi vamcaine sprey aldım bunu direkt vajina girişine mi sıkıyorsunuz yoksa içeriye mi nasıl kolay olur sizce

Parmağını vajinana alabiliyorsun parmağıma sık 7 kez sonra içeri sok eğer alamiyorsan girişe sık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…