Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Tiniminimavihanim canım ben ilişkide yanma yaşıyorum sanırım tam ıslanma olamıyor kayganlastirici kullaniyorum ama ileriye kadar ulaşamıyorum sanırım zorlayınca da tahriş oluyor doktora gittim yanma için gayet normal dedi elle muayene etti iyice baktı bir sorun yok dedi. Sen Fito krem önermiştin bu yanmaha tahrişe iyi gelir mi? Nasıl kullanmam gerekiyor?

Fito krem tahrişe de yanmaya da iyi gelir canımm kullanabilirsin.Bir süre çok kişi kullandı burda da

ilişki zar zor gerçekleşiyor kasıyorum rahat olamıyorum, yarı vaji oluyormuş.
Ayrıca bu apartları alıyorum bunda sorun yok ama ilişkide kasıyorum yine de , sizde de böyle oldu mu?
Bende hemen hemen aynı durumdayim penisin tamamını değil yarısını aliyorum devamında ise yanma hissinden dolayı gitmiyor

@
Canim bende üstte denicem ama aparatım yok parmak egzersizi yapıyorum, ilişkiye girmeden önce parmak egzersizleri yapıyım diyorum kaç dk yapıyım egzersizi birde penisi nasıl alicam korkuyorum biraz hepsi giriyor mu yani hepsi olamasa da yarısından çoğu üstte giriyor mu

Öncesinde en az 20dk çalış parmak ben içerde beklettim o sırada eşim hazır oldu parmağım içerdeyken kalkıp üste geçtim bol kayganlastırıcı sürdük pnse, elimi çıkardım pnisi tuttum girişe yerleştirdim zaten egzersizden dolayı genişlediği için fazla zor olmuyor nefes alıp verirken yavaşça oturdum ilk başta yarısı oldu biyerde takılıyor gibi oluyo oraya gelince biraz bekleyip derin nefes alıp verirken ikinmak gerekiyor sonra hepsi oluyor. Hiç korkma kontrol sende olduğu için kolay olacak emin ol sadece penisi yarısı girene kadar tut elinle kıvrılma gibi bişey olmaması için bu şekilde daha rahat kayıp gider

Peki nasıl oturmam.gerekiyor çömelerek mi yoksa dizlerimin üstünde mi daha rahat girer ay valla stres oldum iyice

Arkadaşlar banada yardımcı olun lütfen nasıl başaracağım çöktüm resmen kendimle bile yuzlesemiyorum hiç kimse ile paylasamiyorum güç verin lütfen ilk defa burda dile getirebildim tek başimayim nasıl başa çikacağim cevrem bebeklerimi olmuyor taslamalari esimin bebegimiz olsun baskısı ben nasıl geleceğim üstesinden güç olun bana 4 yıllık evliyim doğu kültürü ile büyüdüm hep baskı hep horlanarak korkutularak efsanevi hikayeler erkek gibi yetiştirilme arzusu aşilanarak büyütüldüm nasıl geleceğim üstesinden hep çok korkuyorum ne parmak egzersizi ne dilatör içim titriyor yapabileceğimi düşündükçe çok korkuyorum yardım edin arkadaslar yedim bitirdim kendimi iç diş kalmadi

İlk ilişki oldu mu canım

Vemcaine sprey ve su bazlı kayganlastirici öneriyorum kesinlikle dene ve bana yaz lütfen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…