Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

İlk ilişki oldu mu canım
İlişki oldu gibi bilemiyorum denedik bıçak hafif parmağı kesecek gibi hissiyat olur ya siyirir geçer öyle bı hissiyatı hisedince eşimi ittirdim daha sonraları cinsel ilişki oluyor o olduğunu girdiğini düşünüyor ama ben hissetmiyorum girdiğini jinekoloji muanede oldum çok korkarak tabi doktor dalga geçmişti hatta çok daha üzülmüştüm ama hiç bir sıkıntı yok demişti herşey çok iyi dedi birliktelik gerçekleşmişmii diye sorduğumda oooo seninkini komşu bile duydu diye dalga geçmişti ilk defa döküyorum icimi ilgiendiniz için çok teşekkür ederim inanın bu bile çok iyi geldi ses olmanız

Cesaret gelse çok korkuyorum başlayıp yol alamamaaktan daha da korkup başaramamaktan çok teşekkür ederim ki kulak verdiniz bana
Burada çoğumuz aparat egzersizleri parmak egzersizi ile yendik. Bir bölümümüz sprey ve anestol krem kullananlar oldu. Geçmiş sayfalara doğru gidersen bununla ilgili bir sürü bilgiye ulaşırsın

Canım öncelikle sakin ol yaşadıkların anlattıkların sonucunda böyle birsey yaşaman çok normal ama bak burda yüzlerce hatta binlerce kadın var bende onlardan biriydim çok şükür sabırla ve öğrenerek ve de tabi ki harekete geçerek yendik hepimiz sende yeneceksin inanıyorum çok şükür fiziksel olarak bir problemin yok doktora gidip muayene de olmuşun buda çok iyi bişey sadece korkuların var canım onların üstesinden geleceksin. Bunun için biseyler yaptın mı mesela vajinani taniyor musun hci videolar doktorlar falan dinledin mi yani biz bazense başımıza ne geleceğini bilmediğimizden korkuyoruz yani ben öyleydim bu konu da araştırdım öğrendim neler oluyor ne yapmam lazim diye sonra harekete geçerek yendim çok şükür parmak,aparat, nefes egzersizleri ile hallettim Burda çoğu kadında bu şekilde yendi

Canım korkma hepimiz aynı durumdaydık hele ki ben 11 yıllık evliyim daha yeni yendim ben hiç vajinami bile tanımıyormuşum meğerse ve bende senin gibi büyüdüm amam kizligin bozulur şu bu diye ama hiçte korktugum gibi değilmiş ben yaptıysam herkes yapar ölüm gibi geliyordu meğerse çok kolaymış buradan ögrendiklerimle yendim bende vesile olan herkesten binlerce kez Allah razı olsun bende elimden geldiğince yardımcı okurum sana özelden yazabilirsin

Canim tamamen yendin mi acısız bir şekilde ilişki oluyor mu

Peki nasıl oturmam.gerekiyor çömelerek mi yoksa dizlerimin üstünde mi daha rahat girer ay valla stres oldum iyice
Dizlerinin üstünde rahat oluyor. Ben önce sağ dizimi koydum diğer ayağımın ustundeydim diz çöker gibi desem doğru olur sanırım penis yarım girdikten sonra diğer dizimide yatağa koyup nefes alıp vererek hepsini yaptım ilk başta hepsi olmayabilir buna takılma kötü hissettiğin yerde bekle sakinleş eşinde sakin kalsın nefes al ver sonra nefes verirken hafif ıkın oturmaya devam et bu şekilde rahat olacaktır canım

Cesaret gelse çok korkuyorum başlayıp yol alamamaaktan daha da korkup başaramamaktan çok teşekkür ederim ki kulak verdiniz bana
Öncelikle yalnız olmadığını gördün bunu bilmek bile insana iyi geliyor korkularını bizden iyi kimse anlamaz ben 1.5 sene çektim sonunda doktarla parmak egzersizi yaparak kurtuldum. İlk başta dokundugumda bile canım acıyor gibi gelirdi oraya bişey giremez asla diye düşünürdüm ama hepsi boş başladığın zaman sonu mutlaka geliyor önemli olan kararlı olup başlamak. İlk başta olmayacak parmak ya da dilator deneyeceksin girmeyecek çünkü hep öyle oldu ama pes etmeyip devam ettiğinde kazanan sen olacaksın inan kendine

Sana sadece ve sadece Kegel Egzersizini öneriyorum, doğru nefes alip verme ile oranin nasil apaaaaçık olduğunu anlayacak beynine bunu ispatlayacaksin emin ol

O kadar iyi geldiki yazdiklariniz iyiki bu topluluk var ve iyiki biz kadınlar olarak varız herbirinizden aldım destek ile üzerine yuruyeceğim başaracağım Rabbimin izniyle

O kadar iyi geldiki yazdiklariniz iyiki bu topluluk var ve iyiki biz kadınlar olarak varız herbirinizden aldım destek ile üzerine yuruyeceğim başaracağım Rabbimin izniyle
Kesinlikle öyle kendini içine kapatma burada seni anlayan çok kişi var bu sayfalardan geriye doğru git kitap okur gibi oku eminim çok iyi gelecek sana

Kesinlikle öyle kendini içine kapatma burada seni anlayan çok kişi var bu sayfalardan geriye doğru git kitap okur gibi oku eminim çok iyi gelecek sana
İnanın dediginiinizi yapıyorum günlerdir okuyorum halen daha okuyorum iyi gelecek güzel enerjiler aldım iyiki varsınız

4. aldım yada alamadım yarısı içinde ne yapsam da ilerlemiyor ağlicam ya şuan yarı şekilde duruyorum ama niye sırtıma bi ağrı veriyor onu anlamadım

İlerlemiyor bu dilatör ya sıkıntı bende mi çözemedim 1 den 3 e kadar nefes egzersizleriyle hemen alıyorum ama 4 yarıda duruyor o da şuanlık öyle alabildim sprey sayesinde ve orası uyuşuk , ama ıkınıyorum gitmiyor sabit kalmış ve sırtıma gerçekten çok kötü ağrı veriyor böyle olan varmı?
Ve hatta 3 parmağımı da sokabildim ama yok diğeri olmuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…