Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

4.dilatörü mutlaka içinde 20 dk beklet o sırada eşin yavaştan hazırlansın esneme oluyor aparatı çıkarıp tam anlamıyla eşine bırak olacak yasemm

Bunu yazdıktan sonra biraz daha uğraştım ve yapabildim sonunda. Gerçekten hiç yapamayacakmışım gibiydi,çok mutlu oldum..
Harikaaa yarından itibaren 4.aparatı yap ileri geri tak çıkart etrafında daire çiz sonra içinde beklet 20 dk eşli denemeye geç sende bir kaç sayfa geriye git oku not paylaşmıştım olacak az kaldı

Kızlar ben aparatları yapamıyorum ya İçim tuhaf oluyor midem bulanıyor akşam eşli deneyelim dedik direkt onu da yapamıyorum panik atak oluşmuş bende o aşamaya gelince bi titreme geliyor nefesim hızlanıyor ben nasıl yenicem bu rahatsızlığı alkolü bile denedim hayatımda hiç içmedim sırf bu iş için kullandım olmuyor ya 6 ay oldu nerdeyse hergün daha da geriye gidiyorum önceden en azından sevişmekten zevk alıyordum artık oda yok oldu hissizleştim resmen eşimde diyor zaten put gibi yatıyorsun diye evliliğimin ilk ayları hiç bişey anlamadım kafamda hep bu problem var son çarem doktora gitmek kaldı Anadolu yakasında önerebileceğiniz bir yer var mı

Aparat yapamıyorsan bide parmak dene belki onu yapabilirsin onu da kendi başına yapamazsan çok uzatmadan uzmana gitmek en doğrusu benim 1.5 senem gecti gitti hala çözmeye çalışıyorum gerçekten yıpratıcı bir süreç ama başlandığında devamı geliyor mutlaka önemli olan inanmak

Kendi başına yenemeyenler kesinlikle destek almalı. Ben de en son adım olarak doktorla yendim. Burada yine doktorla yenen arkadaşlarımız var. Nazife Micozkadıoğlu'na gittim Kadıköy'de. Gözüm kapalı tavsiye ederim. Diğer arkadaşlarımız da vajinismusu yendikleri doktor veya kliniği söyleyince bence hepsini tek tek ara veya görüş, hangisi kafana yatarsa orada en kısa zamanda çözeceğine inanıyorum.

Kızlar bugün adetim bitti aparat ve parmağa devam edicem biraz tedirginlik var baya ara verdim bana dua edin
Hiç endişelenme, insan araya zaman girince ya yapamazsam diye korkuyor. Ama tekrar egzersizlere başlayınca o korkunun ne kadar yersiz olduğunu anlıyorsun. Ben hep kendime "küpe deliği mi bu kapansın " diyordum Âdet sonrasında daha bile rahat oluyor egzersizler. Bol kayganlastirici kullan, zaten yapabiliyorsun

Güzelmiş doğru küpe deliğimi kapansın bu cümleyi bilinç altıma hemen işliyorum

Kızlar doktor bana estrol diye bir krem vermişti vajina tahrişi için ben aparat yapmadan önce onu sürdüm aparatları yaparken resmen kaydı içine hop diye girdi ne sızı ne başka birşey bence bu konuda en önemli noktolardan vajina için ıslak olması ayy çok mutlu oldum ben bu hafta 3. Aparata geçerim

Canım.ümitsizliğe kapılma. Benim başardığım gecede eşim bırakmıştı ben yine acıyo diye kendimi kasınca. Ama pes etmedim hemen dilatörü aldım, dedim bak bu oluyo bidaha deneyelim. Olmuştu ve ben anlamamıştım bile illa üstte olmak zorunda değilsin, kontrolü eşine birakmak istersen altta deneyin. Ben öyle yendim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…