Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Arkadaşlar bana da yardımcı olur musunuz lütfen 4 aylık evliyim ve ilişkiye giremedim bir an önce yenmek istiyorumm
Burada neredeyse çoğumuz aparatlar sayesinde yendik. Öncesi bir doktora gittin mi fizyolojik olarak bir sıkıntı var mı yok mu öğrendin mi yoksa da bence aparatlara şans ver bizlerde sana yardımcı oluruz

evet ümitsizliğe kapılıyorum bazen eşimi çok seviyorum o da beni seviyor biliyorum ama zaman geçtikçe panikliyorum. Teşekkür ederim dediğin gibi denerim bende bir aşsam herkese destek olacağım çünkü ne demek olduğunu yaşayan bilir insanlar anlamıyor bile

o aparatları denerken kızlık zarı bozuluyor mu? Ben hiç aparat denemedim doktor tek parmağı ile egzersiz yaptı soktu hiç acımadı aparatları denemekten korkuyorum lütfen bana da yardımcı olun kızlar

Çok zor bir süreç beni en iyi siz anlarsınız kimse anlamıyor. Orası küçücük nasıl penis girecek diye korkuyorum... Doktor parmak egzersizi yaptı ama parmak ile penis bir mi diye moralim bozuluyor parmak o yüzden mi acımadı diyorum umarım en kısa zamanda yeneriz

o aparatları denerken kızlık zarı bozuluyor mu? Ben hiç aparat denemedim doktor tek parmağı ile egzersiz yaptı soktu hiç acımadı aparatları denemekten korkuyorum lütfen bana da yardımcı olun kızlar
Aslında kontrollü ve kendini kasmadan nefes ve kegel egzersizleriyle yaparsan birşey olmuyor
Herkesin fizyolojik yapısı farklıdır kiminin esnek yapıda oluyor kiminki bir tık daha kalın o yüzden düşünme aparata şans ver

Sonuçta normal bir Vajinal doğumda bir bebek çıkıyor oradan esnek yapıda öyle düşünme Bilinçaltını bunlarla doldurursan daha da zorlaşır hem. Doktor müjde gül Karaca’nın videolarını izle

Arkdslr bnmde sorunum var ama eşimin sertleşme sorunu var npsblrm sizce başlarda korkmuyordum şimdi korkuyorum 2 sene oluck
Bunun için bence mutlaka Ürolojiden bir destek alın. Daha önceden de söylemiştim çoğumuz burada aparat seti ile yendik Google’dan rabır Dilatör seti diye bakabilirsiniz

3 aparat bnde yapamadım
Muhtemelen aparat çalışıyorsunuz ama ara verdiğin için zorlandın nefes kegel Egzersizleri ile birlikte çalışın aparatı yerleştirin. Bolca kayganlaştırıcı kullanın .Gülü koklar gibi nefes alın Mumu üfler gibi nefes verirken ıkınıp aparatı içeri ittirin kayıp gidecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…