Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Ben de başardım arkadaşlar bugün denedik oldu 🤩😍Üstte olduğum pozisyonda daha rahat ettiğim için öyle denedik öncesinde 4. aparatı bir iki kez çalıştım sonra denedim bir iki kere penisin yönünü ayarlayamadım ama üçüncü de oldu çok şükür🙏🏻 En çok da eşim için seviniyorum yüzündeki mutluluk beni yenmem kadar mutlu etti 🥰

Onikiagustos Onikiagustos canım ben doktorla aşmaya çalışıyorum hatta artık top bende doktorum haber bekliyor es parmağı sonrasında penis denemeleri basliycaz. Dilatorden hoşlanmadım demişsin bende öyleyim çoğu insan parmaktan hoşlanmamış ama o bana daha iyi geldi doktor ilk dilator denediginde çok kötü olmuştum plastik bişeyin vücudumda olmasi iğreti etmişti ki bu olabilirmiş normal dedi doktorum. Hatta ilk en küçük ve ince olanı vajinamda gezdirdi içine yerlestirmeden önce o anda bile acıyor yanıyor demiştim doktor orda anladı benim aparattan hoşlanmadığımı ve parmakla ilerledik söylediği şeyde şuydu 2 parmağın geçtiği yerden herşey geçer ☺️ önce işaret parmağımı yapmakla başladım boğum boğum ilk gün 1 boğum oldu ikinci gün hepsi oldu ama içerde sabit tutmuştum hareket ettirememiştim üçüncü gün daha rahat girdi ve artık ufak ufak ileri geri içerde daireler çizdim ki alışsın diye. Dört gün tek parmak çalıştım artık çok kolaylaşınca orta parmağımı da dahil ettim bazı yerlerde yanmalar oldu bu da normal idrar kesesine baskı olabiliyor oralarda bekledim sakinlesmeye çalıştım kegel ve nefesle destekledim nefes verirken hafif ıkındım baktım gidiyor parmaklar ve o şekilde 2 parmak 3 boğum yerleştirdim şimdi kendim çok rahat yapabiliyorum ☺️ eş parmağı olması da ona olan güven icin çok önemliymiş onu da yapmaya çalışıyoruz eşim biraz beceriksiz bu konuda yanlış yerlere itiyor ama asicaz inşallah. Sende tüm cesaretini topla ve kendine inan çünkü basarabilirsin hepimiz başarabiliriz 😇 işaret parmağı ilk etapta kalın gelirse serçe parmakla da başlayabilirsin bana doktor spekulumla baktığı için işaret parmağı çok zorlamamıştı. Daha yenemedim ama geldiğim noktaya kadar yardımcı olmaya çalışırım elimden geldiğince

Ben de başardım arkadaşlar bugün denedik oldu 🤩😍Üstte olduğum pozisyonda daha rahat ettiğim için öyle denedik öncesinde 4. aparatı bir iki kez çalıştım sonra denedim bir iki kere penisin yönünü ayarlayamadım ama üçüncü de oldu çok şükür🙏🏻 En çok da eşim için seviniyorum yüzündeki mutluluk beni yenmem kadar mutlu etti 🥰
Tebrikleerr 🙏🏻 darısı başımıza inşallah

Çook tebrik ederim H hazal_01 🌼 güzel günler sizinle olsun

Süper zaten sen sona yaklaşmıştın zaten tebrik ederim canım bir süre aparatları hemen bırakma onlarla iyice alış devam et sonra zaten istesende gerek yok diyeceksin gözün aydın🌸😍

Tebrik ederim canım, çok sevindim 🎇🎉🎆✨Her şey daha güzel olsun inşallah.🌺💕

Merhaba 4.dilatörü yapıyorum bugün eşimle de yaptık dilatörü ama eşim parmağıyla yaptı biraz acıdı hızlı git gel yaptı sanırım. Bir de benim üstte olmamı istedi ama ben penisi alamadım. Eşim onun için bu durumun çok zor olduğunu bu sebeple artık ya gerçekten birleşme olsun ya da hiç dokunmayacağım dedi çok üzüldüm artık başarmak istiyorum neredeyse 1 yıl olacak evleneli

Süper zaten sen sona yaklaşmıştın zaten tebrik ederim canım bir süre aparatları hemen bırakma onlarla iyice alış devam et sonra zaten istesende gerek yok diyeceksin gözün aydın🌸😍
Teşekkür ederim🥰🌸 Tam anlamıyla alışana kadar dilatörü bırakmayı düşünmüyorum psikolojik olarak çok rahatlatıyor
Tebrik ederim canım, çok sevindim 🎇🎉🎆✨Her şey daha güzel olsun inşallah.🌺💕
Teşekkürler amin inşallah🌸

Hâlâ aynıyım dilatör setim geldi 2 gün kullandım 3. dilatörde regl oldum daha bugün reglim bitti yarın tekrar başlayacağım umarım bu kâbus bir an önce biter
Süper canım reglden sonra daha kolay olacak inan😍 çalışmalara devam et kabus bitecek💓

X