Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Ben 4.dilatörü çok rahat yapıyorum hatta hep çömelerek yapıyordum artık yatakta uzanarak bile yapabiliyorum ileri geri tak çıkar rahat yapabiliyorum ama az önce eşli deneme yaptık yine aynı acı hissi oldu dilatör sert bir plastik penis artık daha rahat girer diyordum moralim bozuldu artık aştım gözüyle bakıyordum eşimin de canı sıkıldı üstte deniyorum yönünü mü yanlış yapıyorum

Eşli deneme öncesi dilatör çalışmadım ama bu arada dilatörü en son dün gece çalıştım dilatörle alıştırma yapıp mı denemeliydim niye böyle oldu canım çok sıkıldı dilatör hiç yapmadan önceki gibi sızı hissettim

Canını hiç sıkma. Öncesinde 3 ve 4. Dilatörü çalış 1 saat kadar. Sonrasında eşli denemeye geç farkı göreceksin 2 ay öncesinde dilatör sonrasında eşli yapman gerek. Bana doktorum böyle demişti ama ben 1. Ayda dilatörsüz girebildim

ne güzel darısı bizlere bende sık alıştırma yapamadımsüreç uzadı

İşte bence tamda eksiğin burda öncesi aparat çalışması yapman ve 4.olan aparatı 20 dk içinde bekletip ondan sonra eşli deneme yapsan daha kolay olacak.Endişe etme hiç gayet güzel gidiyorsunnn

Eşli deneme yapacak olanlarr okuyabilir
H hazal_01 Y yasem38

Planım dilatör çalışıp denemekti ama eşim deneyelim dedi ben pek anlamadım girdi dedi ama dilatör sırasında sızı olmuyordu bunda sızı hissettim ve tam bir doluluk hissetmedim. Bir deeşim ben alttayken denemek istiyor onu da ben şu an yapamıyorum morali bozuluyor dünden beri tavırlı bana

İlk denemelerde önce dilator çalışıp denemek kafa olarak bizi çok rahatlatıyor, aynı zamanda daha fazla gevsememizi sağlıyor. Hatta öncesinde dilatör çalışmasını eşin de yapması bizim karşı tarafa kontrolü daha kolay birakabilmemizi sağlıyor. Kendimizi gevsetmenin yanında kontrol sorunu da yaşadığımız için tedirgin olabiliyoruz. Bu egzersizleri yapmak eşli denemeleri çok ama çok kolaylaştırıyor.

İlişkiye alışana kadar kendini en rahat hissettiğin pozisyonda denemelisin. İlişkiye alıştıkça ve özgüvenin yerine geldikçe zaten diğer pozisyonları denemeyi sen kendin isteyeceksin. Eşinle bunu konuş bir müddet sen alışana ve kendini rahat hissedene kadar senin istediğin şekilde olması gerektiğini ifade et.

Çoğumuz bir müddet tek pozisyonda ilerledik zamanla diğerleri de oldu. Sadece ilişkiye alışmaya ve zamana ihtiyaç var.

Ben dilatorden tiksiniyorum parmakla olmaz mi
Bende tam tersi olmuştu. Pek çoğumuz parmak egzersizlerinden rahatsız olup dilatörle çok daha kolay ve hızlı yol aldık. Ama bazı arkadaşlarımız da parmak egzersizleri ile yendi. Önemli olan hangisiyle daha kolay yapabildiğin. Eğer parmak egzersizlerini yapmak sana daha kolay geliyorsa öyle dene.

Son düzenleme:
Ben bi kitaplq yenmeye çalışıyorum parmak egzersizine baslicam. Siz parmak egzersizi yaptınız mi

Ben dilatorden tiksiniyorum parmakla olmaz mi
Yani tercih meselesi, ben dilatörle başlamıştım sonra doktorum parmak yapmamı istedi yaptım ama irrite oldum. Aparat daha rahattı açıkçası. Ama parmakla da yenen çok insan var. 3 parmağa kadar çıkman lazım kalınlık olarak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…