Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Ama bebe yağı vajinanın ph ına uygun değil.
Yani benim doktorum kayganlaştırıcıdan daha sağlıklı olduğunu söyledi bilemiyorum doktordan doktora değişir tabi bu . Bebeğin cildine zarar vermeyen bişey sonuçta ben onu kullanıyorum kayganlaştırıcı kullanıyordum dağa önce bana iyi gelmedi bilmiyorum ama yine de

Yani benim doktorum kayganlaştırıcıdan daha sağlıklı olduğunu söyledi bilemiyorum doktordan doktora değişir tabi bu . Bebeğin cildine zarar vermeyen bişey sonuçta ben onu kullanıyorum kayganlaştırıcı kullanıyordum dağa önce bana iyi gelmedi bilmiyorum ama yine de
İşte doktorlar bile neyin iyi neyin kötü olduğuna karar veremiyor🤣🤣 bazısı öyle bazısı böyle diyor bende anlamadım gitti 🤷🏻‍♀️

Ben çok rahatım, psikolojik olarak da huzura kavuştum diyebilirim 😍 sizlerinde sayesinde tabi buraya katıldım ve bir hafta sonrasında yendim 💕 ne kadar teşekkür etsem az 🥰

Aynen bende aynı şekilde artık çok rahatım psikolojik olarak ve çok mutlu huzurlu hissediyor insan kendini inşallah darısı diğer arkadaşların başına 🙏☺️
Evet ya yenince insan aşırı rahatlıyor🥰🙏 Huzura eriyorsun resmen.🤣

Bende senin gibi 3 boyu rahat calisip 4. de cogu dişarda kalmisti. Yanlis yere baski yaptiğim için çoğunluğunu alamadim acaba sende mi benim gibi aşşağiya “🌈” bu sekilde eğim vermedin?
Ben her seferinde yolu bulmakta çok zorlanıyorum bugün 4.yu denedim ve zorla aldım epey acı hissettim 20 dk içeride tuttum sonra eşimle denemeye geçtik ama yapamadım hiç içeriye girmiyor sanki kapalı yok orası eşimle nasıl yapcaz bilmiyorum

Yavaş yavaş aparatlara iyice alışa alışa git. 4'ün öncesinde 3'e çok iyi alış. 4'ü yarım bile denemiş olsan içinde 15 dk beklet. Sonra 4 ü ileri geri yap yavaş yavaş, iterken güçlü ıkın, nefes ver.
Bugün 4.u aparatı aldım epey acı hissettim ama inat ettim bugün olcak dedim 20 dk içimde beklettim eşimle denemeye geçtik ve yapamadık orası kapalı sanki olmuyor bastırıyor bu sefer acıyor

Merhaba cnm sana da geçmiş olsun güzel ilerleme kaydediyorsun okudum buhardanlıklar var ya satılan onlardan alıp uçucu yağlar bar esans diye gecmekte buhardanlıga onlardan damlatıp ortamın havasını solumak ylang yağı mesela cınsel istek artırıcı yasemın lavanta yine kas gevşetmeye yarayan aromatık yağlar ile egzersız sırasında gevşemene yardımcı oluyormus
Bunu alıp deneyeyim o zaman bilmiyordum rahatlamaya falan çok ihtiyaç var ayrıca bu durumdan dolayı bende cinsel isteksizlik var hiç istek yok yani eşim için uğraşıyorum sırf

Bugün 4.u aparatı aldım epey acı hissettim ama inat ettim bugün olcak dedim 20 dk içimde beklettim eşimle denemeye geçtik ve yapamadık orası kapalı sanki olmuyor bastırıyor bu sefer acıyor
Seni tebrik ediyorum 4. aparatı almışsın.🎉🎊🌷 Ama 4. aparatı tek sefer için vajinaya yerleştirip beklemek yeterli değil. Pek çok defa kolayca çıkar -tak yapabilmen lâzım. İleri geri hareket ettirmen lâzım. Bir de bu egzersizleri eşinle yapman eşli denemeyi çok kolay hâle getirecek. Birkaç gün daha 4'ü kolayca yapabilir hâle gelene kadar çalış, sonra eşinle çalış ve hop sıra eşli denemede. Hiç endişelenme. Harika gidiyorsun. Yolun sonundasın artık.🎈💞🌼

Bunu alıp deneyeyim o zaman bilmiyordum rahatlamaya falan çok ihtiyaç var ayrıca bu durumdan dolayı bende cinsel isteksizlik var hiç istek yok yani eşim için uğraşıyorum sırf
Bu his cogumuzda oldu emin ol. Sırf yapabilmiş olmak için yaptık çoğu şeyi. İstegin şimdilik 2. planda olması çok normal. Vajinismusu yenince, kendini rahat hissedince ve cinsel olarak özgüvenin yerine gelince hepsi yavaş yavaş geri gelecek. 💕

Merhaba bende vajinusmusla uğraşıyorum istanbulda bi doktora gittim baya ilerleme kat ettim aslında 4.aparati aldim hatta 3 5 saniye içinde yaptim bi keresinde sonra doktorum bana dedi ki eşinle de çalışma yap sonra eşli denemeye geçebilirsin ama ben dayanamayıp hemen deneme yaptım sadece başını alabildim smdide regliyim bitince çalışmalara devam edeceğim ama bana sanki bu aşamaları yapınca da olmayacak gibi geliyor artık aparatlar basit ama penis zor gibime geliyor

Merhaba bende vajinusmusla uğraşıyorum istanbulda bi doktora gittim baya ilerleme kat ettim aslında 4.aparati aldim hatta 3 5 saniye içinde yaptim bi keresinde sonra doktorum bana dedi ki eşinle de çalışma yap sonra eşli denemeye geçebilirsin ama ben dayanamayıp hemen deneme yaptım sadece başını alabildim smdide regliyim bitince çalışmalara devam edeceğim ama bana sanki bu aşamaları yapınca da olmayacak gibi geliyor artık aparatlar basit ama penis zor gibime geliyor
Tam tersi aslında aparatlar rahatsız edici fakat penis öyle değil.

Tedavi süreci bitmeden denemeye çalıştığın için su an öyle hissediyorsun. Aksine penis aparattan çok daha kolay. Reglin bittikten sonra tekrar 4. aparatı yapıp sonrasında eşinle de aparatı çalışıp en son aşama olarak eşli denemeye geçmeni öneririm. O zaman ne kadar kolay olduğunu göreceksin. 🌷

X