Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Ben öncesinde 3. Aparata baya çalışıp içindeyken keğel yaptım en az 10 dakika hemen arkasından 4. Aparatı sağ sol yaparak yapmıştım benimde sanki girmiyodu ama başını vajinaya yerleştirip sağ sol yaparak ittim ve girdi sende bi böyle dene hatta iki dizimin üzerine kalkıp alttan yapmıştım kolay oldu. İnan sende başaracaksın sadece olmadı die pes etme ve emin ol başarınca bumuydu ya diyceksin

Benim de aynı şekilde

Ğ
Peki ilk denemeyi sizin üstte olduğunuz pozisyonda mı yaptınız

Ewet yapabiliyorum ama aşırı baskı var
Baskı hissi bizim henüz alışık olmadığımız ve normalleştirmediğimiz bir his olduğu için tuhaf veya rahatsız edici geliyor ama ilişki sayısı arttıkça o baskı hissi zamanla kayboluyor. Bir de naçizane tavsiyem örneğin bu baskı hissi geçene, ilişki senin için normalleşene kadar çocuk fikrini birkaç ay ileri atabilirsiniz. Burada çok okudum daha yeni yenen eşli denemeler esnasında hamile kalıp doğum sonrası sil baştan vaji olan veya tam yenemeden hamile kalıp nasıl muayene olacağım, nasıl doğum yapacağım diye yazanlar. Birkaç ay daha ilişkiye devam edip sen rahatlayinca çalışmalara başlayabilirsiniz.

Yavaş yavaş aparatlara iyice alışa alışa git. 4'ün öncesinde 3'e çok iyi alış. 4'ü yarım bile denemiş olsan içinde 15 dk beklet. Sonra 4 ü ileri geri yap yavaş yavaş, iterken güçlü ıkın, nefes ver.

Valla bana kalsa 3 ay sonra falan aslında ama işte eşim artık çok istiyor çünkü çok fazla sabır gösterdi alışıyosun artık her geçen gün daha iyisin diyince bende çaresiz kalıyorum off napim artık umarım başa dönmem

İnşallah canım, tek taraflı olmayınca böyle kararlar insan arada kalıyor. Eşim zaten çok bekledi, onun istediği gibi olsun diyebiliyoruz. Sen de haklısın, eşin de haklı. Tek taraflı değil bizim yaşadıklarımız. Hakkında hayırlısı olsun canım, sen eşli denemelerine devam et. Her denemede biraz daha rahatlayacaksın, o baskı dediğin his kaybolacak.

Aynen öyle canım çünkü gerçekten zor süreçlerden geçtik yani ayrılalım artık dediğim günler oldu çok şükür ki geçti kendimizi boş yere yıpratmışız işte böyle olunca oda haklı diyorum ses çıkaramıyorum. Aynen canım bakalım inş bizde haz alcaz

4.aparatta bende zorlanmistim hatta 4.aparati yapmak 1 2 ayımı aldı yapa yapa alışıyor orası zaten şuan acısız bir şekilde yapıyorum 4. Aparati evet başta yanma sızlama gibi şeyler olur ama yapabilirsin birazini yap bekle acisada bekle sonra biraz daha ilerlet derken olacak yavaş yavaş güzel bacım

Aparatları yapabiliyorum fakat eşli denemede ucundan sinrasu gelmiyor çok acı veriyor
Burada eşli deneme notları paylaştık ben onları paylaşayım bir de o şekilde dene baktın hala yapamıyorsun eksiklerini tekrardan konuşalım canım

guzelgunler1 bak canım bu notlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…