Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

İlişki esnasında kendinizi kastınız mi girdikten sonra yani. Ona rağmen acı olmuyor mu onu merak ettim

Merhaba cinsel arzuyu artıran buhardanlik nedir tam anlayamadım onu açabilir misiniz faydası olursa bende almak istiyorum
Merhaba cnm sana da geçmiş olsun güzel ilerleme kaydediyorsun okudum buhardanlıklar var ya satılan onlardan alıp uçucu yağlar bar esans diye gecmekte buhardanlıga onlardan damlatıp ortamın havasını solumak ylang yağı mesela cınsel istek artırıcı yasemın lavanta yine kas gevşetmeye yarayan aromatık yağlar ile egzersız sırasında gevşemene yardımcı oluyormus

Kızlar kızlar iyi akşamlar bir sorum olacaktı aparatlar gelene kadar kulak çubuğu ile deneyi dedim pamuklu kısmı ancak girdi onda da zorla kapalı yere bırsey sokuyormusum hıssı olustu bende viaxi kayganlastırıcı sürdüm ama siz kanganlastırıcıyı bolcamı kullandınız ben sadece aparat ucuna damlattım ondandır zorlandım acaba

Hem o bölgenize hem de aparata süreceksiniz bolca nefes egzersizlerini unutmayınn
Aparat mı yaptın sadece kulak çöpünü mü anlayamadım canım

Kızlar dün gayet güzel yapmıştım bugün 2. Aparatı yapamadım ve eşim parmağını dahi sokamadı inanılmaz bir sızı oldu ne yapıcam
Demekki tam anlamıyla kendini eşine bırakmadın kastığın için olmuyor canım yoksa daha önceden yaptın herhangi bir fizyolojik sorun da yok

Siz aparatları denerken nasıl pozisyon alıyorsunuz ?
Ben mesela tekli bir koltuğun üzerinde denerdim ama en rahatı yarı oturur şeklinde uzanın bir bacağınızı düz dursun bir bacağınız karnınıza doğru Çekin öyle deneyin birde çömelerek yapmak var oda rahattı ben bu şekilde denemiştim.

Sırtınızı yaslıyorsunuz değil mi ? Ben eşime yaptırıken komple uzanıyorum bacaklarım açık ve popo altımda yastık var kendim yaparkende yarın otutrur iki bacağım sonuna kadar açık dizler kıvrık tabi

Hem o bölgenize hem de aparata süreceksiniz bolca nefes egzersizlerini unutmayınn
Aparat mı yaptın sadece kulak çöpünü mü anlayamadım canım
Aparatlarım gelmedi kargodan canım bende bugun dayanamadım direk kulak çubuğu deneyim dedim ama az sürdüm kayganlastırıcı daha bol surcem

Evet canım yaslıyorum bacaklarını V şeklinde tutabilirsin ayaklarının tabanını birleştirebilirsin

Çok tebrik ederim. Darısı hepimize olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…