Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Tebrik ediyoruum Gerçekten kafamızda büyüttüğümüz gibi değil. Zaten beynimiz hep en kötüsü olacağına inandırıyor bizi

Evet bende yaşıyordum parmak egzersizinde alışınca geçiyor i heyecan hissi falan dilatorle dene 4 boy zaten ben ucuncusundeyim

Kuzum korkularının üzerine gidiceksin bende yapacam diyeceksin herşey zamanla olacak

Çok çok teşekkür ederim söylediklerinize dikkat edeceğim

Nasil yapmam gerek peki
1.pozisyon değişikliği yap canım dizlerini yere ver çömerek girişi denemelisin daha kolay olacaktır.
2.vajina girişine dümdüz değil de girişten sonra eğim yapacaksın bak şu emojiyi gözünün önüne getir.

Son düzenleme:
Ben nasıl dikine yapmisim dilatörü şaka gibi dilatörün yarisindan çoğu dişarda kalmisti ordan açısını doğru ayarlayamadiğimi fark etmistim. Sokar sokmaz aşşağiya doğru ittirmek gerekiyormuş
Evet ben bugün yine birinciyi yaptım. Git gelde denedim içerde 2 dakika bekletiyorum 3 kez yaptım daha rahatım yalnız 4.boyuta baktın bugün gözüm koktu vajina girişim okadar büyük değil nasıl girecek

Evet ben bugün yine birinciyi yaptım. Git gelde denedim içerde 2 dakika bekletiyorum 3 kez yaptım daha rahatım yalnız 4.boyuta baktın bugün gözüm koktu vajina girişim okadar büyük değil nasıl girecek
Emin ol burda ki herkesin 4 numaradan gözü ilk bakışta korkmustur ama 1 numara ile 4 numara arasinda bir fark yok. Vajen çok çok esnek bir yer etrafi etten kemik yok rahat olabilirsin. Kayganlastirici ile 4 bile yokmuş gibi olucaktir eminim

İnşallah kendimide korktmak istemiyorum ama 4 numaraya her baktığımda bir korku sarıyor içimi

Gerçekten dörtle bir arasında hiçbir fark yok. Vajina içine giren her boyu rahatlıkla alabilir esneklikte. Bir müddet istersen dört numarayı çekmeceye kaldır, görme. Her şey adım adım. Sen şu an yaptığın boya odaklan, ilerledikçe ve mantığını kavradikca ha dörtmüş ha birmiş farkı olmadığını zaten kendin göreceksin.

Valaha şöyle yorumlar gördükçe gaza geliyorum . İş çıkışını artık heycanla bekliyorum eve gidip egzersiz yapmak için ben dediğiniz gibi yapayım 4.boyutu kaldırayım yarında 2.aparata geçeyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…