Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Aparatları kullanıyor musun onlarla mı yendin peki
gün içerisinde hem onlarla egzersiz yap hem de eşli denemeden önce çalışmalarını onunla yap hızlı adapte olursun
3 gün önce eşimle gayet yapabildim fakat 1 gün eve geç geldim yapamadık sar başa oldu her şey moral olarak çok yıprandığını düşünüyorum

Dilatörü doğru kullaniyorsun değil mi? Ben yanlis yere uyguladiğim için 4 numarada takılı kaldım dün yarin tekrar deneyeceğim eğim vererek yapmak gerekiyor

Dilatörü doğru kullaniyorsun değil mi? Ben yanlis yere uyguladiğim için 4 numarada takılı kaldım dün yarin tekrar deneyeceğim eğim vererek yapmak gerekiyor
Merhaba bende 4 numaraya yeni geçtim. Diğer boylara iyice alıştıktan sonra. Nasıl yapmalıyım 4 numarayı saatlerce uğraştım baş kısmı giriyor devamı gelmiyor

M melikee97 canımm buraya yazabilirsin.O da çok şükür yendii neler yaptın anlat kuzum
Evvvetttt şükürler olsun 16 aylık evliyim vee artık vajinusmusu yendim İlk önce bacaklarımı açarak çok detaylı inceledim 1 hafta belki daha fazla ıkınarak nasıl açıldığını gördüm bi cesaretle dokunmaya başladım yavaş yavaş kontrol bende olunca daha rahat ilerledim ve 3 hafta kadar sadece beynime acımayacağını ve parmağım giriyorsa eşimlede zorlanmayacağımı kodladım. Eşimle detaylı detaylı konuştum ve o şekilde oldu üzerimden tonlarca yük kalkmış oldu. İnanın kızlar herşey beynimizde bitiyor

Bravo canım işte bu kadar

doktorunuz nasıl bi tedavi uyguladı acaba? çok merak ettim

Boşa sana burda aparatta aparatt demedik canımm çook sevindimmm inşAllah böyle devamı gelir yaptıgın taktiği unutma aynenn devamm

3 gün önce eşimle gayet yapabildim fakat 1 gün eve geç geldim yapamadık sar başa oldu her şey moral olarak çok yıprandığını düşünüyorum
Tekrar deneyin motivenizi bozmayınn
bazen böyle olabilir.Unutmayın bir kere aşmışsınız yenmişsinizz bitti artık

Merhaba bende 4 numaraya yeni geçtim. Diğer boylara iyice alıştıktan sonra. Nasıl yapmalıyım 4 numarayı saatlerce uğraştım baş kısmı giriyor devamı gelmiyor
Diğerlerinden hiç farkı yok sadece bir tık daha güçlü ıkınıp ittirmek lazım öncesinde sıcak duş al gevşe canımm

Tebrik ederim, her şey daha güzel olsun

Muhteşemsiiinn, anlat bize nasıl yendiiin
evli değiliz bu yüzden cok deneme fırsatımız olmuyordu, kendi kendime parmak egzersizleri yaptım ve surekli arastırmalar yaptım okudum zihnimi inandırdım bunun olabileceğine. dün denedik yine aynı acıyı hissettim ama bırakmadık once parmakla alıştırıp sonrasında denedik ve girmiş,farkında bile olmadım. girdiğinde bu muydu yani dedim. gerçekten bu acıyacak düsüncesini kafadan atmak gerekiyor, benim o kadar umudum yoktu ki doktora gitmeden, aparat kullanmadan cözülecegine asla inanmıyordum ama başardım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…