Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

iyiyim çok şükür, sizler nasılsınız bakalım :)... önceki sayfalara bakma fırsatım olmadı kimler yendi en son?

AYPARRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR:lepi:
HAYAT_ACİLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL:lepi:
FİLLİXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX:lepi:

hatırladıklarım

canım bende jelsiz yapamıyorum ya kuru oluyo tamamen mecburen kullanıyorum ama alışıncaya kadar sürekli yapmak gerek haklısın o aşamayı geçtim şimdi yaşlılık aşamasındayım sankimafoldumben

bende jelsiz yapamıyodum canım ve hiç yapacağımıda sanmıyodum ama dün gece jelsiz oldu ve inan hiç kasılmam dahi olmadı çok rahattım ben bile nasıl olduğuna hayret ettim ama oldu çok şükür ve ilk defa zevk aldım

maşallah ozaman sana canım benim canım acıyo kuruluk olduğu için o nedenle bir süre jele devam yine

pamuğum kaçtım ben biraz egzersiz yapıp yatıyım uykum geldi yoksa mıyıştımmı hiç kalkamam yerimden görüşürüz cnm sonra kendine iyi bak

hoşgeldin.

ilkini başardığın için fiziksel bir engel olarak bizleri korkutan ama aslında öyle olmayan kızlık zarın artık yok...ilk olarak bunu düşünmekle başla...orada pen...in girmesini engelleyecek,senin canını acıtacak,ya da kırmızının gelmesine neden olacak hiçbir şey yok... yaşadığın korku çok normal, çünkü ilk kez cinsel birliktelik yaşıyorsun...her zaman şunu düşün, dünyada her gün milyarlarca kadın bunu zevk alıp,isteyerek yapıyor....sen de bir kadın olduguna göre yapamaman için hiçbir ENGEL YOK! eğer imkansız bir şey olsa Allah bunu üremek için gerekli kılmaz, dünyada insan nesli tükenirdi değil mi?

unutma ki her ne kadar beyin bizi yönetse de çoğu zaman biz onu yönetebiliriz...evliliğin çok yeni, en güzel zamanlar bunlar...ben bir hiç uğruna 1 buçuk sene bekledim...çok sancılı dönemler atlattım...ama çok şükür ki feraha çıkabildim...ki ben gerçekten umutsuz bir vakaydım...

vajinismuslu değilsin, bir kere bu düşünceyi kafandan at...sadece alışık olmadıgın birşey hakkında endişe duyuyorsun ve bu normal...yapman gereken endişeyi zamanla atıp, cinsel ilişkiye alışmaya çalışman...bu da ancak yaptıkça olacak ve her defasında daha güzel olacak...zamanla bunun sadece bir girip-çıkma olayı olmadığını , eşler arasında sevgi,muhabbetin kaynağı oldugunu ve sizi birbirinize ne kadar bağladığını göreceksin...gördükçe ve başardıkça cesaretleneceksin...

bu yüzden ilk adımı atmalısın...kendine telkinle başlamalısın...aklına hep 2. ilişkinizin çok güzel oldugunu getir...hatta hayal et...içindeki olumsuzluk fikirleri bastırsın...kendince en rahat oldugun bi günü belirle, hafta sonu vs...eşine de önceden haber ver...o güne özel olarak hazırlan...hatta yapmayı düşünürsen egzersiz de yapabilirsin, (parmak egzersizi) , o an geldiğinde de aklına hiçbir şey getirmeden kendini eşine bırak. onlar nazik şekilde gereğini yapacaklar zaten...inan bana ki zaten daha önce yaşadın, zamanla çok daha kolay oluyor, önemli olan yapman... korkulup kaçılacak birşey olmadıgını düşünerek yapman...

Tamam canim sagol...a.s.a.s.

Anladim canim sagol..sende en kisa zamanda eski sagligina kavusur denemelerine baslarsin canim opuyorumnanaktan

Ayyy bu superdi canim yaaa..cok iyi geldi bu sozler..cok mutlu oldum turkbayragi turkbayragi

Cookkkk tesekkur...opuyorumnanaktan

Caracim sozlerimde cok samimiydim..hic aglama hep mutlu ol insallah..opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

Zumrut cok guzel anlatmissin..sonuna kadar katiliyorum vereliniortak

slm hosgeldın aramıza ..bence durumuna sevın cunku ne guzel ılk yapmıısn ve 2. de mutlaka olucak...egzesrzı falan denedınmı hıc

[bende henüz yenmiş biri değilim ama forumdaki uygulamalara başladığımdan beri çok yol katettim son denememizde gene olmadı ama eşim bendeki değişiklikleri farketti öncelikle jel ve emla yardımıyla serçe parmakla dokunmaya başlamalısın

Egzersiz yapan arkadaşlar :

1- Nazlı1982

2- Gülcel

3- Msbactery

4-
Aylin06
5- Masalelif

6- Suboom

7-
Kardelenima
8- Aydazeren

9- Hndckr

10- Arzum66

11- Masumcat

12-
Seviim
13- Pamukelma (2 parmak egzersizi)

14- Narcicegi16

canım bende acı yok ama bilmiorum zordan mı ki çünki ilk zamanlar eczaneden bi kadın sırf fazla para vereyim diye bana jel die farklı bişey verdi gttim dedim bu jel deil hayır jel dedi bende o dönemde caresiz oldugum için inanıp aldım ogün onu sürünce bu şişlik olan yer resmen mosmor oldu ya o ilactan kalma bi sorun halen dewam edio yada pr..zvatiften ç ş konusuna gelince arada bende de oluyo o da beyinsel tamamenn

arkadaşlar günaydınn.. hepinize çook teşekkür ederim herşey için çok yanımda hissettim sizi moral oldunuz bana ve bende dün gece düşündüm ve kafanı topla kızım dedim 5bin tl de verme hiçkimseye kendine gel!! kızların yazdıklarını oku parmak egzersizi yapamadığımdan eşimle denicem onun parmağıylla yada veeee bu gece kendimi hazırlıcam eşimede hazırlan dicem umarım yol alırım... sizleri seviyorum iyiki tanımışım

ben orda yazmıyorum ama bende 2 parmak egzersizindeyim eklermisinizohaoldumsmile

canım ben jelde kullanmadım ama oluyo inşallah geçer yoksa taktım oray dr gitmeyi düşünüyorum neyse ya bu illetten kurtulduk ya gerisi önemli değil kötü birşey olmadıktan sonra takmayalım canım allah sanada sağlık versin inşallah geçer canım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…