Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

bugün üye oldum bende 4 aylık evliyim ve vajinismusum yazılanların çoğunu okudum ve bana bu konuda lütfen yardım edermisiniz ayrıca parmak egzersizleri nasıl yapılıyor
oh oh ne guzel bır suru yenı arkadasımız oldu:))))
hosgeldın canım...parmak egzetsızı belkı ılk duydugunda olmucakmıs gıbı gelıyo ama ınanırsan emınım cok kısa zamanda basarırsın ..hem bak ne guzel daha 4 ay ..burda oylerı varkı cok cok uzun zaman bu kabuus yasamıs bızler yanındayız ıhslahh olucak

benım ılk paramgıı yapmam heralde bı yarım saat surud o kadar yavas yapıyodumkı bırı pat dıse bayılcam yanı o kadar ...naıslbı konsantre oluyorum gorsenız ..sımdı dususnunce cok guluyorummmm

evet aramıza hoşgeldin burdaki arkadaslar sayesinde okuyarak sorarark yendik bizlerde canını sıkma sakın aynıları bizde oldu ama unutmaki aşılmayacak sorun yok yeter ki iste biz yanındayız.

ben yazamadım bi süredir ama adet olmuştum haftasonuda evde misafirler fln derken anca ilgileniyorum vajiye tekrar döndümbilmiyorumkismile şimdi ben parmak egzersizinde tek parmak rahat 2 parmakta girişte biras sorun oluo yapısından dolayı ama sonra yine rahat git gel yapıyorum. eşli egzersiz yapmadım ben p..e geçmek istiyorum ama denedim olmadı daha doğrusu biraz başı girse devamı gelicek ama o olmuo işte önerileri olan varmı:kedi: ıkınmayla denedim ben ama olmadı

canım ıkınmada önemli ama bazen ıkınmayıda doğru yapmayız ıkındığımızı zannedim kasıyoz emlayı sür ilk korkuyo insan ama biran serbest bırak eşin ittirsin ozaman giriyo ben öyle yaptım en önemlisi sıkmamak klendini korkma biranlık şey için korkuyoruz cesaret canım...

amin.. çok istiyorum artık bitsin şu kabus.. işime de yansıyo ister istemez.. sinir hali Çok üzgünüm çoook darısı başıma ne diyim mirmirmirmir

yenen arkadaslar ilişkiden sonra vajinamın sol kısmında şişlik oluyo doktora gttim ilaç krem bde solüsyon verdi ilacı bitiirdim krem ve solüsyon dewam ama gecmedi acaba p.rz..yapıo olabilirmi böyle sorun yasayan var mı aranızda doktora gtmekten korkuyorum bdahaklava:

p..n başı az da giriyosa derin nefes alarak ıkınarak yapabilirsin ben anestolle bu yöntemle yaptım canım. kontrol sende olursa daha ii oluyor. bence

hmm bak doğru olabilir ıkınmak şartmı yaa direk ittirsek açılmazmı ıkınmadan? ıkınırken kasıo olabilirim çünkü. ama onun dışında rahatım aslında nası olmuo anlamadımohaoldumsmile emla sürmek şartmı yaa bende başka bi ilaç var fazla kullanmadım xylocaine diye.

aypara katılıyorum dogru demiş inan beyinde bitiyo artı emlayı yada anestolü sürersen hiç hissetmiyosun acı falan yok korkma anlık aaa olmuş mu diceksin emin ol ..

gerçekten ben arnıza katıldığımda ne kadar umutsuzdum asla yapamam diyordum tek parmak yaptığımda hatırlıyormusunuz bilmem sanki vajiyi yenmiş gibi sevinip yazmıştım venüscüm baharcım dah başka arkadaşlar hep sizin sayenizde inanın burda insan kardeş gibi oluyo birtek birbirimizi görmüyoz hayatımızın en önemli sırrını derdini paylaşıyoruz tekrar hepinize teşekkürler bende elimden geldiğim kadar yardım etmek istiyorum yaptı kaçtı yokkk.......olumunekankayizsmile

canım ya valla bende bu dertten müzdaripim benim solda değil üste doğru oluyo acı yok ama basınca bir baskı oluyo biz pre....f kullanmadık zordan olabilirmi acaba diyorum senin acı varmıydı birde birşey sormak istiyorum komik nolabilir ama ilişki sırasında ç.....m geliyo nedenini bilen varmı doktora gitmeye korkuyorum yardımcı olursanız memnun olurum..

yok işte azda olsa girse devamını yavaş yavaş denicem ama girmio:gitme:

canım emla sür korkma yavaş yavş eşine sen söyle iktir diye inan bunun azı çoğu yok girdimi hepsini alırsın ama emlayı bol sür hiç ozaman kasmada olmuyo emla uyuşturuyo..inan bana ben hayatta asla yapamam dedim ben yaptım ya sende yaparsın eminim ...

bahrcım benimde öyle oluyo eltiminde öyle o doktora gitti sorun yok havalarla alakalı demiş benim 3 aydır öyle çok düzensiz ..dert etme acın ağrın yoksa geçer sıkma o güzel canını herkes öyle bu sıralar...hihoyyyt

:icecream:kızlaaaar .. reglimin bitmesine 1 gün kaldı.. cuma günü işe başlıcam hayırlısı.. eşimin parmağının yarısını alabilmiştim hatırlarsanız. diyorum ki.. emla alıp iyice sürimm içine doğru .. kasılmam olsa da sanırım orası emlanın etkisiyle kasılmayacaktır.. p...s içeri girer mi rahatça.. denemeye değer diyorum ama.. ne dersiniz..

evet canım içine doğru sür ozaman girdiğini anlamdığın için kasılmıyonda zaten ben yaptığımda inanmadım gerçekten içindemi diye defalarca sordum seninde yapman gereken rahat ol nolur biran sal inan bana hemn olur sana başarılar inşallah güzel haberlerini alırız en kısa zamanda..

inşallah canım. çok istiyorum artık olsun diye..Şeniz 15 ay oldu .. az değil yaa..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…