Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Ben normal kayganlaştırıcı kullanıyorum kızlar daha iyisini önerirmisiniz bebek yağı daha mı kolay olur
Su bazlı kayganlaştırıcı öneriyordu benim terapistim de. Bebek yağı vajinanın ph ına uygun olmayabilir hani vajina içine sürme. Dışa masaj yaparken kullanabilirsin. Bir de burda bikaç kişi ultrason jeli kullanıyordu.
Yaptım yarıdan fazlasını aldım içime hafif kanama oldu normalmi
Normal kasmışsındır kendini. Ona takılma başarıya odaklan canım

Kızlar 3 parmağı komple soktum bikaç kez yaptım sonra eşimle denedik yüzde 70 ni aldım içime ama yinede hafif gerilmeler ve girişte acılar hissettim sanırım vajinam penisi rahat alıcak kadar geniş değil son durum bu kuzular

Baskı hissetmen çok normal. O hissettiğin acı değil de aslında baskı. Böyle devam et olacak

Egzersizlerine devam et bu şekilde canımm bırakma o hisler devam edebilir zaten hiç olmuyor desek yalan olur zaten

Kızlar her ne kadar vajinismusu yeneli 1 ay olsa da gene de yaparken çokta rahat olmuyordum yani baskı çok oluyordu. Ve bu akşam ki denememizde çok rahat oldu Yani umudunuzu kırmayın, alışılıyor
Aynen öylee kuzumm bu tamamen cidden bizim elimizdee

Egzersizlerine devam et bu şekilde canımm bırakma o hisler devam edebilir zaten hiç olmuyor desek yalan olur zaten
Devam edicem dün yüzde 70 oldu bugün 80-90 zamanla olucak ve orasıda alışcak bırakmıcam dün ister istemez azıcıkta olsa kastığım yerler oldu kendimde

Kızlar her ne kadar vajinismusu yeneli 1 ay olsa da gene de yaparken çokta rahat olmuyordum yani baskı çok oluyordu. Ve bu akşam ki denememizde çok rahat oldu Yani umudunuzu kırmayın, alışılıyor
Ay çok sevindim bende o baskı hissinden kurtulmak istiyorum yaa inşallah geçiyordur dediğin gibi,baskı olunca istemsiz kasıyorum modum düşüyor geçer umarım

Sorma bende buraları sessiz sevmiyorum bugün galiba havalardan mı ya da ptesi sendromundan mıdır nedir bende de bi hiç bişey yapmak istememe durumu var

Sorma bende buraları sessiz sevmiyorum bugün galiba havalardan mı ya da ptesi sendromundan mıdır nedir bende de bi hiç bişey yapmak istememe durumu var
Araya zaman da girsin istemiyorum ama ne yapayım isteksiz olunca da olmuyor yani fenalık geliyor egzersiz yaparkenBakalım belki yarına kalır,egzersiz olmadan artık direkt eşli olsa süper olacak zaman lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…