Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Peki kızlar ilişki esnasında hangi pozisyon daha rahat olur sizde ben bacalarım açık kendimi çok rahatsız hissediyorum
Canım kimi üstte daha rahat ama ben bacaklarımı karnıma çektiğimde daha rahat oluyorum kendimi kasmıyorum karnıma baskı yapınca daha rahat oluyorum şimdilik böyle denedim 4kez ben üstteyken pek rahat olamadım çünkü benim derdim bacaklarım onlar rahat oldumu bende kasmıyorum😀🙋🏻‍♀️

Herkesin farklı işte ben denedim en rahat öyle oldu deneyerek buluyor herkes..Doktorum aslında kadın üstte olunca daha kolay dedi çünkü bütün yükü bacaklara veriyor ve istesede kasamıyor kendini dedi ama ben pek beceremedim rahat olamadım belki zamanla..
Bende üsteyken ve bacaklarım açıkken rahat edemiyorum başkada pozisyon kalmıyor ne yapıcağımı bende şaşırdım 😅

Kızlarrr ben 3 parmağı komple alabiliyorum ama aparattı yapamıyorum eşli denemede onu yarıya kadar almıştım
Parmak ile egzersiz yapmadım ben yapan arkadaşlar daha iyi yorumlar ama aparat sadece kaygı ve korkularımı yıktı tabi rahatsız hissettiriyor ama aparat sayesinde eşli yaptım ben ve hala parmak deneyemem..Aparat sadece çıkartırken vakum gibi çekiyor o rahatsız ediyor onun dışında ilerletmek,diğer boyutları denemek,ev ödevleri daha kısa sürede sonuç aldım ben daha kolay oldu canım..🌸🌸

Herkesin farklı işte ben denedim en rahat öyle oldu deneyerek buluyor herkes..Doktorum aslında kadın üstte olunca daha kolay dedi çünkü bütün yükü bacaklara veriyor ve istesede kasamıyor kendini dedi ama ben pek beceremedim rahat olamadım belki zamanla..
Evet kuzum bende diğer hiç bir pozsoyonu yapamıyorum sadece misyonerde çok rahattım❤️

Hayır ileri geri kolay kolay yapamıyorum ama 3 parmağı komple alabiliyorum sanırım 3 parmak aparatta 4. Yemi tekabul ediyo
Ben kızların kullandığı markanın aparatlarının boyunu bilmiyorum ama benim aparatlar normale göre bikaç tık daha büyük. benim aparatlarda 3e tekabul ediyor sanırım

Teyla Teyla N nonoleta burası kızlar, burada yazılanları geriye doğru okuyun. Aklınıza takılanları sorun, ben ve arkadaslarım cevaplarızz🥰
selam herkese gecmis olsun öncelikle bastan belirteyim evli değilim o yuzden her gün deneme fırsatım olmıyor doktora da gitmedim bu yuzden ama arastırdıgımda bu sonuca varabildim. ozet geciyorum kısaca ilk denemede kanayacak korkusundan bacaklarım titredi kanadı da zaten ve oyle bıraktık. ikincisinde aşırı bi yanma hissettim yine titredim ve devam etmedik diger denemeler de aynı sekilde oldu. kendim denedigimde 3 parmağa kadar alabiliyorum fazlasını denemedim, dilatör alma sansım yok maalesef. hicbi travmam da yok ayna egzersizleri de yapıyorum parmak egzersizi de benim icin kolay. tüm önerilere açığım teşekkür ederim.

Çok sessiz buralar,nasılsınız egzersiz yapan arkadaşlarım nasıl gidiyor son durum nedir🥰🥰Ben 2gündür yapamadım bugün de istek yok belki yarın belki birazdan başlarım havalardanmıdır bilmiyorum hep yatıp uyuyasım var🤷🏻‍♀️
Merhabalar kızlar🙋🏼‍♀️ Valla bende aynıyım hala bıraktığım yerdeyim 🙄 bugün yarın bugün yarın die geçiyo🤦🏼‍♀️ Sizler nasılsınız

Merhabalar kızlar🙋🏼‍♀️ Valla bende aynıyım hala bıraktığım yerdeyim 🙄 bugün yarın bugün yarın die geçiyo🤦🏼‍♀️ Sizler nasılsınız
Ara verme iyice alışana kadar ben dün yapmak istemedim egzersiz ama sonra bir başladım ve eşli denedik eskiye göre her denemede daha da alışıyorum inan ara verince daha çok erteliyorsun ve bir başladın mı gerisi geliyor🌸🌸

selam herkese gecmis olsun öncelikle bastan belirteyim evli değilim o yuzden her gün deneme fırsatım olmıyor doktora da gitmedim bu yuzden ama arastırdıgımda bu sonuca varabildim. ozet geciyorum kısaca ilk denemede kanayacak korkusundan bacaklarım titredi kanadı da zaten ve oyle bıraktık. ikincisinde aşırı bi yanma hissettim yine titredim ve devam etmedik diger denemeler de aynı sekilde oldu. kendim denedigimde 3 parmağa kadar alabiliyorum fazlasını denemedim, dilatör alma sansım yok maalesef. hicbi travmam da yok ayna egzersizleri de yapıyorum parmak egzersizi de benim icin kolay. tüm önerilere açığım teşekkür ederim.
Merhaba, o yanma hissine alışacaksın, o idrar kesesine yaptığı baskıdan dolayı yanma oluyor. Sonrasındaki denemelerde inan alışıyorsun ve yanma olmuyor. Madem öyle bire bir deneyebiliyorsun eşli dene fırsat buldukça çok rahat aşarsın. Evdeyken de sürekli parmak egzersizi yap. Parmak egzersiziyle ilgili geçmişte yazdıklarımı okumanı tavsiye ederiim 💕

X