Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Ben düğün günümde regldim birkaç gün sonra bitti bu durum beni biraz rahatlatmişti bi iki güne kendimi toparlarım diye reglden sonra denedik eşimi itmeler kendimi kasmalar burada birçok arkadaşımızda olduğu gibi eşim hazır olmadığımı anladığı için bu konuda üzerime gitmedi birkaç ay denemeye çalişmalarımız oldu ama hep sonu hüsrandı sonra burayı keşfettim hergün her dakika okuyordum mesajları buradan dilatörü öğrendim aldım ama ilk zamanlar hiç yapmadım aldığım gibi durdu sonra 1le başladım ama çok uzun süre 1 ve 2 ye çaliştim 3 ü yapabileceğimi hiç düşünmüyordum ama cesaret edip onu da denedim ve başardım bu defada aynı korku 4 için oldu yine birgün cesarete gelip onu da denedim ilk denemelerimde yapamamiştim ama pes etmedim ve onu da yapmayı başardım artık hepsini rahatlıkla yapabiliyordum sıra eşli denemeye gelmişti ilk eşli denemeden önce buradaki arkadaşlardan çok destek aldım onlara kafama takılan şeyler vardı onları sordum sırasında eşli deneme yaptık ancak baş kısmını geçemedik yine kendimi kastım 2. Denemede aynı şekilde oldu ama çok şükür 3. Demene çok rahat oldu hatta nasıl oldu onu bile anlamadım ( eşli denemeden önce dilatörleri tek tek yaptım sırasıyla 3 e geldiğimde anestol sürdüm uyuşması için sonra 4 dü ileri geri yapıp yarım saat kadar içimde beklettim bunlsrı yaparken bebe yağı kullandım dilatörü çikarir çikarmaz da eşimle denedik çok uzun oldu canlar kusura bakmayın

Çok sevindim hep mutlu anılar biriktirin bundan sonra inşallah canımBenim de korkum 4.aparat ama öyle eskisi gibi bir korku değil egzersize başlayınca baya cesaret geliyor ki eşli daha kolaymış,çok çook mutlu oldum senin adına tadını çıkar

Tabi ki o aparattaki rahatsız edici ileri geri hissi yok bi kere. Hatta en son bizim aparatsız, sonu hüsranla biten denememizden sonra bu akşam tekrar başardık korkmuştum başa dönersem diye

Tabi ki o aparattaki rahatsız edici ileri geri hissi yok bi kere. Hatta en son bizim aparatsız, sonu hüsranla biten denememizden sonra bu akşam tekrar başardık korkmuştum başa dönersem diye
Hayırr sen artık aştınn bitti gitti sadece bir süre daha aparat sonra zaten gerek bile kalmayacak

Çok teşekkür ederim .Hiç korkmayın korkularımız aldı o kadar zamanı zaten.Ben nerdeyse 10 arkadaşla özelden konuştum hepsinin ortak söylediği kendini rahat bıraktı sizde kendinizi rahat bırakın hiç korkmayın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…