Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Kızlar selam birkaç gün ara vermiştim egzersizlere bu akşam tekrar başlayacağım 3 aparat ile umarım tekrar yanma,tahriş olmaz bir engel daha olsun istemiyorum ara vermek çok düşürüyor beni her anlamdaBitsin istiyorum artık olsun yani 4.aparat denemeden de eşli denemek sakıncalımı yani mesela kendimi rahat bıraksam ve olabileceğine inansam olur değil mi illa şart değil 4.

Kuzum bence 4 aparatla çalis esli denmeye geç

Ben 4 ü yapmadan direk eşli yapmıştım. Ama benim çok ileri değildi zaten yarım ilişki oluyordu

O arkadasların dediği kremden alsan sürsen. Psikolojik olarakta rahatlatır seni belki. Bi de doktoruna söylesen atarax önerir mi sana? Ben kendimi huzursuz hissedince ve ara verince ondan içiyorum rahatlatıyor

O arkadasların dediği kremden alsan sürsen. Psikolojik olarakta rahatlatır seni belki. Bi de doktoruna söylesen atarax önerir mi sana? Ben kendimi huzursuz hissedince ve ara verince ondan içiyorum rahatlatıyor
Aslında kuzum kullanılmaması lazım uyuşturucu krem vs çünkü insan ona alışıyor

Bence 4. Aparat gerekli canım çünkü bende 3 den sonra eşli denemiştim olmamıştı ve modum düştü o yüzden 4 ü yaparsan daha rahat olur eşli

Aslında kuzum kullanılmaması lazım uyuşturucu krem vs çünkü insan ona alışıyor
Vemcaine kullandım en son ve sanırım onun uyuşukluğu ile birden yapınca tahriş oldu batma oldu yada belki ondan değildir ama haklısın canım ona hem alışmamak için hemde farklı sorunlar yaşamamak için kullanmayacağım çünkü 3gün ara verdim ve geriletti beni resmen o tahriş sıkıntısı..

Aşkım güzel olacak benim fikrimce kullaa yapabilirsin güçlüsün

Bence 4. Aparat gerekli canım çünkü bende 3 den sonra eşli denemiştim olmamıştı ve modum düştü o yüzden 4 ü yaparsan daha rahat olur eşli
Öyle yapayım ozaman canım deneyeyim en azından başlarsam gerisi gelecek tahriş olmasında yine,aslında doktorum en zoru başardın eşli daha kolay diyorda ahh şu bilinç altı yokmu beni mahvediyor..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…