Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Öyle yapayım ozaman canım deneyeyim en azından başlarsam gerisi gelecek tahriş olmasında yine,aslında doktorum en zoru başardın eşli daha kolay diyorda ahh şu bilinç altı yokmu beni mahvediyor..
Bende vemcaine sprey kullandım eşli denemede uyuştuğu için hissetmiyoruz o da tahriş yapabiliyor ama zamanla geçecek kafana takma sakın

Bende vemcaine sprey kullandım eşli denemede uyuştuğu için hissetmiyoruz o da tahriş yapabiliyor ama zamanla geçecek kafana takma sakın
İnşallah canım çok teşekkür ederim çok şükür ki eşim çok anlayışlı ve doktorum terapistim asla tam anlamı ile bitmeden bırakmayız seni diyorlar müthiş pozitif enerji ve doğru bilgilendirip yönlendiriyorlar beni ve tabi siz desteğiniz için Allah razı olsun sizden🌸🌸

İnşallah canım çok teşekkür ederim çok şükür ki eşim çok anlayışlı ve doktorum terapistim asla tam anlamı ile bitmeden bırakmayız seni diyorlar müthiş pozitif enerji ve doğru bilgilendirip yönlendiriyorlar beni ve tabi siz desteğiniz için Allah razı olsun sizden🌸🌸
Kuzum sen özele mi gidiyorsun

Maslaalh kuzum birşey soracam ayıptır söylemesi hangi pozisyonda yapıyorsun
Pozisyon isimlerine çok hakim değilim de eşim üstte. Bacakları karna cektim ayaklar hafif yerden yükseliyor. Doktorum bu pozisyonu söylemişti. Sert zeminde kalçaya yastık koy demişti de biz yastık baştan koyuyorduk artık koymuyoruz. Henüz ben üstte deneyemedim 😂

Tahriş falan o batma hissi geçsin ara dedi bugün tamamen düzeldi ama ben denemek istiyorum büyük ihtimalle cuma günü giderim çünkü evde biraz egzersiz yapmak istiyorum orada daha rahat olmak için..
Aynen aynen iyice yap iyice alışsın vajinan daha özgüvenli olursun orada da

Pozisyon isimlerine çok hakim değilim de eşim üstte. Bacakları karna cektim ayaklar hafif yerden yükseliyor. Doktorum bu pozisyonu söylemişti. Sert zeminde kalçaya yastık koy demişti de biz yastık baştan koyuyorduk artık koymuyoruz. Henüz ben üstte deneyemedim 😂
Kuzum ben sadece misyoner başka yapamıyorum

Öyle canım eş desteği çok önemli benim de öyle oldu terapistim de çok çok ilgiliydi çok şükür ki yendim burada da çok yardımcı oldular şimdi de ben yardımcı olmaya çalışıyorum inşallah sende en kısa sürede yeneceksin ❤️

X