Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Evet aparatlarla yapabiliyorum sadece dört numarada çok zorlanıyorum ama eşim gelince daha çok stres oluyorum aparatlarla yapan ben onda yapamiyorum bı keresinde biraz yapabilmistik ama sanki gitmiyor duvara çarpıyor gibi oldu gerisini basaramadim

Merhabaa çok şükür ilk eşli denemeyi başardım çok mutluyum asla inanmıyordum yapabilceğime ya destekleriniz için çook teşekkür ederim
Çok sevindim canım gözünaydın artık özgürsün bitti gitti günaşırı devam edin çokça mutlu olun

Dördüncü olan aparata çok çok iyi çalışın onu rahat alana kadar eşi deneme yapmayın çünkü motiveniz düşer enerjiniz düşer

Kızlar aparatta 4numarayi aliyorum rahat bı sekilde hatta hergun çalışıyorum 2 haftadır ama eşli deneme de hep başarısız oluyorum kilomda var alakası olabilir mi ya cok modum düşüyor

Merhaba kızlar evliliğim neredeyse 1 yıl olacak 3 aydır aparatlar sayesinde eşli yapabiliyoruz ama sadece 2-3 cm içeri girebiliyor çok canım yanıyor en rahat pozisyon hangisidir yardım edebilir misiniz? Bir de vemcaine spreyi direk cilde mi sıkıyorsunuz uzaktan

Canım en rahat yatak ucu dediğimiz pozisyon yatak ucuna gelerek belinin altına bi yastık koyarak yaparsan daha rahat oluyor spreyi de vajinanın içine sıkıyorsun iki üç fıs

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…