Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Arkadaşlar ben ittirmekten korkuyorum dilatörü önerebileceğiniz Bi sprey var mı emla iyi midir biraz kullansam sorun olur mu bide acı hisseder miyim
Hayır acı falan hissetmezsiniz zaten onlar uyuşturucu kremler vemcaine spreyide kullanblirisnz

Teşekkür ederim Tiniminimavihanim yardımların için ittirsem olacak biliyorum ama ittirmek çok zor geliyor inşallah başaracağız
İlk spreyle deneyebilirsin canım ama spreysiz yaptığında göreceksin ikisinin arasında hiç bir fark yok tamamen cesaretle ilgili aynı şeyi yaşadım çünkü

Arkadaslar ben biturlu dilatorun 1. Sini ittirmeyi basaramiyorum nolur biri bna yardimci olsun umudum kalmadi npacm bilmiyorm
Orasının kapalı bir kutu olmadığını ve sonsuz boşluk olduğunu kendine hatırlat bunun dışında yapacak hiçbir şeyin yok ittirdiğin zaman o zaten gidecek canım hadi cesaret yapablirisn

Hic olmuyo cesaret edemiyorum oraya sokmaya aranizda kizlik zari esnek olan warmi benimki esnekmis farki warmi diger zarlardan
Canım bu olayın kızlık zarıyla ilgisi yok Burda zarı kalın olanlar da aparatları yapabildiler bu biraz cesaret işi orayı gevşetip yavaş yavaş yaparsan kanama acı hiç birşey hissetmezsin sen dilatörü al eline daire çizerek ileri geri sağ sol yaparak çalış takıldığın yerde nefes al ver ve ben bunu yaparım diye kendine gaz ver istersen rahatlamak için bişeyler izleyebilirsin

Sende vajinusmusmuydun canm

Arkadaslar ben biturlu dilatorun 1. Sini ittirmeyi basaramiyorum nolur biri bna yardimci olsun umudum kalmadi npacm bilmiyorm
Canım hiç endişelenme benim günlerimi almıştı 1. Sokmak . Önce sadece bacaklarını açabildiğin kadar aç ve 10 dk falan sadece burnundan nefes alıp karnını şişir . Sonra ağzından nefes verirken kendini serbest bırakıp ıkın. Bunu yaparken aynaya bakandan bi süre sonra oranın nasıl açıldığını göreceksin . Sonra aynı şekilde 1. Dilatörü yerleştir ama hemen ittirmeye çalışma nefes al ver bi kaç kez . Daha sonra nefes alıp ıkınıp verirken hafif bastır milim milim . Başını bile sıkabilsen kendini kutla . Çünkü devamı çok daha rahat oluyor İnan

Biktim yaa yemin ederimki hic ilerleyemedim 20 gundur

Hanımlar ilk iki dilatörü dun yapabildim ama bugun 3. Yu denedigimdw icimde ilerlemiyo nefes al ver ikin rahatla herseyi deniyorum 2. Kayıp gidiyo 3. Birturlu olmuyo biraz giriyo kaymiyo ama... nefes alip verirken ittiriyorum.ikinirken ittiriyorum hicbir turlu ilerlemiyo... napablirim kendimi serbest biraksamda gitmiyo

Kaldığın yerde ileri geri sağ sol yap daire çiz bi daha it canım orayı biraz gevşet

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…