Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Daha yeni katıldım gruba evet okuyorum ama ben kendim dokunurken de çok kasılıyorum. Önce bu durumu mu aşmalıyım yoksa aparat mı denemeliyim bilmiyorum, sence ne yapmalıyım
Önce vücudunu tanımalısın daha sonra ayna egzersizi sonra da bacak açma egzersizlerini dene
doktor Müjdegül Karaca’nın vajinismus videolarını izle buradan bu sayfalardan geriye doğru git kim neler yapmış oku eminim çok motive olacaksın

Çok teşekkür ederim cidden böyle yardımlarınızı okuyunca bile umutlanıyorum Allah razı olsun. Söylediklerini uygulayacağım inşallah

Denemedim aslında. O bölgeye dokunamıyorum aparatla yapabilir miyim bilmiyorum hiç. Önce dokunmayı mı halletmeliyim sizce
Canım istersen ilk bir ayna alıp o bölgeyi incele sonra serçe parmağına kayganlaştırıcı sür ve dokunmaya çalış psikiyatride aynı ödevleri veriyor ilk itici gelebilir ama zamanla alışıyorsun oraya bişey girebileceğini gördükten sonra aparata geçmeni öneririm

Evet çok daralıyorum dokunmaya çalışırken ama bir şekilde aşmam lazım. Çok teşekkür ederim canım deneyeceğim

L luqesyaa oku canımmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…