Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Kızlar iyi geceler . Ben eşli denemelere geçtim ama size bişey soracağım . Baş kısmını alabiliyorum sonra nefes falan al ver derken zaman geçiyor ve tam o orta kısma geldiğimizde tümsek olan yere 😔 pen… yumuşuyor ve haliyle ilerleyemiyoruz ne yapmam lazım yaa 😔 tam aparatları bitirdim sevindim şimdi de bu 😢

merhabalar tam 2 sene vajinusmus neddeniyle essimle iliskiye giremedim cok zor gunler gecirdim tessaduf eseri mucize gibi bir sekilde elime gecen bir receteyle 2 ssenenin sonunda bu problemimi 1 gecede halletim o ankii mutlulugumu anlatamam.benim gibi kabus dolu gunler yassayan birileri varsa yardimci olurum.sizdende hayir dualari alirsam ne mutlu bana
Çok uzun zaman geçmiş üzerinden ama nasıl oldugunu mesaj atabilir misiniz? Teşekkür ederim.

Kızlar iyi geceler . Ben eşli denemelere geçtim ama size bişey soracağım . Baş kısmını alabiliyorum sonra nefes falan al ver derken zaman geçiyor ve tam o orta kısma geldiğimizde tümsek olan yere 😔 pen… yumuşuyor ve haliyle ilerleyemiyoruz ne yapmam lazım yaa 😔 tam aparatları bitirdim sevindim şimdi de bu 😢
Eşinde ereksiyon sorunu var bu durumda canm epimedyumlu macun kullanabilir eşin. Bir de bizdede olmuştu ilk denemelerde o sorun erkekler gerginlkten etkileniyo ilk denemelerde bizim korku heyecanı gördükçe onlarında erektesi bozuluyor çok normal. Ama önce aparat içinde bekletip 5 dk egzersizi yapıp orayı açtıktan sonra eşli deneme yapman daha kolay olur, sen beklet içinde vaji alışsın o sırada eşin hazırlansın ve eşli deneyin o daha kolay olduğu için sende gerilmezsin eşinde uzun süre beklememiş olur sıkıntı olmaz. Diğer türlü oydu buydu nefesti bunları uzun tuttukça erkek olumsz etkileniyor.

Eşinde ereksiyon sorunu var bu durumda canm epimedyumlu macun kullanabilir eşin. Bir de bizdede olmuştu ilk denemelerde o sorun erkekler gerginlkten etkileniyo ilk denemelerde bizim korku heyecanı gördükçe onlarında erektesi bozuluyor çok normal. Ama önce aparat içinde bekletip 5 dk egzersizi yapıp orayı açtıktan sonra eşli deneme yapman daha kolay olur, sen beklet içinde vaji alışsın o sırada eşin hazırlansın ve eşli deneyin o daha kolay olduğu için sende gerilmezsin eşinde uzun süre beklememiş olur sıkıntı olmaz. Diğer türlü oydu buydu nefesti bunları uzun tuttukça erkek olumsz etkileniyor.
Dilatörde 3. Deyim dün eslı deneme yapalim dedik bir kac pozisyon deneyerek... misyoner pozisyonda rahat edemiyorum hakimiyet bende olmasigi icin ...ustte oldugum zaman ya kayıyo iceri girmeden yada içindeyken disari cikiyo yada pozisyon zorluyo bacaklarım aciyo rahatsiz ediyo ve esimin erektesi gidiyo... nasil bir pozisyonda nasil bir sekilde devam edicegim konusunda hicbur fikrim yok. Ustteyken penise dik mi oturmam lazim . Dilatorler baya iyi geldi...

Dilatörde 3. Deyim dün eslı deneme yapalim dedik bir kac pozisyon deneyerek... misyoner pozisyonda rahat edemiyorum hakimiyet bende olmasigi icin ...ustte oldugum zaman ya kayıyo iceri girmeden yada içindeyken disari cikiyo yada pozisyon zorluyo bacaklarım aciyo rahatsiz ediyo ve esimin erektesi gidiyo... nasil bir pozisyonda nasil bir sekilde devam edicegim konusunda hicbur fikrim yok. Ustteyken penise dik mi oturmam lazim . Dilatorler baya iyi geldi...
Misyoner en raht pozisyon cnm

Misyonerde bende bi türlü rahat olamıyorm canm dediğin gibi hakimiyet olayı sanırım bide hızı gücü kendimiz ayarladığmzdan mıdır üst bana da daha rahat geliyor. P.. i elinle tutup yerleştiriyosun demi canm kaymasını engeller, tam dik olmasada hafif eğim oluyo canm. İstersen aparatlara da üstteymişin gibi çalış belki onla alışırsan işin kolaylaşır

Kızlaar selam🙋🏻‍♀️ Biz bugün galiba sanırım tamamen hallettik 🥳 ufak ufak ilerledik tam orta yerde kendimi salınca aşırı bi yanma sızı oldu ama biraz bekledik ve ilerledik . Tam o noktada eşim galiba yine kaydı çıktı sanırım dedi ben hemen kontrol ettim elimle ve çıkmamıştı . Hemen eşime devam edelim galiba son kısma girdik dedim 😅 ikimizde emin olamıyorduk. Sonra ben yavaş yavaş çıkar bakalım ne hissedeceğim dedim ve o zaman girdiğini anladık çünkü çıkarken aparatları çıkarır gibi hissettim . Yani şimdi sizce oldu mu yaaa ? Hala emin değiliz çünkü😅bi de benim aparatlarda da ilişkide de hiç kanamam olmadı bu da normal mi ?

Ya bu nasıl adam ya o kadar üzüldüm ki sana şu an destek olması gerekirken yaptığına bak bu bir hastalık ve hatta çift hastalığı

Ona son kez bunun bir hastalık olduğunu ve beraber aşabileceğinizi destek olması gerektiğini söyle İnsan isteyerek ya da bilerek bu konumda olmak ister mi
Aynenn öyle sen hazır olunca olur diyor sen isteyince olur diyor ben güya istemiyormusum.. İstiyorum ama elimde değil ki

X