Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Olablir evet canım bunun stresten kaynaklı öncesi kahve bitter çikolata yedirebilrisin bunun normal olduğunu geçici olduğunu anlatın birde bunun için epimedyumlu macun kullanan arkadaşlarımz olduu

Benim esim de iki gundur sertlesiyor ama cok kisa surede (1 dk falan) yumusuyor. Biz de ilk defa esli denemeye gecmistik tedavi sonrasi

Geçerrr tabikideee bravoooo

Geçerrr tabikideee bravoooo
Burası sayesinde başlayabilme cesareti buldum umarım devamı gelir :) bir şey sormak istiyorum kan ya da acı olmadı bu kızlık zarı ne kadar ileride ki çok ileride değil diye biliyordum halbuki üçüncü ya da dördüncüde gitti diyenler olmuş ama

Bende hicbir boyda kanama olmadi

Aparatlari kontrollu ve kayganlastirici urunle denedigimiz icin genelde kanama olmuyor canim onu dusunme

Onları düşünme kuzum maşallah sana

Herkezin fizyolojik yapısı farklı Hasan bol kayganlaştırıcı ve rahat yaparsan bu olayı en aza indirgemiş olursun kuzum devam et Mayıs ayında kurtulmuş olacaksın

Maaşallah canm çok iyi ilermişin hadi yendim mesajı da yakındır kanama bnde 4 de oldu oda çok az pembemsi ve sonrasında eşli denemelermde iki kez. Ama korkacak bişey değil çok az oluyor. Tabi rahatlığa bağlı yeternce hazır olur kasmazsan hiç gelmiyormuş bn biraz kastm stresliydim

Kesinlikle cnm nasıl yapsam bilmiyorum artık

Hissettin mi peki yani delinme yırtılma gibi bir his olması korkutuyor beni kandan çok

Doğru söylüyorsun kusura bakmayın tedirginliğimle başkalarını da tedirgin etmek istemem ama silemiyorum galiba değil mi yazdığımı
Yok canım silinmez hani bizler hep kötü şeyleri duydukça motivemiz bozuluyor sizler için diyorum bahsedilen hislerin hiç birii olmuyor için rahat olsun

Çok çok haklısın bunu düşünemedim. İlk ikisinde sizlerin dediği gibi nefes vererek kasmadan yapınca sorun yaşamadım o yüzden bu konuda da güveniyorum. Okuyan arkadaşların da benim korkularımı dikkate almadan sizlere güveneceğinden eminim.

Süpersiinn bu hızla ve motiveyle devam edersen bu işi olmuş bil canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…