Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Kızlar Ben 2019 Yılında Evlendim Ve 3 Sene Boyunca Vajinusmusla Mücadele Ettim Çok Devlet Hastanelerine Gittim Özellerede Neredeyse Hepsine. Ama Yenemiyordum Jeller Kremler Uyuşturucular Hiç Biride İşe Yaramıyordu Artık Umudum Yoktu Evliliğimi. bitirmek Üzereyimdim Çaresizce Araştırmalar Googleden Youtubeden Çocuk da Çok İstiyorduk Ama Engel Vardı Hep Youtubeden Birisi Bana Kadınlar Kulübü Aç Oraya Bak Acdim Daha. Önce Burdaki Başarı Hikayelerini Hepsini Okudum Aparat Aldım Denedim Daha Doğrusu Hepsini Yapabildim 1gunde 3 Aparat. Yapabildim Ama Eskiye Geçince yine kasılma ağrı Bacakları Kapatıyordum Özele Gittik Aparat Yapıyor Denettiriyor. Ben Zaten Onu Yapıyordum Başka Birşey Yapmadı Ben Bura Sayesinde Yendim Onlar Sayesinde Degil Denedim ilk Ağrı Acı Onu Çok Yaşadım 3 Seneden Sonra Hemde Dedimki. Herhalde İlk İlişki Diye Aparatlarla. Eşimle Birlikte Çalıştık İlişkiye Girmeden Önce Aparta çalışması. Yapıyorduk 3Ay Sonrada Hamile Kaldım Hemen Bütün Hamilelik İçin Kontrolleri Yaptırdım. Sorun Hiç Yokk Dediler. Ultrasyona girerken Altan Bakinca Doktorlara Korkuyorum Dedim Dediğiniz Gibi Acı Olmmadi 3. Aparat Gibiymis Ne Zaman Alt Deseler Korku Sarıyor Bu Vajinusmus Yüzünden. Çokk Korkular Yaşadım. Bebeğimin Kalbi Durdu Kürtaj Oldum Mahvoldum Resmen 1ay Oldu Korkudan İlişkiye girmedim. Ne Zaman İliskiye Girsek Hep O Korku Oluyor. Onu Atamıyorum Ama Zamanla Daha İyi Olacak İnanıyorum O Kötü Şeyler Yaşadım ki Allah'ım Yardım Ediyor Buradaki Herkesin Rabbim Yardimcisi. olsun Yeterki İnanin. kendinize Herkes Başarabilir. ben Yeniden Devam Edecem denemeye pes etmiyecem Asla Sizde pes etmeyin korkularımızin üzerine gitmeliyiz
Biz kadınlar gerçekten çok güçlüyüz ne kadar zor şeyler yaşasak da asla pes etmiyoruz etmemeliyiz de çünkü Rabbim o kadar güzel yaratmış ki herşey yerli yerince sağlık olduktan sonra herşey olur buna inanıyorum. Sana da çok geçmiş olsun inşallah en güzel ve hayırlı zamanda sağlıklı güzel bir gebeliğin olur🤲 ama ilk başta yapman gereken olumsuza odaklanmaman herşey güzel olacak inan ve senin zaten basarilmis bir öykün var yine olacak yine yapacaksın hiç vakit kaybetmeden başla çünkü güzel bir sebebin var anne olmak 🤍

Amin birtanem iyi ki varsiniz
Biz kadınlar gerçekten çok güçlüyüz ne kadar zor şeyler yaşasak da asla pes etmiyoruz etmemeliyiz de çünkü Rabbim o kadar güzel yaratmış ki herşey yerli yerince sağlık olduktan sonra herşey olur buna inanıyorum. Sana da çok geçmiş olsun inşallah en güzel ve hayırlı zamanda sağlıklı güzel bir gebeliğin olur🤲 ama ilk başta yapman gereken olumsuza odaklanmaman herşey güzel olacak inan ve senin zaten basarilmis bir öykün var yine olacak yine yapacaksın hiç vakit kaybetmeden başla çünkü güzel bir sebebin var anne olmak 🤍
🤲❤️💚🙏

Kuzum uyusturucuya alıştırma kendini bitanem nerede takılıyorsun
Tam girişe geldiği an bişey oluyor istemiyorum uyuşturucu psikolojik olarak rahatlatır mı acaba diye düşünüyorum yoksa acı sızı yok dilatör leri yaptım hatta tedavi aldım ama tedavi de sonra eşim işinden dolayı gidince geri başladı 2 yılı geçti artık bebek istiyorum eşim o kadar anlayışlı ki onu öyle görünce çok üzülüyorum aşılamaya kadar düşündüm sen düşün canım bu noktaya geldim artık 25 yaşındayım geç değil biliyorum ama 2.5 yıl oldu bizden sonra evlenler çocuk sahibi oldu çevre psikolojimi bozdu eşim biz istemiyoruz de takılma halledecez illa diyor ama ben yoruldum artık

Ben o an izin veremiyorum fazlasıyla kontrolcü oluyorum daha önce aldım acı yok biliyorum ama bidaha yapamıyorum kas gevşetici uyuşturucu kremler var mı önereceğiniz
Zaten bu kontrolculuk sebebiyle yaşıyoruz hepimiz canim.
Ne zamanki eşine bırakırsın o zaman çözülüyor.

Tam girişe geldiği an bişey oluyor istemiyorum uyuşturucu psikolojik olarak rahatlatır mı acaba diye düşünüyorum yoksa acı sızı yok dilatör leri yaptım hatta tedavi aldım ama tedavi de sonra eşim işinden dolayı gidince geri başladı 2 yılı geçti artık bebek istiyorum eşim o kadar anlayışlı ki onu öyle görünce çok üzülüyorum aşılamaya kadar düşündüm sen düşün canım bu noktaya geldim artık 25 yaşındayım geç değil biliyorum ama 2.5 yıl oldu bizden sonra evlenler çocuk sahibi oldu çevre psikolojimi bozdu eşim biz istemiyoruz de takılma halledecez illa diyor ama ben yoruldum artık
Ah şu çevre baskısı.
Zaten vaji olanlarımızın çoğunun sorunu aynı eş anlayisi😁 benim eşimde öyleydi yeterki canin acımasın derdi ama yanlış. Biz geri adım atmak istediğimizde onlar kararlı duracak ben eşime böyle dedim. Anlayış dediğimiz bizi kirmama noktasında olmali sorunu çözmeme noktasında değil. Yoksa inanın yillar geçiyor.
Siz dilatorde yapıyormuşsunuz tamamen psikolojik bence su anki yaşadığınız. Acı da yok üstelik diyorsunuz. Bırakabilseniz kendinizi her şey o kadar kolay olacak ki.

Vajinusmmusu Burda Cözemeyen. Asamayanlar varmı kızlar Kaç kişi Varsa çekinmeyip buraya yazsınlar. Birbirimize her zaman destek olacaz
Aşamadım diyemem daha aparatları bitiremedim çünkü ama 2. aparatta 2 haftadır takılı kaldım, yarısı giriyor sadece, şuan reglim, haftaya başlayacğım tekrardan.

Kizlar kafayi yicem. Butun aparatlar oluyor. Esli denemeye gectik asla olmuyor. Cok mu kalin acaba esiminki. Gozume asiri buyuk gozukuyor giris kismi. O kadar ugras ugras aparaylarls.bi sey basardim sandim yaptikca aparatlari. Esli ddnemeye gecince fos. Taa en basta nasilsak hala oyleyiz. Hicbi zaman yapamicaz mi biz acaba

Kizlar kafayi yicem. Butun aparatlar oluyor. Esli denemeye gectik asla olmuyor. Cok mu kalin acaba esiminki. Gozume asiri buyuk gozukuyor giris kismi. O kadar ugras ugras aparaylarls.bi sey basardim sandim yaptikca aparatlari. Esli ddnemeye gecince fos. Taa en basta nasilsak hala oyleyiz. Hicbi zaman yapamicaz mi biz acaba
Kuzum ilk bendede öyle oldu dedimki penis çok büyük ama jel sur derince nefes al gülü koklar gibi nefesi verince mumu üfler gibi imanlı nefes egzersizi yapman lazım yapmayınca olmuyor aynisni yaşadım çünkü bende ilk ilişkide can yakacak ağrı olacak ama saniyelik geçecek inan bana

İyi akşamlar kızlar. Ben 15 aydır şu işi erteleyebilmek için elimden geleni yaptım. Artık tek çaremin bu olduğuna karar verdim ve aparatları denemek için oturdum. Birazdan birinciyi deneyeceğim. Küçücük şey için bile çok gerginim. İlişkiye girebilen kadınlar gözümde üstün bir yeteneğe sahip...

Kızlar, biliyorsunuz ki vajinismus tedavisi aldım ve doktorum artık ilişki onayı verdi. İki gündür denemeye çalışıyoruz, doktorun söylediği şekilde. Önce 4.le çalışıp penisi alacağım ama şöyle bir sorunumuz var iki gündür. Normalde denemeye çalıştığımızda asla olmuyordu ama eşim iki gündür sertleşemiyor. Sanırım üzerinde çok fazla baskı yarattım. Böyle bir durumla karşılaşan var mı? Ne yapmam, nasıl davranmam gerekiyor? Geçici olduğunu biliyorum ama yine de ben denemeye hazırken onun olmaması hiç aklımda yoktu.

İyi akşamlar kızlar. Ben 15 aydır şu işi erteleyebilmek için elimden geleni yaptım. Artık tek çaremin bu olduğuna karar verdim ve aparatları denemek için oturdum. Birazdan birinciyi deneyeceğim. Küçücük şey için bile çok gerginim. İlişkiye girebilen kadınlar gözümde üstün bir yeteneğe sahip...
Hiçte öyle düşünme bu dünyanın en doğal ve fizyolojik olayı aslında bizlerin gözünde öylee hadii bakalımm inşAllah sen başla devamı gelecekktir🌺

Kızlar, biliyorsunuz ki vajinismus tedavisi aldım ve doktorum artık ilişki onayı verdi. İki gündür denemeye çalışıyoruz, doktorun söylediği şekilde. Önce 4.le çalışıp penisi alacağım ama şöyle bir sorunumuz var iki gündür. Normalde denemeye çalıştığımızda asla olmuyordu ama eşim iki gündür sertleşemiyor. Sanırım üzerinde çok fazla baskı yarattım. Böyle bir durumla karşılaşan var mı? Ne yapmam, nasıl davranmam gerekiyor? Geçici olduğunu biliyorum ama yine de ben denemeye hazırken onun olmaması hiç aklımda yoktu.
Gözünde sakın büyütme biz buradayız sana destek olacaz ve yeneceksin kuzum

Aynisini ben de yasiyorum iki gundur.

X