Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Bir gün ara vermeliyim sanırım o zaman ama sanki olucak gibi değil parmakları tek seferde yapınca aşırı motive oldum ikiliye geçince o acı hissi biraz moralimi bozdu ya ,
Bende sizin gibi hergun üst üste yaptım vajinamda çok yanma oldu saniriim zorlandığı dan tahriş oldu,bende ara vermek zorunda kaldım,parmaktan ziyade aparatlar daha iyi bence,ben parmakta çok rahatsız oldum ama aparatlarin hepsini yaptım,bı an oluyor ya hani takılıyor gibi oluyor hani bastırınca çok yanıyor, işte ozaman biraz ileri ittirdiginizde vajinanız uyuşuyor sonrasında birsey hissetmiyorsunuz,burda bazı arkadaşlar aparatlardan sonra ilişkiye girebilmis ne güzel,ben şuan vibratörle denemeye çalışıyorum,bundan sebepte sürekli tahriş oluyorum,bu illeti yaşayan bilir Allah kimseye yaşatmasın

Canım ondan önce ben sana bazı eşi deneme notları atayım burada onları oku ve bunları yapıpta başaramayan olmadı bence sen de yeneceksin zaten %80’i bitmiş kii

B Berremozaikk bak bunları uygulaa

Ben parmakla yapamadım.En fazla iki parmak alabiliyorum.Ama eşli olmuyor.Siz kaç parmaktan sonra eşli denediniz ve oldu

Ben parmakla yapamadım.En fazla iki parmak alabiliyorum.Ama eşli olmuyor.Siz kaç parmaktan sonra eşli denediniz ve oldu
Parmakla olmadıysa aparat aldınız mı? Burada genelde aparatla başarı hikayeleri var ☺ iki parmak üst üste yaptim ben sonra terapistim esli denemeye geçelim dedi ve oldu

Parmakla olmadıysa aparat aldınız mı? Burada genelde aparatla başarı hikayeleri var ☺ iki parmak üst üste yaptim ben sonra terapistim esli denemeye geçelim dedi ve oldu
Evet aparat aldım.Ama çok sert aparatlar bir türlü denemeye cesaret edemiyorum.Çok acır diye korkuyorum.Parmak bende iki parmak üst üste yapabiliyorum ama eşli olmuyor.Artık bir cesaret edip aparatlara başlayacam başka çarem kalmadı.Cinsel terapistede gittim ben bir sürüm param boşu boşuna gitti yine olmadı

Arkadaşlar ben de uzun zamandır vajinismusla uğraşıyorum artık penisin yarısını alabiliyorum. Hiç bi zaman egzersizleri tam anlamıyla yapmadım hep uzun aralar verdim ama gördüm ki sürekli egzersiz yaparak 5 ayda üstesinden gelebildim. Aparat aldım burdan okuyarak herkese teşekkürler gerçekten aparatlar korku hissini azaltıyor ve insana cesaret veriyor. Ben 3. Aparatı yaptım ama aparat çok rahatsız hissettirdi. Eşim önce tek parmağıyla sonra iki parmağıyla denedi ozaman acı aparat kadar olmadı. Böyle düzenli egzersiz yaptık hep parmakları açıp içinde hareket ettirdi ve sonunda penisi denediğimizde yarısına kadar hiç acısız girdi hatta ben anlamadım girdiğini elimle kontrol ettim ve gerçekten bu muymuş dedim. Burda herkes yazıyodu ama gerçekten o kadar basit bi şeymiş ki yazık olmuş yıllarıma. Bu gerçekten bi erteleme hastalığı. Ertelemeyin hemen egzersizlere başlayın.

Bende cinsel terapi aldim ama psikolog değildi fizyoterapistti kendisi. Çok faydasını gördüm onun sayesinde yendim.
Yarım kaldığı noktada 21 kez nefes al ver 5 kegel egzersizi yap sonra esin devam etsin.
Bu şekilde tavsiye etmişti. Denediniz mi ne yapıyorsunuz yarim kalınca?
Olmuyorsa aparatla iyice alıştırmaya çalışın kaslarınızı

Gözünüz aydın ☺ yarim kaldıktan sonra neden devami olmuyor peki? Az once bir mesaj yazmıştım sizde okuyup o şekilde denemeye çalışabilir misiniz☺

önce kendinizi inandırın. Orası gerçekten lastik gibi. Ne girerse girsin eski haline dönüyor. Kızlık zarı denen şey yırtılmıyor ,kanamıyor. Kendinizi kasarsanız orası da kasılıyor. Eş çok önemli eşli deneme olmadan olmuyor. Eşinize korkmadan kendinizi bırakırsanız her şey çorap söküğü gibi geliyor. Ve her gün egzersiz yapmak. Bi gün olmazsa ertesi gün oluyor. Peşini bırakmamak çok önemli. Benim gibi yıllarınızı boşa geçirmeyin.

Çok denedik ama olmuyor diye bayadır denemiyoruz çünkü her seferinde olmuyor daha çok umutsuzluğa kapılıyoruz

Kızlar sonunda oldu başardım3 yıllık kabusum sona erdi bana destek olan buradaki tüm arkadaşlarıma çok teşekkür ederim gerçekten korkulacak bişey yokmuş içim huzur doldu
Yaa bu nisan ayı valla bereketli olduu tebrik ederim canım gözünaydın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…