Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Birebir aynısını yaşıyorum. Tek parmakta sorun yok ama 2 parmak imkansız gibi. Aparatta aldım ben 1. Bazen çok rahat oluyor bazen olmuyor. Ama 2. Boy hiç olmuyor. :/

Bende o darlığın ötesine geçemiyorum. Bana da gönderebilir misiniz?

Ne kadar sürede atlattınız benim canım çok yandığı için eşime izin cermiyorum ger gün ağlıyorum doktorlar da çok pahalı
Ben temmuz ayında başladım ağustosta yendim ama 1ay içinde sadece 5gün yapabilme fırsatım olmuştı dilatör seti gerçekden o çok yardımcı .
Evdede yenebilirsin kesinlikleee Hiç ağlama , tedavisi olan birşey sen kendine inan inat et başarırsın hemen

Soyadı ne doktorun

Sende kendi kendine mi yendin yoksa bir doktordan destek aldın mı

Birebir aynısını yaşıyorum. Tek parmakta sorun yok ama 2 parmak imkansız gibi. Aparatta aldım ben 1. Bazen çok rahat oluyor bazen olmuyor. Ama 2. Boy hiç olmuyor. :/
Bence parmak daha rahat tabi yine sen bilirsin ben bugün ara verdim iki gün sonra iki parmağı tekrar deneyeceğim sen geçersen iki parmağı bana da yazar mısın nasıl yaptığın hakkında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…