Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

güzelim inanki p....s daha kolay çünkü parmak gibi kemik değil daha yumuşak hem tam vajiye göre yaratmış rabbim opuyorumnanaktanp...s denemesinin zor olduğunu düşündüren bilinç altımızın gereksiz vaji takıntıları aylarca yıllarca p...si dünyanın en kötü şeyi diye düşündük durduk onun çok iyi bişey olduğunu anlamak zaman alıyo dur bakalım daha vajiyi yenince kaynatma faslı var :) ayyy ilk burayı keşfettiğimde hiç durmadan birileri yazıp dururdu başardım diye Allahım bende diyebilecekmiyim bir gün acaba derdim imrenirdim başardım yazanlara ama Allah büyük azimle egzersiz yapan vajiyi yenermiş hihoyyyt

Aypar tebrik ederim canım,Allah bir daha böyle sıkıntılar vermesin inşlh....darısı diğer arkadaşlara:1hug:

Merhaba kızlar :)
oldu dün gece ve hatta emlasız ..
kendimi yeni evliymiş gibi hissediyorum..taze gelin edasındayım..
sonuna kadar aldım ve bu kadarcık mı diye şaşırdım :))
aşama aşama yapalım dedik.. 3üncü alışımda tamamen oldu.. ben inanmıyorum bakıyorum o kadar yani diyorum :))
ama kan falan gelmedi.. zaten 8cm girdi diyor eşim gelse o zaman gelirdi... dr a gitsem mi kızlar ???
hani böyle kıyametlerin kopmasını falan bekledim,yani ha girmiş girmemiş fark yokmuş...

destek olan olmayan herkese çokk teşekkür ediyorumm.. Allah hepinizden teker teker razı olsun..

henüz yeni başlayanlara,yol katedenlere hepsine allah tan şifa diliyorum.. kızlar ben ki başardım siz hiç düşünmeyin :)))

eşim de işe gitmedi ... gündüz de yaptık.. :))) şimdi makarna yapıp yicezz evde yemek yok :))

gözün aydın çok sevindim maşallah darısı başıma inşllh)

Canım tebrik ederim,,,Rabbim bir daha yaşatmasın,zaten hep başaranlar bumuymuşş diyolar,,,işte budur yaaa!!!

pardon ya demin yanlış tebrik yapmışım..belki de allah söyletti :)) tebrikler ..
Allah hayırlı evlat nasip etsin.. ( gerçi bazı vajililerin cocugu var senin var mı bilmiyorum ama ):teytey:

tebiklerr bocuss konusduk demi senle:)

:lepi: tebrikleeer :lepi:
bizde öööyle senden haber bekliyoz meğer sen balayındaymışın :))))))
tebrikler canım geçmiş olsun çok sevindim :dance: :sm_cool:
kızlar bugün 3 tane başarı haberi aldık maşallah maşallah

tebrikler inan cok kolay olucak basarıcaksın asıl iş beyinde bitiyor unutma sen güçlüsün ve beynine söz gecir lütfen inan ki hiç acı yok buna emin ol kasma ve derin derin nefes al hersey oldu bitti oluyor yeter ki kendine güven basarıcaksın.

evett :)) 1.5 yılın acısını çıkarttık :))
aypar.. diğeri kim ;?? :) neyse her kimse onu da tebrik ediyorum...

diğeri antayse. ama buraya yazmamış sanırım. yazsana kız ne bekliyon ben olsam çatlardım şimdiye. benim yendiğim gün site bakıma girmişti siteye giriş yapılamıyodu 9 doğurmuştum :)))

1- Nazlı1982
2- Gülcel
3- Msbactery
4- Julina
5- Masalelif
6- Suboom
7- Hayat_acil
8- Aydazeren
9-Hndckr
10-Arzum66

aha listeyi buldum. nekadar güncel bilmiyorum ama? kızlar isterseniz herkes adının yanına brkaç kelimeyle ne durumda olduğunu yazsın, listede adı olmayanda altına eklesin olmazmı?

tebrikler canım aynı gün başardık bende gece eşime oldumu diye defalarca sordum inanamadım sabah bizde birdaha yaptık ne tesadüf benimde eşim işe gitmedi çok mutluyum ömür boyu sende mutlu olursun inşallah...

canım gece ilk yaptığımda emla sürdüm kayganlaştırıcı sürmedim emla zaten kayganlaştırıcı gibi ama sabah emlasız yaptık inan gene acı yoktu evet çok zorlandım 1 ayda ancak tek parmağa geçtin hatta sanada yazmıştım hatırlarsan sonra birdaha yapmadık 4 5 kere falan tek parmak yaptım sonra direk pe....se geçtim inan bana pe....se nazaran parmak daha çok insanın canını yakıyo birtek gece eşim parmak egzersizi yaptıbenim yapamadığımı o yaptı parmağını sağa sola oynattı oranın ne kadar esnek olduğunu anladım ve hemen yaptık olmuş inanamadım nolur bir a:asigim:nlık 3 4 saniye bütün vücudunu serbest bırak bak nasıl olcak görceksin biraz cesaret 17 sene sonra yaptım ben düşün ben yaptıysam sizde yaparsınız biraz cesaret ama sakın erteleme hemen dene inşallah seninde güzel haberlerini alırız inan hep dua edicem size .....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…