Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Canımm tebrikleralkisalkisalkis çook sevindim Allah mutluluğunu daim etsin...

ALKIŞ ALKIŞ ALKIŞ TEBRıKLEEEEEER
[/I]

:hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:​

:hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:​

günaydınlar tebrikler aypar senin adına çok sevindim artık 17 yılın acısını çıkartırsınz :)))

Mükemmel, gözün aydınn alkisalkisalkis

Bu derdin insana verdiği sıkıntıyı da;
başardıktan sonra verdiği o eşsiz mutluluğu da ancak bizler gibi bu derdi çekenler bilir.
Bazı bayanlar hemen ilk gece başarıyorlar, sorunsuzca halledip çıkıyorlar.
Onlar bizim topiği okudukça bize hayret ediyorlardır,
biz de onlara hayret ediyoruz, nasıl ilk denemelerde başarabiliyorlar diye.

bugünün en güzel haberi çok mutlu oldum canım çok bişi yazamasamda takip ediyordum tebrik ederim yeni bi hayat başlıyor senin için mutluluklar a.s. :hooray:[/B]

:lepi: woooowwww işte buuuuuu :lepi:
tebrik ediyorummmm bu başarıyı en çok hakeden kişi sendin ve eminim benim gibi herkes en önce senin yenmeni istemiştir. dile kolay 17 yıl.... 17 yıl sonra evliliğine balayı tazeliği getirdin ne şanslısın. mutluluk sarhoşluğu ile bi bebiş daha gelmesin

canımmmmmmmmm ne güzel bir haber bu hihoyyyt çok sevindimmmmm ohhhhhh şimdi tadını çıkar azmin zaferi diye buna derler çok güzel bi haber a.s.

kızlarr.. ben 1-2 ay kadar yazamadım siteye.. üstüne yazılanları okudum hepsini. ben de 15 aylık bir evlilik ve vaji durumu.. dün akşam aynayı aldım elime .. eşim de parmağıyla deneme yaptı. 1. boğum girdi .. daha fazlasına izin weremedim kastım çok. şimdi de orası ağrıyo. normal olsa gerek.. bugün de ağrıdan sanki yapamam gibi geliyo çalışma .. ne dersiniz dewam mı yoksa ara mı mı weriyim (

SÜPERSİNNNNNNNNNNNN seni ayrıca tebrik ediyorum azmin zaferi çok mutluluk verici değilmi vajiyi yenen herkes bunun içinmi bu kadar beklemişim diyoruz malesef ozaman aklımız nerdeydi acaba :)))) seni canı gönülden tebrik ediyorum mutluluk sizinle olsun..

öbür taraftada cevap yazmıstık yeniden yazayım gayet güzel bi başlangıç yapmıssın çekindigin yerde kegel ve nefes egzersizi öneririm sakın egzersizi bırakma canım denemeye devam

canım tebrik ederim sonunda oldu işte Allah başka dert vermesin gerçekten bu mutluluğu hakediyordur kolay değil 17 sene inş bundan sonra başka derdin olmaz....

pamuğum çook sağol canım benim evet çok yaygınlaşmış bu olay üzerine baya araştırdım netten inş önemli bişi değildir parça alıncak bugün biraz ciddi görünüyo kitle dağınıkmış lenf bezlerine yaklaşmış inş ii huyludur tek temennimiz bu...

Tebrik ederim canım darısı diğer arkadaşların başına...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…