Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

nazlı ne durumdasın egzersizler nasıl????

Ben dün gece kendi parmağımla denedim,ilk defa.Sonra eşimin orta parmağıyla ama o baya zor oldu hala kasılıyorum ve son olarakda şamdan mumunu aldım.Bu hafta eşli egzersiz yapalım alışmak için diyordum,haftaya eşim gece vardiyasında diye p... boyutunda aparatı alırım ve deneme yaparız diye düşünmüştüm ama eşim grip oldu.İşten gelince yemek yiyip,dinleniyor.Bilmemki ne yapsam...:1no2:

anladım canım çok geçmiş olsun o iyileşene kadar sen kendi parmaklarınla egzersiz yapmaya devam et bence bak parmak yapabilmişsin ne güzel tek parmağa iyice alış iki parmağa geç herşey daha kolay olcak senin için

teşekkürler canım en çok hakeden hepimiziz ama biz çok sabrettik herşeyin başı sevgi sevgimiz bitmediği sürece daynıyoruz yoksa zor dün eşim bana şimdi karımsın artık dedi bu bile beni mutlu etti..ama bebişmi allah korusun allah olmayanlara versin ..ama inanın buna bizleri başarmasındaki sebep hepimizin ettiği dualar RABBİM geri çevirmiyor .hepinize çok teşekkürler ..

Sağol canım...Ben devam ediyorum egzersizlere,umarım kısa zamanda biter bu sorun..

burdan beni tebrik eden ve desteklerini esirgemeyen arkadaşlara çok ama çok teşekkürler inanın tebriklerinizi okurken bile ağlıyorum bende artık bundan sonra sevinç gözyaşları dökücem bu hastalıkla uğraşan bütün arkadaşlarıma her namazımın arkasından dua edicem allah kurtarsın hepinizi...

amin canım benim amin çekmeyen bilemez bizi biz anlarız gerçekten darısı bütün bu sorunu çekenlerin başına Allah başka dert vermesin

Amiiin canım,inşallah .Bu arada sormak istediğim birşey var kayganlaştırıcı yada emla kullandın mı?Başta zorlanmıştın ama egzersizleride yapıyordun sanırım,değil mi?Allah bizleride kurtarsın,inşallah.

çok çok tebrik ederim darısı başımıza inşallh

kızlar bu aralar çok takip edemedim aypar dışında yenen arkadaşlar var mı ? egzersiz yapanlar ne durumdalar ?

venüsten slm ben de yaklaştım gibi bugün ameliyat eldivenini baş parmağını pamukla doldurdum 2 parmaktan kalın oldu tamamını aldım)şimdi nolcak dün de aynı denemeyi yaptım ama dünkü denemede daha inceydi aparatım.penis için erken gibi kndimi hazır hissetmiyorum daha sence hazır hissedecek miyim yoksa beklemeden geçmeli miyiz pnse?

devam kardeş devam ben 2 yıl bekledim egzersize başlamaya ne kadar erkrn olursa o kadar iyi

ben de sizin başarnızı okurken gözyaşlarımı tutamadım çok sevindim adınıza çok

canım biraz daha 2 parmak egzersizi yap tamamen alışıp genişlesin vaji 2 parmağı aldıktan sonra bol bol sokup çıkarma denemesi yap bakalım nasıl rahatmısın ne zamanki baktın hiç sorunsuz 2 parmağı alıyosun zaten tereddütün ortadan kalkacak bize doktor 1 hafta 2 eş parmağı yapın dedi daha önce tek eş parmağı yapıp seansa gitmiştim biz 2 eş parmağını yapmadan denedik oldu kendini rahat hissetmen lazım ne zaman kendine ben hazırım diyorsan o zaman dene derim hadi bakalım çok az kalmış güzel güzel haberlerini bekliyoruz...

aslında evet az kaldı çünkü müthiş bir yol kat ettim.ama pnse hazır değilim bi kaç gün daha yalnız çalışayım bakalım ayy başardım yazmayı çok istiyorum tşkkür ederim desteğin acayip ii geliyor bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…