Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

BOCUSS tebrik ederim canım güzel haberini bugün bekliyorduk herzaman gözden dökülen yaşların sevinçle olsun inşallah...

johnsons bebe yağı kullanarak eşim bana parmak egzersizi yapıyo . zararı olabilir mi.. bir de bu gece yine eşim parmak egzersizi yaptı ve yine tek boğum. 2. denememiz bu.. acı hissediyorum ilerleme yok.. kasılmadan başka bişi yok maalesef.. 2 tane kas gevşetici aldım.. üstüne sıcak duş aldım uzuuun uzun. ama fayda wermedi.. moralim sıfır. ağlamaktan bunaldım artık.. hiçbişi yapmak gelmiyo içimden..

johnsons bebe yağı kullanarak eşim bana parmak egzersizi yapıyo . zararı olabilir mi.. bir de bu gece yine eşim parmak egzersizi yaptı ve yine tek boğum. 2. denememiz bu.. acı hissediyorum ilerleme yok.. kasılmadan başka bişi yok maalesef.. 2 tane kas gevşetici aldım.. üstüne sıcak duş aldım uzuuun uzun. ama fayda wermedi.. moralim sıfır. ağlamaktan bunaldım artık.. hiçbişi yapmak gelmiyo içimden..
sıkma canım umutsuzluğa kapılam
öncelikle byenind eyenmeye çalış bak egzersizlere başlamaışsın yavaş yaavaş olur sen yetrki moralini boma

Ben annesiz babasız büyüdüm.. o yüzden kayınvalidem olsun hep istemişimdir, ama o da yokmuş nasipte..
Bazen böyle şeyleri gördüğümde şanslıyım diyorum ama benim 3 görümcem var üçü de çok iyi.. Tabiki çatışmalar oluyor ama ben espiriyle kaptıyorum.. Onların kıskançlığı ya da kardeşlerini paylaşamamalarını anlıyorum..

Kaynanaymış , görümceymiş hiçççç ben daha kötüsünü çektim 18 sene.. Ne de olsa kocan dersin kendini fazlalık hissetmezsin ama ben 18 sene kendimi fazlalık hissettim.. Çok şey gördüm içime çektim.. Anne dediğim baba dediğim biri var ya ona da şükür ablam ve abim benim kadar da şanslı değildi..

yani k.valideymiş görümceymiş kasmayın bu hayatta.. en kötüsü yalnızlık .. belki de erken evlilik yapmama bu sebep oldu ..sevgisizlik.. şuan yutkunamıyorum hatırladıkça o günleri.. ki ben cıvıl cıvıl biriyimdir.. kimseye hissettirmem..

size taktik size ne yapılırsa yapılsın bir başkasına şikayet etmeyin.. o kişiyi vicdana getirin,susun ve üstüne iyilik yapın utandırın,kazanın.. Bu yaşadıklarınız size Allah ın cezası değil ,sınavı..

Bir de yaşadıklarınızı gidin psikoloğa anlatın,yakınınıza annenize kardeşinize anlattığınızda onlar size kıyamıyor ,sizin tarafınızı tutuyor ve kızıyorlar,kızdıkları için siz daha çok gaza geliyorsunuz..duygu sömrüsü boyutu oluşuyor.. ve olay büyüyor..

Ben evlenmeden önce deli dolu fıkır fıkır biriydim.. evlendikten sonra biraz sakinleştim ki sanırım vajiden .. şimdi ailem bana soruyor bişey mi saklıyorsun? eşinle aran mı kötü diye??

kendilerinden biliyorlar ki hiçbir şeyi söylemem , gizli tutarım.. (dayımlarlaydım,yengemin yaptığını bi kere bile dayıma ya da başka birine söylemedim,sitem etmedim.. Görenler oluyordu , yine de onlara toz kondurmadım.. ) Şimdi kendisi bin pişman, ne oğlundan ne kızından hayır görüyor.. çok uzun çektim ama kazandım dır dır ederek huzursuzluk çıkararak ne onların arasını bozdum ne başka bir şey..bu sınavı da geçtiğimi hissediyorum..

düşünüyordum,hak veriyordum.. beni çekmek zorunda değildi,2 çocugundan sonra.. hakikaten insan eti ağır..

bir başkasına ağır gelmeyin de , allah kocanızı başınızdan eksik etmesinnn...gerisi boş.. sınır koyun ..eşinizle ailesi arasına hiç ama hiç girmeyin.. ben hiçbir problemin tek taraflı olduğunu düşünmüyorum kendi kesitimde dahhil...

Çok güzel anlatmışsın gerçekten okurken ağlamamaya çalıştım..ama olmuyor işte.. bana ilginin zerresi yokken anasını arayıpta anacım nasılsın hastamısın diye sorması beni delirtiyor. ben kıvrandım yatağımda yüzüme bile bakmadı aynı gün anasının nazlarını sonuna kadar çekti. dayanamıyorum buna. parama zamanıma işime gücüme herşeyime karışıyor eşim. tamam eşim karışacak tabi diyorum ama birşeye ihtiazın varmı diye sormaktan aciz. gelde dayan.. olmuyor. annem herşeyden önemli defol git bu evden diyor. dayanamıyorum artık. köpek bile çekmedi çektiklerimi hergün ağlıyorum hergün mutlaka anası yetişiyor herşeye mahsus bana karşı oğlunu kullanıyor susarsam sorun yok susmazsam hakkımı savunursam kıyamet kopuyor dediklerinde çok haklısın ama biryere kadar...bu insanlar benim gerdeğimi mahvetti ilişkiye giremedim diye kayınvalidemden yardım istedim bna dediği eşin seni boşar başkasını alır biran evvel gir ilşkiye dedi. kaç kere kocam tarafından defalarca tecavüze uğradım bunları unutmama imkan yok. döve döve tepeme bindi. anasıyla bir oldu. bunları mı unutayım? aslaa... vajiyi kendim için yendim kendime güvenim gelsin karşısında iki kelimeye konuşmaya hakkım olsun diye.. yazıklar olsun onlara... insan eşine sırtını dayamak ister.. bense arkamı dönmeye korkuyorum..herdönüşümde bir bıçak yedim sırtıma.. hakkımı helal etmeyeceğim... kıyamette sorulacak ergeç hakkım

canım gece ilk yaptığımda emla sürdüm kayganlaştırıcı sürmedim emla zaten kayganlaştırıcı gibi ama sabah emlasız yaptık inan gene acı yoktu evet çok zorlandım 1 ayda ancak tek parmağa geçtin hatta sanada yazmıştım hatırlarsan sonra birdaha yapmadık 4 5 kere falan tek parmak yaptım sonra direk pe....se geçtim inan bana pe....se nazaran parmak daha çok insanın canını yakıyo birtek gece eşim parmak egzersizi yaptıbenim yapamadığımı o yaptı parmağını sağa sola oynattı oranın ne kadar esnek olduğunu anladım ve hemen yaptık olmuş inanamadım nolur bir a:asigim:nlık 3 4 saniye bütün vücudunu serbest bırak bak nasıl olcak görceksin biraz cesaret 17 sene sonra yaptım ben düşün ben yaptıysam sizde yaparsınız biraz cesaret ama sakın erteleme hemen dene inşallah seninde güzel haberlerini alırız inan hep dua edicem size .....

Evet hatırlıyorum,yazışmıştık ozaman seninle.Ben kulak çubuğunu almaya çalışıyordum,sende parmağını deniyordun sanırım.Sonra p.. yarısını aldığını yazmıştın.Ben şimdi şamdan mumunu aldım,inşallah yakında başarıcam.Allah yardımcımız olsun,inşallah kısa zamanda bizde veririz mutlu haberlerimizi. opuyorumnanaktan

Çok güzel anlatmışsın gerçekten okurken ağlamamaya çalıştım..ama olmuyor işte.. bana ilginin zerresi yokken anasını arayıpta anacım nasılsın hastamısın diye sorması beni delirtiyor. ben kıvrandım yatağımda yüzüme bile bakmadı aynı gün anasının nazlarını sonuna kadar çekti. dayanamıyorum buna. parama zamanıma işime gücüme herşeyime karışıyor eşim. tamam eşim karışacak tabi diyorum ama birşeye ihtiazın varmı diye sormaktan aciz. gelde dayan.. olmuyor. annem herşeyden önemli defol git bu evden diyor. dayanamıyorum artık. köpek bile çekmedi çektiklerimi hergün ağlıyorum hergün mutlaka anası yetişiyor herşeye mahsus bana karşı oğlunu kullanıyor susarsam sorun yok susmazsam hakkımı savunursam kıyamet kopuyor dediklerinde çok haklısın ama biryere kadar...bu insanlar benim gerdeğimi mahvetti ilişkiye giremedim diye kayınvalidemden yardım istedim bna dediği eşin seni boşar başkasını alır biran evvel gir ilşkiye dedi. kaç kere kocam tarafından defalarca tecavüze uğradım bunları unutmama imkan yok. döve döve tepeme bindi. anasıyla bir oldu. bunları mı unutayım? aslaa... vajiyi kendim için yendim kendime güvenim gelsin karşısında iki kelimeye konuşmaya hakkım olsun diye.. yazıklar olsun onlara... insan eşine sırtını dayamak ister.. bense arkamı dönmeye korkuyorum..herdönüşümde bir bıçak yedim sırtıma.. hakkımı helal etmeyeceğim... kıyamette sorulacak ergeç hakkım

canım sıkma canını demk isterdim ama ne desek boş hayatta bazen düzeltemediğimiz şeyler oluyor hayatta hep kendi onurumuzdan gururumuzdan ödün veriyoruz şu kelimeyi söylemek istemezdim asla ama düzeltemiyosan yaran kangren olmadan kes at derim ben az buz şeyler çekmemişsin neden çekiyon birdahamı gelcen dünyaya kendine güven en önemlisi bu canım seni rahatlacaksa birşey anlatcam .biz eşimle evlenmek istediğimizde hem onun hem benim ailem karşı çıktı bizde kaçtık ama nolursa olsun gene beni kabul etmediler sebep açıktım ve çok rahattım bunu kabullenemdiler onlar köle aramış aynı evde oturduk 2 sene kızım doğduğunda düzelir zannettim ama daha çok büyüdü kızımı alıp beni gecenin üçünde sokağa atıyorlardı bende köpek gibi kaldırımlarda sabahlayıp sabah onursuz gibi içeri giriyorlardı eşim yola gidiyodu hep o yokken yapıyorlar gelince iftira atıp eşimi kışkırtıyorlardı ama hep dayandım savaştım eşim için çünkü biz birbirimizi deli gibi seviyorduk onbun için herşeye razıydım sonra bir inşaata taşındık yetmişti artık camı yok tuvaletyok ama dedik kendimiz olalım huzurlu olalım inan o inşaatta okdar mutluydum anlatamam benim ailemin durumu çok iyikardeşlerim okumuş yani çok ilri görüşlüler ben bunların birini babama söyleseydim babam yaşatmazdı onları ama eşim için sustum inan hep allah havale ettim sende öyle yap allah verdi hepsinin cezasını beni unuttular dertleriyle uğraşmaktan yemin ederim onların başına gelen yaprak dökümündeki rızanın başına gelmemiştir şimdi kızım diyolar başka birşey demiyolar. ama bende bunlar çokkk büyük yaralar açtı beyninden giden geri gelmiyo şimdiki aklım olsa boşanırdım hiççç çekmezdim bunları allah şükür rabbim güzel yaratmış şimdi çıksam şimdi bulurum kaçtane oyüzden iyi düşün ablam kendini perişan etme ben yaşadım okurken eski günlerim canlandı gözümde ve ağladım çok üzüldüm sana diyeceğim kendine eziyet etme rabbine güven ve doğru kararını ver canım hadi allah sana sabırlar versinç....

Merhaba kızlar :)
oldu dün gece ve hatta emlasız ..
kendimi yeni evliymiş gibi hissediyorum..taze gelin edasındayım..
sonuna kadar aldım ve bu kadarcık mı diye şaşırdım :))
aşama aşama yapalım dedik.. 3üncü alışımda tamamen oldu.. ben inanmıyorum bakıyorum o kadar yani diyorum :))
ama kan falan gelmedi.. zaten 8cm girdi diyor eşim gelse o zaman gelirdi... dr a gitsem mi kızlar ???
hani böyle kıyametlerin kopmasını falan bekledim,yani ha girmiş girmemiş fark yokmuş...

destek olan olmayan herkese çokk teşekkür ediyorumm.. Allah hepinizden teker teker razı olsun..

henüz yeni başlayanlara,yol katedenlere hepsine allah tan şifa diliyorum.. kızlar ben ki başardım siz hiç düşünmeyin :)))

eşim de işe gitmedi ... gündüz de yaptık.. :))) şimdi makarna yapıp yicezz evde yemek yok :))

Ben de yazmanı bekliyordum, tebrikler canım Allah bir daha yaşatmasın... :nazar:

Merhaba kızlar :)
oldu dün gece ve hatta emlasız ..
kendimi yeni evliymiş gibi hissediyorum..taze gelin edasındayım..
sonuna kadar aldım ve bu kadarcık mı diye şaşırdım :))
aşama aşama yapalım dedik.. 3üncü alışımda tamamen oldu.. ben inanmıyorum bakıyorum o kadar yani diyorum :))
ama kan falan gelmedi.. zaten 8cm girdi diyor eşim gelse o zaman gelirdi... dr a gitsem mi kızlar ???
hani böyle kıyametlerin kopmasını falan bekledim,yani ha girmiş girmemiş fark yokmuş...

destek olan olmayan herkese çokk teşekkür ediyorumm.. Allah hepinizden teker teker razı olsun..

henüz yeni başlayanlara,yol katedenlere hepsine allah tan şifa diliyorum.. kızlar ben ki başardım siz hiç düşünmeyin :)))

eşim de işe gitmedi ... gündüz de yaptık.. :))) şimdi makarna yapıp yicezz evde yemek yok :))

canım benim tebrik ederim Allah mutluluğunuzu bir ömür boyu baki kılsın....en kötü gününüz böyle olsun ohhhhh 1 kişi daha kurtuldu....

canım bebe yağı mantar yapıyor ben bizzat yaşadım bunu...su bazlı jel yada ultrason jeli kullanabilirsin....canım boşuna kendini harap etme eşinin parmağını bir boğumda olsa sokmasına izin vermişsin demekki olacak canımcım ne kadar kas gevşetici alırsan al istersen kör kütük sarhoş ol beynin gevşemediği sürece kasılırsın...egzersizden önce seni mutlu eden bişey yap kafanı dağıt öncelikle (ben kocaman çikolata yiyip sırıta sırıta egzersize gidiyodum :KK1:) ve eşin parmak egzersizine başladığı zaman nefes egzersizini uygulamaya çalış o anda yavaş yavaş kaydırsın içeri birde o bölgede yani klitorisin olduğu yerlere dokunsun vaji kendi ıslaklığını sağlıyor ve uyarılmaya başlıyosun hiç ağlama kasılmaların çok normal çünkü bilinç altın o anda acıya odaklı acı dışında uyarılma zevk alma gibi bi şeye yönlendirirsen bilinç altını kandırmış olacaksın bi bakmışın açılıvermiş hooop girmiş....

1- Nazlı1982
2- Gülcel
3- Msbactery
4- Julina
5- Masalelif
6- Suboom
7- Hayat_acil
8- Aydazeren
9- Hndckr
10- Arzum66
11- Masumcat

ALKIŞ ALKIŞ ALKIŞ TEBRıKLEEEEEER
[/I]

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
:hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:​

:hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:​
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Bu üzücü haber üzerine ben size bir haber vermek istiyorum..
Doktora gittim,geldim ve penis denemesi verdi..
Gelir gelmez duş aldım,gelinliğimi hazırladım,ilk gece oyunu oynayalım diyorum..
Dualarınıza ihtiyacım var :))
şimdilik kaçıyorum ..oje sürüceğim :)) çokta hazırlanmak istemiyorum olmazsa üzülmeyeyim diye ama olacak gibi geliyor içimden..

:nazar::nazar::nazar: Allah nazarlardan saklasın işte böyle azimli insanlara hayran oluyorum mutluluğunuz daim olsun:nazar::nazar::nazar: Allahım diğer arkadaşlarımısında yardımcısı olsun kızlar egzersizlere devam edin hırslı olun sonu mutluluk görüyorsunuzopuyorumnanaktan

X