Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

1- Nazlı1982
2- Gülcel
3- Msbactery
4- Julina
5- Masalelif
6- Suboom
7- Hayat_acil
8- Aydazeren
9- Hndckr
10- Arzum66
11- Masumcat
12- Fillix

ikinizinde anlattıkları gerçekten inanılmaz Allah sizlere sabır versin. gerçekten böyle insanlar varmı ya? bu nebiçim bi davranıştır? mantığı nedir? amaç nedir? anlamak gerçekten çok zor. insan evladının mutluluğunu istemezmi? hep demezlermi tek amacım mürvetini görmek hayırlısıyla bi evlendirsem diye. niye bozmaya çalışıyorlar ozaman evlatlarının yuvasını? ne geçecek ellerine? sen adamı boşasan oda anasının evine dönse en fazla 2 ay sonra başlar kıvranmaya birini bulsamda başgözetsem şu oğlanı diye yalanmı? akıl erdirmek gerçekten çok zor............

canım söylenecek kelime varsada şuan ben bulamıyorum. Allah sana sabır versin, hayırlı yolu göstersin doğru karar almanı sağlasın. sorunların enkısa zamanda çözülür inşallah. bazı erkekler duygularını göstermeyi beceremiyor bizim kadar duygusal bir yapıya sahip değiller maalesef. anneleride en kutsal varlıkları. küçüklükten beri beyinlerine işlemiş bu anneyi koruma güdüsü çünkü ne yazıkki küfürler hep anneye edilir.
eşinin ailesi konusunda diyebilecek hiçbirşeyim yok. sadece şanslısınki uzaktalar diyebiliyorum.

canım yılma sakın. moralini ne kadar yüksek tutarsan ne kadar başaracağına inanırsan okadar başarılı olursun. ayna karşısında ıkınarak vajini seyret. ıkındıkça açıldığını gözünle görki cesaret gelsin. birde sen kendi parmağını denemedinmi? sanki direk eşinin parmağı ile başlamışsın gibi algıladım. eğer böyleyse bu çok yanlış. eş parmağı gerçekten insanı geriyor kendi parmağından daha zor oluyor. önce kendi parmağınla yap tatlım gerçekten zor değil

canım tebrikleralkisalkisalkis Allah başka dert vermesin...

Kızlar,dün gece reglim başladı yaa...Egzersizlere ara vermek durumundayım ama inşallah bir dahaki reglime kadar başarmayı umut ediyorum.İçimden bu geçiyor,umarım bu dileğim gerçek olur...:Saruboceq:

oğulları onlara sormadı ya ondan yaptılar heppp kendi sözleri geçsin istediler yok gelin gezmesi yok düğünler yok ev gezmeleri gelinle gösteriş peşindeydiler bide sürekli insan içinde beni küçük düşürüyorlardı kıskançlıktan millet bana derdi bu adamı nasıl aldın onlar gene bana hep dua et oğlum seni almış diyorlardı bu tipler oğlunun evlenmesini ister ama egemnlik gene onlarda olcak elinden bu alınınca saldırcak yer ararlar valla bunlar sayesinde psikolog oldum ya bende allah izin verirse kaynana olcam asla böyle yapmam .ben sildim bunları beynimden taki bu arkadaşın yazısını okuyana kadar tekrar eskiler depreşti inan biranda ruhsal durumum bozuldu .allah herkese sabır versin..ben bu olayları vajiye benzetyiyom vajidende zor kurtuluyoruz sıkıntı yapıp psikolojimizi bozuyor onlardaaynen demekki ikisinin sonundada kurtuluş var sadece büyük bir sabır lazım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…