Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

hadi hayırlısı bakalım kolaylıklar diliyorum...

her gün egzsersiz biraz zor oluyor malum iş güç ama bugün gerçekten gaza geldim inşllh yakn zamanda olacak

teşekkürler..inş..

canım valla ben her namazın arkasından ALLAHA havale ettim haklıysam onlara haksızsam bana ver dedim ama ben eskiden olmdığından çok mutluyum hiç sinirlenme ölümden başka herşeye çare var .başları hiç beladan hastalıktan kurtulmuyo anlatsam türk filmi gibi inan benim peşimi bıraktılar ama benim eşim çok destekti bana haklıyı haksızı korurdu görümcemin biri beni koruyo diye evden kovdular düşün artık hırsı hiççççç üzülme ALLAH büyük kardeşim bu dünyadada hakkını alırsın öbür dünyadada sıkma canını biraz relax ol inan bu onların canını daha çok sıkacak dalga geç herşeylerine gül sinirlendiğini belli edip onları mutlu etme ...

inşallah canım ya destekleriniz için sağol...

Yarenim çok geçmiş olsun hayatım hemen panik yapmayın artık günümüzde çok yaygınlaşmaya başladı bu gögüste kitle olayı neredeyse çevremde sayısız diyebilirim hatta komşumla da konuştuk oda doktora gidecek yani bu hemen kanser olmasına sebep olmaz üzüntü ve sıkıntı bunu daha çok tetikler doktora gitmeniz gerek daha iyi anlarsınız acil şifalar diyorum ellerinden öpüyorum kayınvalidenin.

Canım şimdi gördüm mesajını emin ol ki senin için de dua ediyorum. İnşallah hiçbişicikler olmadan bebişine kavuşacaksın çünkü sen o kadar çok insana en ihtiyacı olduğu konuda sabırla yardımcı oluyorsun ki bunun muhakkak bir ödülü olmalı.Bu kadar insanın hayır duası eminim seni ve diğer tüm yardımcı olanları koruyup kollayacak. Beş kuruş vermeden bu kadar hayati derecede önem taşıyan bu sorundan bizleri kurtarıyor belki bazı doktorların yapamadığını yapıyorsunuz.Hepinizin gönlünden geçen her dilek gerçek olsun inşallah, Allahım gönlünüze göre versin.

Haklısın canım sağol desteğin için

KIZLAR BAŞARDIMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM SABAH AÇINCA HEPİNİZ GÖRÜN DİYE GECE DAYANAMADIM SİZE YAZDIM okadar mutluyum anlatamam size hepinize destekleriniz için çokkkkkkkkkkkkkkk teşekkürler bukadar kolay birşey için 17 senemi vermişim inanamadım ya defalarca sordum eşime oldumudiye hiçççç acı yoktu cama çıkıp herkese bağarmak istedim ama malesef bundan sonra yapamıyan arkadaşlara bende yardımcı olucam baharcım sana çok teşekkürler hiç sorun yaşamadım kaç kere oldu bir gecede hatırlamıyom inan ne kadar büyükmüşüm gözümde bende BAŞARDIMMMM ya halen inanamıyorum parmak egzersizinde daha çok acıyodu inan darısı bütün vajililerin başına hep dua edicem sizin için allah yardımcısı olsun herkesin...

CANIMMMMM TEBRİKLERRRRR..........çok sewindim Allah başka sıkıntı wermesin eşinle nice güsel günlere artık sende yeni gelinsinyerimseniben

Tebrik ederim aypar,,Mutlulugun daimi olsun

canımmmm tebrik ederim yaaa
çok sewindim mutlulugun daim olsunnnnn .........

canım çok sevindim,tebrikler...
Allah başka dert vermesin...

ya ınanamadım gorduugmde aglıycaktım ınan....kendım yendıgımde bu kadar mutlu olmasıstım...... ALLAH ım sana sukruelr olsun....cok guzel cok sevındım ...bıttı artık 17 yıl cektııgn kabus uctu gıttı....mtulu ol her zaman ...ALLAH BIR DAHA YASATMASINNNNkaydirigubbakcemile2

canım herşeyi sizlere borçluyum yenenleri okudukça hırs yaptım sizinde desteğinizle oldu hepinizden allah razı olsun .ALLAH herkese yardım etsin benim çok iyi bilirim psikoloji diye birşey kalmamıştı .sabah kalktık gerçekmi emin olamadık tekrar denedik demek doğruymuş hepinize tekrara tekrar teşekkürler arkadaşlar ben yendiysem sizde yenebilirsiniz ....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…