Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

canım doktora gitti ultrason ve mamografisi çekildi sol memende kitle var hemen parça aldırman gerekiyo demiş aklına hemen kanser geldi onunda ne desek yatışmıyo

süper bir bilinç..insanlar seni ne görürse görsün ister ezik ister saf..sen kendini bil boşver... :))) diyorum ya senin sınavın bu.. sen Allah ın huzurundayken rahat ol diğer yerlerde gerilsen de farketmez...

super ılerleme tebrıkler....hangısı beynını dusununce rahat hıssettırıyorsa onu sec..onemlı olan basarman eslı yada essız...ben mesela eslı hıc yapmadım kendı parmagım ve mum sonra pe... denemesı ...sana hangııs kolay gelıyosa onu dene ...bence aparatla deneme yap derım ....daha hızlı yol alırsın...tabı genede sne bırılsın ....zaten cok ıyı gıdıyosun basarmana az kalmıskaydirigubbakcemile2

çok saol cvap yazdığın için çok motive oluyorum ...bakalım çalışıcam artık inşllh az kalmıştır bir ohh demek istiyorum artık(başardım anlamında)tekrar teşekkür ederim allah razı olsun şuan gözlerim dolu zor yazıyorum

yarencim geçmiş olsun umarım kötü bişey çıkmaz.

Bu üzücü haber üzerine ben size bir haber vermek istiyorum..
Doktora gittim,geldim ve penis denemesi verdi..
Gelir gelmez duş aldım,gelinliğimi hazırladım,ilk gece oyunu oynayalım diyorum..
Dualarınıza ihtiyacım var :))
şimdilik kaçıyorum ..oje sürüceğim :)) çokta hazırlanmak istemiyorum olmazsa üzülmeyeyim diye ama olacak gibi geliyor içimden..

çok güzel gelişme. ne güzel bugün herkes yol katetmiş. mutlusona yaklaşan yaklaşana :)))
canım bence herikisinide yapmaya devamet. hem eş parmağı yap ki eşin sana yaklaştıkça kasılma ona alış hemde aparatına devam et ve aparatını alıştıkça büyüt

egerkı hırs yaparsan basarırsın ben yenen bırı olarak sunu dıyebılırm keske bu kadar beklemeseydım esımle bana en guzel gunlerımız zehır ettım ama hayırlsı buymus....hıc zor degıl hemd ehıc zor degıl..goruceksın basardıgında sen hak verıceksın...bumuymus dıyceksın...acı falan beynınde bıtıyo..egerkı acıyo dersen emla krem kullana bılırsın ...pe.... denemsınde ve suda cok onemlı hemen pe... demeesı yapma tam kenıdnı hazır hıssedınce yap...yanı ben bı parmak yaptım hadı yapalım denıyelım demek yanlıs ..cunku basaramadıgınız zaman kotu etkılenıyo ınsan ....eger hergun duzenlı egzersız yaparsan bı kac gune bıtırırsın ...ben mesel a1 haftada yendım...o kadar...ama duzenlı egzersız gerek

ıhslahh canım kucuk bı tavsıye ...pe.. dneemsı oncesı mutlaka egzersız yap ...cok daha kolay olucaktır dualrımız sneınle ..ıhsalhhhh ALLAHIM:Saruboceq:

delikafadulden ayyyyyyyyyyyyy fantaziye bak. kız süpersin. ay ben nası düşünemedim bunu klava:
zaten benim gelinlik kiralıktı :))
inşallah güzel bi gece geçirirsiniz canım başarılar diliyorum sırtına vuralımmı sırnaşık şey
umarım yarın güzel haberlerle gelirsin a.s.

İnşallah güzel haberlerle gelirsin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…