Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Bunu yapabiliyorsunuz birlikte olabilirsiniz... endişe etmeyin
İnşallah Allahın izniyle ben de öyle düşünüyorum sanırım bugün yarın olucak bu iş, tabiki buradaki arkadaşlarımın moral motivasyonu da sayesinde <3

Kizlar ilk iliski icin detayli olarak pozisyon onerisi yapar misiniz?herkes ustteyken arkam donuk sekilde yapmami onerdi ama normalde ben ayakta bir ayagimi yataga kaldirarak dilator egzersizi yaptigim icin normalde yapmadigim bi pozisyonda rahat olur muyum bilemedim ne diyosunuz

2sinide dene bence .Hangisinde rahat hissedersen . Ben yatarak dilatörleri çalışmıştım. İlk eşli denemede üstte başardım. Sonra aynı gün misyoner pozisyondada oldu .Sen hangi pozisyonda kendini kasmazsan rahat hissedersen psikolojik ve fiziken onu tercih et♡

Kızlar merhaba herkese.. sizlere bir şey sormak istiyorum benimle aynı durumda olan var mı acaba merak ediyorum. Bu hastalığı yeneli neredeyse 5 ay olacak ama ben hâla ilişki sırasında hem çok zorlanıyorum hem hiç zevk alamıyorum aynı durumda olan var mı???

Muhtemelen kendini hala kasıyorsun Ben ne zaman kasmayı bıraktım o zaman herşey normale döndü

Aparatları tamamen bıraktınızmı
Jeli bıraktınızmı
Kafanızda görev olarak bıraktınızmı

Yatak ucuna gelip kalçanı yastıkla yükseltebilirsin bu arada eşin ayakta ayaklarını tabureye yada sandalyeye koyabilirsin

Kontrol eder .Dediğiniz gibi psikolojik değilse. Muayenede sizin rahatsız olduğunuz duruma teşhis katabilir.Belki Mantar olabilir .Ondan olabilir o yanma acı. İlişkide ağrı acı olması normal değildir.
Benim de bugun çişimi yaparken hafif sızlamam var acaba ayaklarımı mı üşüttüm bilmiyorum , umarım mantar olmamışımdır kayganlaştırıcılar yada dilatör yada dildo mantar yapıyor mu ?

Benim de bugun çişimi yaparken hafif sızlamam var acaba ayaklarımı mı üşüttüm bilmiyorum , umarım mantar olmamışımdır kayganlaştırıcılar yada dilatör yada dildo mantar yapıyor mu ?
Sen dur bakim kuzu Sen şimdi mantarı falan unut yok öyle birşey.
Evet yapıyorlar.
Ama bu kesinlikle bir engel değil aparat yapmaya eşli denemeye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…