Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Aynen öyle oldubugün tüm gün burda yazılı olanları okudum yapacam dedim kendimi cesaretlendirdim eşim geldi akşam beraber yapalım mı dedim yanımda olması güç verdi bana daha önce yazmıştım size ilk aparatı da 1 kere alabilmiştim içime daha sonra alamamıştım bugün tekrar yaptım 1. Yi, 2.yi ve 3.aparatı yaptım o kadar mutlu oldum ki 3 boyunu da yapınca cesaretlendim ara vermeden yarın tekrar yapacağım 4.yü de yaptıktan sonra eşli denemeye geçeceğim inşallah kayganlaştırıcı kullandım o kadar rahat oldu ki mutluluğumu anlatamam.

Bugün de evliliğimizin 5. Ayıydı inşallah tamamen başarabilirim birkaç gün içinde

Ha ri ka sın çoook sevindim çok güzel böyle devam motiveni hiçç bozma bir kaç güne başardım diyeceksin

Hafif yanma, ağrı hissi var vajinamda ama çok hafif normal mi 3 aparatı da yaptığım için zorladım mı acaba sizde de oldu mu?
Aparattan kaynaklı ama geçici merak etmee normal hatta tahriş azaltıcı krem kullanablirsin yatıştırır.

Merhaba eşiminki 4.den büyük olduğu için bir büyük boyu olan dildo aldım acaba bu daha rahat olmamı sağla rmı sizce ? Çnkü eşim içeride git gel yapamıyor sanırım kastığım için başı giriyor geri kalanını sokamıyoruz

Psikolojik olarak rahat olmanı sağlar. Bedeninde rahatlar.ikisi bir bütün sonuçta .4.aparatta sen kuzum hepsini itebiliyorsan gel git yapabiliyorsan rahat.Eşinin pns büyüklük sorun olmaz. Senin sorun Eşinin pns ilk giriş kısmında kendin tut yerleştir yavaş yavaş ittir.

Doktor nasıl bı tedavi uyguladı acaba
Merhaba mesajı yeni gördüm kusura bakma
Doktora gittiğimde muayene edemeyecek kadar kötü bir durumdaydım beni önce psikoloğa yönlendirdiler fakat eşim asker zaten dış görevde maddi olarak da kendimi kötü hissettim ilk seanslar işe yaradı kısa da tutmuş olsam benim için korkunc bir şeydi ben en sonunda kendimi buna hazırladım yavaş yavaş zihinde öncelikle herkes yapıyor ve ben neden eşime bunu yaşatanıyım diye sordum yavaş yavaş aştık kısıtlı süre eşim izne gelince hep plmak zorunda psikolojisi ile yapamadık en son kayganlaşınca benim üstümde iken yavaşça yapmasını rica ettim bir sonraki günler daha da ilerleyerek yendik ben küçükken tacize uğradım ve bu benim için aşırı zor bir durumdu eşime de anlattım eşimin desteği ve birbirimize olmak zorunda değl diyerek yavaş yavaş denedik

erhaba mesajı yeni gördüm kusura bakma
Doktora gittiğimde muayene edemeyecek kadar kötü bir durumdaydım beni önce psikoloğa yönlendirdiler fakat eşim asker zaten dış görevde maddi olarak da kendimi kötü hissettim ilk seanslar işe yaradı kısa da tutmuş olsam benim için korkunc bir şeydi ben en sonunda kendimi buna hazırladım yavaş yavaş zihinde öncelikle herkes yapıyor ve ben neden eşime bunu yaşatanıyım diye sordum yavaş yavaş aştık kısıtlı süre eşim izne gelince hep plmak zorunda psikolojisi ile yapamadık en son kayganlaşınca benim üstümde iken yavaşça yapmasını rica ettim bir sonraki günler daha da ilerleyerek yendik ben küçükken tacize uğradım ve bu benim için aşırı zor bir durumdu eşime de anlattım eşimin desteği ve birbirimize olmak zorunda değl diyerek yavaş yavaş denedik

erhaba mesajı yeni gördüm kusura bakma

Merhaba dildo aldım 4.aparatın 2 büyük boyu gibi https://www.trendyol.com/vibra/vakumlu-buyuk-ve-kalin-tor-dildo-20-cm-p-87827676 . herhangi bir sorun yaşamadım hepsini alabiliyorum ama bundan da zevk alamadım ben acaba duygusal bir şey mi eksik bende kızlar ?

Kendini öyle hissetme .Bence stres yapıyorsun. Yani görev gibi geliyor şuan bu senin için. Psikolojik bence.Bence akışına bırakınca hepsi olacak.
Bu hepimiz için geçerli herkes hemen zevk alacak diye bir kaide yok.

Nasil kullanılıyor zevk alamıyorum deyince bilemedim
Şimdi vajinusmus yenince biranda normal bir cinsellikteki insan duyguların olmasını bekliyor.Görev olarak benimsendiği için biranda olmaması normal .Aşk sıvısı olsa ön sevişme olsa bu duygulara bürünmeyecek aslında .
Tabi bunları yenince biranda yaşayan insanlarda var herkesin psikolojisi farklı işte.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…