Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

canım doktora çıkmamış anlaşılan ben kendim hissetmiştim ve okadar büyükmüş tam gögsümün ortasında doktor uyutmaması lazım dı seni dedi ama sırt üstü yatarım ve başta takılmıştı nasıl hissettin diye inan doktorlar çok rahatlatıyor ki devletteydim hemen filme yolluyor ellemiyor bile meme ultrosonu çekip bakıp tanı koyuyorlar inşallah bişey yoktur ve ameliyata bile gerek kalmaz ama farkedince 2gün eşim ve benim halimi anlatamam oyüzden korkusunu düşünebiliyorum ama doktor bakınca kötü değil diye rahatlatınca 1hafta sonucu çok rahat beklemiştim enazından farketmiş inşallah kötü çıkmaz ve başlangıçta farketmesi bile iyi lütfen okuyanlarda sık sık kontrol etsin ki benim okadar büyükken eşim bile anlamamıştı ve doktor onada takılmıştı :kedi:
bide gülün içindeki sıvıyı çekince 1beden küçüldü demişti ne utanmıştım ama onlar nasıl alışmış şaka bile yapıyolar

canım doktora gitti ultrason ve mamografisi çekildi sol memende kitle var hemen parça aldırman gerekiyo demiş aklına hemen kanser geldi onunda ne desek yatışmıyo

elifnilde geleceğimi gördüm. yani sabrım taşarsa sakinliğimi kaybedersem başıma gelecekleri gördüm. benim eşimde ailesine çok düşkün hele hele annesine. ben gurbetteyim annemle 3 günde bir telefonla konuşuyorum. eşimin ailesi bizim mahallede ama eşim annesiyle telefonda hergün konuşur. eşimin kardeşi annesinin gözünün yaşına bakmaz kendi eşinin ağzının içine bakar ama benimki kardeşinin bozduğunu yapıcam uğraşır durur. annesi bişey dese ben tersini desem kesinlikle annesinin dediği yapılır başka alternatif sözkonusu bile değildir. ilk başlarda hırçındım hep kavga ederdik ama baktım bu işte tek zararlı benim. sonra değiştim. ve gördümki eğer haklıysam o birşekilde karşı taraftan çıkıyor zaten. mesafeli oluncada tavırlar değişiyor zaten. terbiyeli, saygılı ama mesafeli...
Allah nasip ederse bizimde evlatlarımız olacak evlenip gittiklerinde arayıp sormasalar ne hissederiz? eşlerimizden annelerini boşvermelerini isteyemeyiz. bize daha çok ilgi göstermelerini isteyebiliriz ama :)) ama bunuda huysuzluk yaparak kavga gürültüyle istersek amacımıza ulaşamadığımız gibi onları annelerinin kucağına iteriz

süper bir bilinç..insanlar seni ne görürse görsün ister ezik ister saf..sen kendini bil boşver... :))) diyorum ya senin sınavın bu.. sen Allah ın huzurundayken rahat ol diğer yerlerde gerilsen de farketmez...

merhaba kızlar,
gelişmeler var bende paylaşmak istedim:dün akşam eşimle tek parmak denedik parmağın hepsini aldım ve git gel yaptı parmakla kayganlaştırıcı kullandık.az önce ben ameliyat eldiveninin bir parmak bölümüne 1 parmaktan kalın yaklaşık 2 parmak kalınlığında aparat yaptım ultrason jeliyle denedim ve başardım tam bir parmak boyunda olmasa da 1 parmağa yakın uzunlukta alabildim acı yoktu zorlanmadım da şimdi napsam bilemedim??bana fikir verirseniz çok sevinirim aparatı mı kalınlaştırayım eşle mi deniyeyim?bide size çok dua ettim hepsini size borçluyum 2 yıldır bunlar düşünemiyodum bile bırakın denemeyi ...
super ılerleme tebrıkler....hangısı beynını dusununce rahat hıssettırıyorsa onu sec..onemlı olan basarman eslı yada essız...ben mesela eslı hıc yapmadım kendı parmagım ve mum sonra pe... denemesı ...sana hangııs kolay gelıyosa onu dene ...bence aparatla deneme yap derım ....daha hızlı yol alırsın...tabı genede sne bırılsın ....zaten cok ıyı gıdıyosun basarmana az kalmıskaydirigubbakcemile2

super ılerleme tebrıkler....hangısı beynını dusununce rahat hıssettırıyorsa onu sec..onemlı olan basarman eslı yada essız...ben mesela eslı hıc yapmadım kendı parmagım ve mum sonra pe... denemesı ...sana hangııs kolay gelıyosa onu dene ...bence aparatla deneme yap derım ....daha hızlı yol alırsın...tabı genede sne bırılsın ....zaten cok ıyı gıdıyosun basarmana az kalmıskaydirigubbakcemile2

çok saol cvap yazdığın için çok motive oluyorum ...bakalım çalışıcam artık inşllh az kalmıştır bir ohh demek istiyorum artık(başardım anlamında)tekrar teşekkür ederim allah razı olsun şuan gözlerim dolu zor yazıyorum :KK66:

kızlar allah kimseyi sağlığından etmesin vaji felan küçük sorunmuş bugün onu anladım kayınvalidemin sol göğsünde kitle çıktı bugün nolur dua edinde iyi huylu olsun eğer kötü huylu ise hepimizi zor bi süreç bekliyo dualarınızı esirgemeyin

yarencim geçmiş olsun umarım kötü bişey çıkmaz.

Bu üzücü haber üzerine ben size bir haber vermek istiyorum..
Doktora gittim,geldim ve penis denemesi verdi..
Gelir gelmez duş aldım,gelinliğimi hazırladım,ilk gece oyunu oynayalım diyorum..
Dualarınıza ihtiyacım var :))
şimdilik kaçıyorum ..oje sürüceğim :)) çokta hazırlanmak istemiyorum olmazsa üzülmeyeyim diye ama olacak gibi geliyor içimden..

merhaba kızlar,
gelişmeler var bende paylaşmak istedim:dün akşam eşimle tek parmak denedik parmağın hepsini aldım ve git gel yaptı parmakla kayganlaştırıcı kullandık.az önce ben ameliyat eldiveninin bir parmak bölümüne 1 parmaktan kalın yaklaşık 2 parmak kalınlığında aparat yaptım ultrason jeliyle denedim ve başardım tam bir parmak boyunda olmasa da 1 parmağa yakın uzunlukta alabildim acı yoktu zorlanmadım da şimdi napsam bilemedim??bana fikir verirseniz çok sevinirim aparatı mı kalınlaştırayım eşle mi deniyeyim?bide size çok dua ettim hepsini size borçluyum 2 yıldır bunlar düşünemiyodum bile bırakın denemeyi ...

çok güzel gelişme. ne güzel bugün herkes yol katetmiş. mutlusona yaklaşan yaklaşana :)))
canım bence herikisinide yapmaya devamet. hem eş parmağı yap ki eşin sana yaklaştıkça kasılma ona alış hemde aparatına devam et ve aparatını alıştıkça büyüt

çok saol cvap yazdığın için çok motive oluyorum ...bakalım çalışıcam artık inşllh az kalmıştır bir ohh demek istiyorum artık(başardım anlamında)tekrar teşekkür ederim allah razı olsun şuan gözlerim dolu zor yazıyorum :KK66:
egerkı hırs yaparsan basarırsın ben yenen bırı olarak sunu dıyebılırm keske bu kadar beklemeseydım esımle bana en guzel gunlerımız zehır ettım ama hayırlsı buymus....hıc zor degıl hemd ehıc zor degıl..goruceksın basardıgında sen hak verıceksın...bumuymus dıyceksın...acı falan beynınde bıtıyo..egerkı acıyo dersen emla krem kullana bılırsın ...pe.... denemsınde ve suda cok onemlı hemen pe... demeesı yapma tam kenıdnı hazır hıssedınce yap...yanı ben bı parmak yaptım hadı yapalım denıyelım demek yanlıs ..cunku basaramadıgınız zaman kotu etkılenıyo ınsan ....eger hergun duzenlı egzersız yaparsan bı kac gune bıtırırsın ...ben mesel a1 haftada yendım...o kadar...ama duzenlı egzersız gerek

Gelir gelmez duş aldım,gelinliğimi hazırladım,ilk gece oyunu oynayalım diyorum..
şimdilik kaçıyorum ..oje sürüceğim :)) çokta hazırlanmak istemiyorum olmazsa üzülmeyeyim diye ama olacak gibi geliyor içimden..
ıhslahh canım kucuk bı tavsıye ...pe.. dneemsı oncesı mutlaka egzersız yap ...cok daha kolay olucaktır dualrımız sneınle ..ıhsalhhhh ALLAHIM:Saruboceq:

delikafadulden ayyyyyyyyyyyyy fantaziye bak. kız süpersin. ay ben nası düşünemedim bunu :eek:klava:
zaten benim gelinlik kiralıktı :))
inşallah güzel bi gece geçirirsiniz canım başarılar diliyorum sırtına vuralımmı sırnaşık şey
umarım yarın güzel haberlerle gelirsin a.s.

İnşallah güzel haberlerle gelirsin...

X