Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Evet oradan geçebilmesi için derin nefes alıp ıkınırken ittirmen lazım. Ve o ilerlemediği yerde çıkarma orda kal biraz dur üç dk sonra olsun anladın mı

Evet dörtten kolay daha önce yaptım ama şimdi İçim de değişik bir his oluyor penis daha kolay biliyorum ama ona izin veremiyorum üstte olunca bana daha zor oldu o zaman daha çok kaçıyorum

Anestezi derken nasıl oluyoe öyle

Kizlar birsey sorucam ben aparti aldim 4 yapabildim dün esliye gecdim aksam vajinaya girisnde siddetli acili agri oluyor kasilmiyorumda
Merhaba bence emla krem denemelisin. Anında uyuşturuyor. Hiç hissetmedim ben. Acı olmayınca ilerlemek daha kolay oluyor ama eşin mutlaka kayganlaştırıcı kullansın. O bölge uyuşunca kuruluk oluyor oda zorluyor.

Merhaba bence emla krem denemelisin mutlaka ben atlatmış biri olarak ilk denemede keşke önerilseydi bana. Ön aşadama biraz gevşeme yaşayınca o bölgeye iyice yedir kremi. Anında etki yapıyor. Eşim deneme yaparken kayganlaştırıcı ile birlikte emla kremi de sürdü uyuşma etkisi baya uzun oldu ve rahatça oldu. Pozisyon için netten bak o bölgeye bence. Parmağın ile içeriyi hissetmeye çalış. Hiç bilmediğin yere ulaşmak daha zorlayıcı

Teşekkür ederim cevabin icin. Bende yendim artık Anestol kullanarak başarılı oldum ancak parmak egzersizi yapmadim yapamazdim halada yapamam açıkçası o bölgeye parmak sokmaya çalışınca daha cok kendimi kapatıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…