Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

3ude sokmayı basardım tesekkur ederim destekleriniz icin simdi alistirma yapayim çok zor oldu benim için 3 bile yarın aksam insallah 4e geçerim🙈
SEN Çok Güçlü Kadınsın Başaracaksın 💪 Acele Etme Kuzum Yavaş Yavaş Güzel Haberlerini Bekliyorum😍😍😍💟 M Mery92mery

3. Dilatorde mi bunu hissediyorsun ? Anestol kremle denemeni tavsiye ederim bende öyle hissediyordum anestolle denedim 3. Aparatta kas gibi bi yer var orada takılıyor kendini cok serbest birak hic düşünme o kası gectigini hissedeceksin zaten

Evet dedigin gibi takıldım orda sonra sprey sıktım anlamadan gectim simdi de anestezik etki gecince alistirma yapacagim alissin orası

Evet 3.sünü yaptım zor oldu ama oldu. sonra gevşemeye çalıştım 1saat öyle çalıştım tamamen gevşemekten geçiyor olay. yarın aksam 4ü deniycem bakalım inşallah başarabilirim Allahın izniyle
MAŞALLAH Sana GÜÇLÜ Kadın💪💪💪 Yarın ALLAH' IN İzniyle Biticek Bitanem😍😍😍🤗🤗🤗

Evet 3.sünü yaptım zor oldu ama oldu. sonra gevşemeye çalıştım 1saat öyle çalıştım tamamen gevşemekten geçiyor olay. yarın aksam 4ü deniycem bakalım inşallah başarabilirim Allahın izniyle
Sevindim canım senin adına bende yarın 4.aparati denicem inşallah ikimizde sorunsuz atlatırız

Kızlar bu gece 4.aparatı deneyecektim ya başta girmedi çok uğraştım çok zorladım kendimi pes etmedim ve yaptım sonunda💪🏻

X