Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Arkadaşlar artık ben bu hafta bu illeti yenmeye karar verdim gündüzleri işe gidip geliyorum akşamları sadece vaktim oluyor, dün akşam 1numaralı dilatoru yaptim anestezi altinda sonra anestezinin etkisi geçti yine yaptim bikaç saat bu aksam tekrar veecmainle 1nukarayı yarim saat sonra 2numarayı soktum cikardim 2. Denememde girmedi yani herkesmi böyle bir et var orayı geçmiyor gibi çok canım sıkkın
Evet oradan geçebilmesi için derin nefes alıp ıkınırken ittirmen lazım. Ve o ilerlemediği yerde çıkarma orda kal biraz dur üç dk sonra olsun anladın mı

Ben daha yeni yenmiş biri olarak söylüyorum 4 ten daha kolay gerçeği..
asla zamana bırakma .zaman pişmanlık. 4 ü alıştır eşin hazır olsun eşin alta geçsin dilarör olarak düşün kendi elinle yap.hem kontrol de sende oluyor bi dene lütfen
Evet dörtten kolay daha önce yaptım ama şimdi İçim de değişik bir his oluyor penis daha kolay biliyorum ama ona izin veremiyorum üstte olunca bana daha zor oldu o zaman daha çok kaçıyorum

Anestezi derken nasıl oluyoe öyle
Arkadaşlar artık ben bu hafta bu illeti yenmeye karar verdim gündüzleri işe gidip geliyorum akşamları sadece vaktim oluyor, dün akşam 1numaralı dilatoru yaptim anestezi altinda sonra anestezinin etkisi geçti yine yaptim bikaç saat bu aksam tekrar veecmainle 1nukarayı yarim saat sonra 2numarayı soktum cikardim 2. Denememde girmedi yani herkesmi böyle bir et var orayı geçmiyor gibi çok canım sık

Kizlar birsey sorucam ben aparti aldim 4 yapabildim dün esliye gecdim aksam vajinaya girisnde siddetli acili agri oluyor kasilmiyorumda😞😞
Merhaba bence emla krem denemelisin. Anında uyuşturuyor. Hiç hissetmedim ben. Acı olmayınca ilerlemek daha kolay oluyor ama eşin mutlaka kayganlaştırıcı kullansın. O bölge uyuşunca kuruluk oluyor oda zorluyor.

Merhaba, bende 2 aylık evliyim ve vajinismusum zaten bekliyordum böyle birsey. Oldukça istekli bir kadinimdir aslında ön sevişme falan oldukca iyi ama is oraya gelince kasılıp kalıyorum istemsizce ittiriyorum en son denememde girdi zannediyorum boyle sanki icimde bi yirtilma hissi gibi bir sey oldu ama esim girmedi deyince ve canım cok yanınca ben yapamicam deyip bıraktım artık istegimde kayboldu neredeyse ve kendimi ön sevismeye de veremiyorum çünkü kafamda hep sonraki aşama var yine olmayacak diye. Neredeyse kk daki vajinismusla ilgili acilan konuların hepsini okudum ve apart aldım ama çalıştığım icin eve gel yemek yap ye derken resmen vakit bulamadım birazda korkuyorum sanırım. Parmak egzersizlerini yapabileceğimi sanmıyorum açıkçası aparatla deneyeceğim ama kendimi rahatlatamiyorum artık elimle kontrol ettigimde orasinin cok sert ve kapali oldugunu hissediyorum daha once boyle bisey yoktu iliskiye girmeyi denedikten sonra kendimi iyice mi kapattim acaba ? Birde daha birlesme yasayamadigim icin kizlik duruyor ve aparatlarla calistigimda gitmis olacak bu olayda apartla olsun istemiyordum acikcasi ama baska türlü yapamayacağım sanırım. Bu aksam anestol krem ve aparatlarla deneyeceğim umarim yapabilirim. Birde eşli denerken pozisyon olarak kadın ustte olsun denilmiş ama ben o sekilde kendimi hic rahat hissetmiyorum canim acirsa aninda birakirim gibi geliyor.. Yillardir yenemeyenleri de okudukca iyice icim sıkılıyor..
Merhaba bence emla krem denemelisin mutlaka ben atlatmış biri olarak ilk denemede keşke önerilseydi bana. Ön aşadama biraz gevşeme yaşayınca o bölgeye iyice yedir kremi. Anında etki yapıyor. Eşim deneme yaparken kayganlaştırıcı ile birlikte emla kremi de sürdü uyuşma etkisi baya uzun oldu ve rahatça oldu. Pozisyon için netten bak o bölgeye bence. Parmağın ile içeriyi hissetmeye çalış. Hiç bilmediğin yere ulaşmak daha zorlayıcı

Merhaba bence emla krem denemelisin mutlaka ben atlatmış biri olarak ilk denemede keşke önerilseydi bana. Ön aşadama biraz gevşeme yaşayınca o bölgeye iyice yedir kremi. Anında etki yapıyor. Eşim deneme yaparken kayganlaştırıcı ile birlikte emla kremi de sürdü uyuşma etkisi baya uzun oldu ve rahatça oldu. Pozisyon için netten bak o bölgeye bence. Parmağın ile içeriyi hissetmeye çalış. Hiç bilmediğin yere ulaşmak daha zorlayıcı
Teşekkür ederim cevabin icin. Bende yendim artık ☺️ Anestol kullanarak başarılı oldum ancak parmak egzersizi yapmadim yapamazdim halada yapamam açıkçası o bölgeye parmak sokmaya çalışınca daha cok kendimi kapatıyorum

X