Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Evet canım onlar kas işte aparat büyüdükçe beynimiz kasmamızı söylüyor ittirirken ıkın ve derin nefes al benimde öyle oluyor bazen alıştım ama artık ıkınıyorum ve geçiyor

Evet canım onlar kas işte aparat büyüdükçe beynimiz kasmamızı söylüyor ittirirken ıkın ve derin nefes al benimde öyle oluyor bazen alıştım ama artık ıkınıyorum ve geçiyor
Normalde şu an üçüncü aparatı deniyorum ama dün gece ilk 2 ile başlayayım dedim 2'yi alamadım istemsizce kendimi kastım kastığım için canım yandı sonra ıkındım ve çok rahat oldu daha sonra 3'e geçtim hiç hissetmedim hatta biraz çalıştıktan sonra gidip gelmelerini bile hissetmedim vajina çalıştıkça alışıyor aparat içindeyken sağa sola ve daireler çizmeye özen göster bu vajinayı esnetiyor

Ben aparatlarla ilk denemelerimde çok huylanıyordum ama şimdi hissetmiyorum bile 4. aparata geçmek için 3 ile çok iyi çalışmamız gerekiyor

Peki canım hemen dediklerini deniyorum birkaç saat çalışmak istiyorum hayatımın tam ortasında bu illet bazılarının ilk geceden olup üstüne çocuk hemen yapıyorlar nasil oluyor diyorum ben 5aydır yenemedim sorun bende demekki çok dar demekki yada kaslarım hiç gevşek değil

Sen jinekolojik muayene oldun mu canım

Sen jinekolojik muayene oldun mu canım
Evet oldum muayene doktor bi problem olmadıgını söyledi dar vajinaniñda kadında hicbir zaman olmadigı belirtti.parmak egzersizi vermisti bana ama o sıra hayatım çok karmaşıktı yapamadim bi dahada doktora gitmedim bi kitabın sayfalarını fotokopisini çekip ödev gibi veriyordu ucrette epey fazlaydi o yuzden bi fotokopi kagidinada bu ekonomik krizde o kadar para veremem diye devam etmedim. Duzene girmeye calisan hayatima artık bunu yenmeye karar verdim aparat aldım simdi onlarla sizinde desteklerinizle yenmeye çalısiyorum

elimle girişi biraz açtırsam yeterli mi yoksa içine çok parmakla girmem mi gerekiyor spreyi sıkmak için ? kapısından hafif sıksam yeterli mi ???
Wemcaine sprey incecik ucu var o yüzden vajinanin içine sok hissetmezsin zaten acı da olmaz ama sprey falan boş kendine inanması lazım önce insanın ben 3 ay yapamayip sonra bianlik ozguvenle 2 günde aparat sayesinde yendim şuan düzenli cinsel ilişkim var çokta rahat oluyor

Tebrik ederim sizi inşallah bende en kısa zamanda yenerim

Tebrik ederim sizi inşallah bende en kısa zamanda yenerim
Kendinize inanırsanız emin olun ki yenersiniz ben çok ağladım hatta açıp bakamiyordum bile vajinama o kadar kotuydum ama sonra burayı okudum okudum çok sinirlendim herkes yapıyor yeniyor ben niye yenemicekmisim diye ilk gün 1. Aparatı 2. Gün 2 3 ve 4. Aparatı denedim akşamda eşli denemem başarılı oldu kendinizi gaza getirin

Haklısınız bende ağlıyorum neden bende böyle bisey gelisti diye. Bende kendimi gaza getireyim

Yapamam dediğiniz anda açın buradaki başaranlari okuyun ben aparatı bile itemedigim zaman açıp hemen burayı okuyordum öyle öyle kafamı buraya verip aparatı deniyordum elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışabilirim yeter ki kendinize inanın

Ama gerçekten deneyin ben aparatı alıp 1 ay boyunca yarın baslicam diyip durdum böyle diyerek 1 ay geçti siz öyle yapmayın gerçekten kafanıza koyar koymaz başlayın ki olsun
Ben aparatı aldım 1 ay bekledim erteleme hastalığı zaten bu sonra tam başladım derken sağlık problemlerim çıktı yine olmadı şimdi başladım arada hastalığım yüzünden yine aralar veriyorum tabi

Geçmiş olsun canım ama zaten bu ilişki yüzünden yapılan stres bile hastalığını tetikliyor olabilir benim hiçbir şeyim olmadığı halde stresten bas ağrısından kafamı kaldiramiyordum umarım en kısa zamanda başardım dersin

Umarım inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…