Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Arkadaşlar size birşey danışacaktım 4. Boy dilatörü nasıl biraz daha kalınlaştırıp deneyebilirim çünkü ben şuan 4. Boyu yapabiliyorum ama eşli denemeye gelince eşimin penisi gözüme büyük görünüyor ve daha çok baskı ve yanma hissediyorum o yüzden de ilerliyemiyorum bide diyeceksiniz ki kendinin üste olduğu pozisyonu deneyin ama inan ki onu hiç yapamıyorum lütfen bana yardımcı olun 😒

Canım sen ne yaptın 4ü yapabildin mi
Canım akşam yapamadım babamın saglık sorunları dolayısıyla hastanedeydim akşamda başım agrıdı çok yattım uyudum yani belki bu akşam yaparım moralim bozuk pekte içimden gelmiyor şu an hayatım düzene bi giremedi evlendiğimden beri sürekli biseyler cıkıyor bekarken daha iyidi

Canım akşam yapamadım babamın saglık sorunları dolayısıyla hastanedeydim akşamda başım agrıdı çok yattım uyudum yani belki bu akşam yaparım moralim bozuk pekte içimden gelmiyor şu an hayatım düzene bi giremedi evlendiğimden beri sürekli biseyler cıkıyor bekarken daha iyidi
Bende öyleydim evliliğimin başlarında hep bi sorun vardı ama hepsi geçti çok şükür inşallah seninde geçer çok geçmiş olsun Allah acil şifalar versin

Arkadaşlar 4. dilatörün sadece baş kısmı giriyor, sonrasını aciyor alamıyorum, sanki bir duvar varmış gibi orayı ittirdikçe çok acıyor, bu durumu nasıl aşabilirim, tecrübelerinize ihtiyacım var🌸

Arkadaşlar 4. dilatörün sadece baş kısmı giriyor, sonrasını aciyor alamıyorum, sanki bir duvar varmış gibi orayı ittirdikçe çok acıyor, bu durumu nasıl aşabilirim, tecrübelerinize ihtiyacım var🌸
Canım bende dün ilk defa yaptım benimde aynısı oldu o an hem ıkındım hemde derin nefes aldım sen hangi pozisyonda deniyorsun

Ben de parmaklarımla yapmıştım aparat gibi . Önce bir sonra iki öyle arttirdim ama jel kullandım hep . Hala da jel kullanırım. Parmaklarımla her denememden sonra biraz açılma olduğu için eşimle de denedik. 3cm 5cm derken oluverdi ama 1 günde değil tabi . Birde ben üstte kaldım pozisyon olarak daha rahat açıldı sanırım
Merhaba bebek yapmaya karar verdiğinizde de mi jel kullandınız.ben de yendim vajinismusu yaklaşık 1 ay olmuştur 😊Kullandıysanız hangisi acaba ben jelsiz yapamıyorum

Arkadaşlar size birşey danışacaktım 4. Boy dilatörü nasıl biraz daha kalınlaştırıp deneyebilirim çünkü ben şuan 4. Boyu yapabiliyorum ama eşli denemeye gelince eşimin penisi gözüme büyük görünüyor ve daha çok baskı ve yanma hissediyorum o yüzden de ilerliyemiyorum bide diyeceksiniz ki kendinin üste olduğu pozisyonu deneyin ama inan ki onu hiç yapamıyorum lütfen bana yardımcı olun 😒
İstersen zeytinyağı ile dene eşinle yaparken. Ben aparatlarla çalışırken jelle çalıştım ama eşimle denerken jelle yapamadım. Zeytinyağını burada okumuştum bende denedim ve ilk seferde oldu 😀 ancak her zaman zeytinyağı tavsiye etmem mantar yapabiliyormuş

Ve sana benden tavsiye 4ü yaptığında çok iyi çalış bu kadar ecele etme yavaş yavaş ve emin adımlarla ilerle 4e vajina tamamen alışması lazım ama yinede sen bilirsin bu benim düşüncem

Kızlar vajinismus u yendikten sonra ilişki sıklığı kaç günde bir olmalı ve aparatlarla yenenler aparatları kaç ilişki sonrasında bıraktınız ilişki gün aşırı olması gerekiyor diye biliyorum ama eşimde bende çalışıyoruz gece gündüz karışık şekilde bazı günler hiç denk gelemiyoruz 3-4 günü bulabiliyor ilişki arası bu sıkıntı olurmu

X