Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Kızlar merhaba ben doktora hiç gitmedim,bugün dilatör setim geldi. kendi başıma bu dilatorleri kullanabilir miyim ? Görselleriyle anlatan bir video vs yok mu daha önce takip ettiğiniz ?bir de sadece dilatör ve durex kayganlaştırıcı kullanarak yapabilir miyim ? yoksa burda tavsiye edilen krem ve jelleri almalı mıyım ? Alıcaksam da hangisini tercih etmeliyim ?
Canım video falan var mı bilmiyorum ama vemcaine sprey var uyuşturuyor ben onu kullanıyorum sen de alabilirsin eczaneden

Canım video falan var mı bilmiyorum ama vemcaine sprey var uyuşturuyor ben onu kullanıyorum sen de alabilirsin eczaneden
bu spreyi vajinanın girişine mi sıkıyoruz yoksa içine mi ? çünkü ben vaginamın içine parmağımla henüz elleyemiyorum ? yardımcı olursan sevinirim teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar ben aynı sıkıntıyla uğraşıyorum. Dilatör denemeye karar verdim sipariş ettim. 1 ve 2 yi çok rahat aldım kayganlaştırıcı ile. 3 de yapıyorum ama birkaç denemeden sonra. Ancak 4te çok zorlanıyorum yapamadım hiç.girişten geçiyor ancak kızlk zarı deliğine gelince çok baskı hissediyorum hala kasıyorum sanırım ne önerirsiniz. 3ü yapınca 4 de olur sanıyordum yapamayınca moralim yerlerde tekrardan sanki en başa dönmüş gibi hissediyorum nolur yardımcı olun.:KK43:(!

Merhaba arkadaşlar ben aynı sıkıntıyla uğraşıyorum. Dilatör denemeye karar verdim sipariş ettim. 1 ve 2 yi çok rahat aldım kayganlaştırıcı ile. 3 de yapıyorum ama birkaç denemeden sonra. Ancak 4te çok zorlanıyorum yapamadım hiç.girişten geçiyor ancak kızlk zarı deliğine gelince çok baskı hissediyorum hala kasıyorum sanırım ne önerirsiniz. 3ü yapınca 4 de olur sanıyordum yapamayınca moralim yerlerde tekrardan sanki en başa dönmüş gibi hissediyorum nolur yardımcı olun.:KK43:(!
Canim 3. Dilatorle bi yarim saat calis esnet girisi aparat icindeyken daire ciz henarlari esnet bedenini gevset 4. Yu yaparken heo oranin cok esnek oldugunu dusun derin bi nefes al verirken ittir kuzum

X