Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Canım bendede öyle oluyodu yandığı acidigi için ilerleyemiyoduk ama dün akşam 3uncu ve 4uncu dilatorle biraz alıştırma yaptık 10 dakika falan sonra eşli denedim ilk baş tamamı girdi ama yanma hala oluyodu sonra git gel yaptıkça kendimi rahat bıraktım kasiyomusum acı olmadi hiç sadece baskı hissettim oda ilk başlarda oluyomus zaten

Eğer ki aparatla ilerlediysen 4.Aparatla egzersiz yapman ve onu en az 20 dakika içinde bekletmen sana büyük kolaylık sağlayacak o tıkandığın açıyor dediğin yerde bekleyeceksiniz o an Derin bir nefes al Ve nefesini verirken hafif ıkınıp eşin Yavaş yavaş ilerletmeli eşine çok müdahale etme İnan on saniyelik bir şey

Bizler gözümüzde büyütüyoruz düşün oradan normal bir Doğumla 3 kg’a yakın bebek çıkıyor zihninde o bölgenin esneyip uzayan bir organ olduğunu hatırlat acı sızı sen kastığın için var sen tamamen kendini rahat bıraktığında farkı göreceksin inşallah güzel haberlerini bekliyoruz

canim aslinda aci biraz psikolojik aci olmadigini dusun, biraz sabret o ara derin nefes al ver icinden 10 sn say olup biticek. Bu asmaya gelmen bile cok guzel gerisi gelicek. Zevk olayi iliski oturdukca yaptikca duzeliyor kuzum

Canim bende aylarca o asama da takılı kaldim . Tüm bu dediklerin yaşadım. Aslında acı veren orada takılı kalmak geçince daha rahat ve öyle rahat geciyor ki .. bende 3. Kez yapabildim hala ufaktan yanma felan oluyor ama orada takılı kalmak kadar canini acıtmıyor . Aslında hic acı olmuyormus ben kastigimin farkindahim onu asmaya çalışıyorum . Sen yinede 4. Aparati iyice calis uzun sure icinde tut tam çıkardığın an dene

Insallah bende oyle derim yine buna da cok sukur ya

4. Aparat egzersiz yaparken zorlanıyorum kasılmktan mahvoldum ter döktüm niye böyle oluyor sanki büyük tuvaletim gelmiş gibi hissettim
O his baskıdan dolayı oluyor ve tamamen kasılmaktan bak kendinde söylüyorsun canım üçüncü aparatı çok sıkı çalış sonra dörde geç ve kasıldığını anda kendini telkinlerde bulun acımıyor ben iyiyim ben yeneceğim gibi gibi

Aslında acı dedi değil baskı ve rahatsız edici peniste böyle rahatsz edici mi

Farklı pozisyon deneyebilirsin. Benim de aynı şekildeydi açıyı ayarlamak ve pozisyon değiştirmek faydalı oldu.

Selam kızlar.ben de artık yendiğime ikna oldum bugün eşimle ikinci denememizdi.yardımcı olan herkesten Allah razı olsun.süreç aylarımı aldı zordu ve benim hastalığım çok ileri dereceydi.İlk parmak egzersizi ile başladım.aparatlar çok iyice geliyordu asla yapamam diyordum en çok faydası dokunan aparat oldu.süreci hızlandırdı.p.s denemesinde de açı ve pozisyon çok önemli.kendime uygun olanı bulana kadar devam ettim.o duyguya alışmak çok önemliymiş aparat bunu sağladı.ama hala içimde bi korku ya diğer seferde yapamazsam şu an aparat ve kayganlaştırıcan yardım alıyorum

Çok şükür canım hadi gözünaydın tebrik ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…