Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Bence onu deneyene kadar eşli deneme yapın dediğiniz şeyle alakası yok yada aparatla egzersiz yaparak nefes kegelle destekleyip kaslarınızı daha rahat kullanabilirsiniz.

Birde acaba enfeksiyon kapmış olabilirim çünkü 3 gündür afedersiniz çok akıntım var enfeksiyondan da acı yada yanma olur mu

Selam kizlar bende bu akşam yendim çok şükür aslında 2 ay öncesi tam birleşme olmuştu ama daha sonrasında hep bı aksilikler oldu erteledik ve yarım ilişki yasiyodum çok yanma oluyodu yapamıyordum bu gün denedik oncesinde 3 ve 4 dilatorle denedim 10 dkka falan sonra birleşme oldu yine aynı şekilde yandı ama sonra sonra düzeldi hiç acı hissetmedim sevinçten ağladım rabbim bu durumdaki herkesin yardımcısı olsun elimden geldiğince sizede yardimci olmak isterim

Harika cnm gozun aydın. güzel günler senin olsun ins.. yanma sızı gecer zamanla

Tebrik ederim canım gün aşırı devam et ilişkin düzene girsin inşAllah

Ya denedikçe her geçen gün daha çok ümitleniyorum dün 2.aparatı alırken yanma hissediyordum bugün 3.aparatı denedim 3.de yanma hissettim hepsini alamadım ama olsun ona geçtim ya bu bile yetti bana
Canım aynen bu şekilde düşünmeye devam et çünkü bu sorun fizyolojik değil psikolojik

Ya denedikçe her geçen gün daha çok ümitleniyorum dün 2.aparatı alırken yanma hissediyordum bugün 3.aparatı denedim 3.de yanma hissettim hepsini alamadım ama olsun ona geçtim ya bu bile yetti bana
Süpersin bende öyle olmuştun başta yanma hafif sızı olan şey ona takılı kalma hiç o takıldıgın ilerlemeyen noktada derin nefes al hafif ıkınıp ittiriyordum ben sende öyle dene

kızlar lütfen yardım.. eşimle denemelerde cok ilerledik yarısını içime alabiliyorum artık (o kas dediğimiz acıyan yere kadar) hal böyle olunca içim rahattı kesin yapabiliriz düsüncesiyle dün yine denedik nefes alırım dedim ıkınırım dedim o kası geçeriz dedim ama yok. nefes alıp verirken deniyorum ama o acı geçmiyor ki? sizin yazdıklarınızı aklıma getiriyorum orası cok kücük bi yer hemen geciyo diyişlerinizi düsünüyorum ama yookk hani kücüktü diyorum cok üzülüyorum. öyle acıyor ki içerde sanki popom yırtılacakmış gibi geliyo biraz daha ilerletsem. nolur bişey söyleyin bu acı ne zaman geçecek? normal ilişki yaşamaya başladığımızda da bu acı hep oluyor mu mesela, ya da artık o acıdan zevk mi alıyoruz? ne yapacağımı bilmiyorum artık..

Aparat kullandın mı idi..
Aci dediğin yerde esine izin veriyor musun devam etmesi için. Aci saniyelik giris tamamlanınca hissetmezsin . Korkup kasildigini dusunuyorum . Nefesi al ver al ver .. nefes alıp verdikdikce kaslara kan gider kasilmaz.

Yirtilacakmis, cok aciyacakmis gibi geliyor ama yirtilmiyor canim. biraz yanma gibi oluyor oda sen kendini cok kastigin için aciyor bu kadar. rahat bıraksan bu kadar canin yanmayacak. bak şu mesajindan bile fazlaca panikledigini ve korktugunu hissedebiliyorum, o an zaten seni dusunemiyorum. lütfen bu yirtilacak cok aciyacak gibi dusunceleri at zihninden, esine mudahale etme. tam sona gelmissin cok az daha dayanacaksin inan yenene kadar her şey sonra sende farkedeceksin cok kastigini, kendini rahat birakacaksin zamanla acida yok olacak..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…