Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Forum paylaşım demektir, sizler bu başlık sayesinde birbirinizi buldunuz ve 10 gündür bu başlığa nokta konmamış. buraya içerik girmediğiniz müddetçe kimseye yardımcı olamazsınız. buradan yazamayıp özelden yazdığınız nedir? Forumu sadece okuyarak takip edenler var ve onlar başlığın kısırlaşması sebebi ile hiç bir şeye ulaşamıyor.

Böyle devam edecekse hemen bir whastapp veya facebook grubu kurup burayı terk etmenizi rica ediyorum. Aylardır tek yazılan "hemen özel mesaj yazıyorum" . Başlıkta hareket durduğu için arama sonuçları etkileniyor. Yıllarca genele yazıldı insanlara yardımcı olundu çok özelse bire bir yardımcı olundu ama bu grup nedir? hatta rızası olmayan insanları neden gruba ekliyorsunuz? sabah beri o şikayet ile uğraşıyorum beni bir gruba eklemişler çıkamıyorum diyor üyenin biri.

Grubu ben kurun demiştim burası etkilenmeyecek diye söz verdiniz ama yapamadınız işte..

Son düzenleme:
Size katılmıyorum. Şikayet edenler nasıl çıkacağını sorup çıksaymış. Çok mu zor birşey? Belki grupta daha rahatız daha rahat konuşuyoruz ne manası var yani bunun? İlkokul 1e mi gidiyoruz grubu dağıtın buraya yazın vs. Yaptığınız zorbalık.

Merhabalar benimde Ekim ayında tam 3 sene olacak evleneli biz bu zamana kadar hep erteledik hiç üstünde durmadık ama artık bu sorunu çözmemiz gerektiğini düşünüyoruz eşim beni çok seviyor ama ben onu böyle birşeyle daha fazla mutsuz etmek istemiyorum aparat aldım dün 1 ve 2. Aparatı denedik prezervatif geçirdim ve vazelin sürdüm 1de hiçbir sıkıntı olmadı 2.aparatta sonuna kadar ittirdigimde yanma hissettim anestol krem ve spreyi de aldım onları da kullandım ama bugün de bütün gün yanma hissettim

Reactions: oyk
Normal mi bu kadar yanması bilemiyorum denerken ıkınıyorum ama yinede o yanmayı hissediyorum

Merhabalar.O yanma hissi egzersizlere devam ettikçe alışıyorsunuz sonuçta ordaki kasları kullanmayı yeni öğreniyorsunuz.En önemlisi kasmamak olabildiğince kendinizi rahat bırakın farkı görürsünüz.

Ama 2.aparatı sonuna kadar itince sanki orda birşey varmış da daha ileri gitmiyor gibi hissediyorum

Ama 2.aparatı sonuna kadar itince sanki orda birşey varmış da daha ileri gitmiyor gibi hissediyorum
aynen yaaa ben de öyle hissediyorum bir de bir şey soracağım. tampon denesem her gun kizlik zarim esner mi? çünkü bendeki sorun bence vaginismus degil ben iceri alabiliyorum sadece sanırım kizlik zarim esnek olmadıgı icin o yanma yapıyor. kizlik zarimi nasil esnetebilirim? tampon kullanmak ise yarar mi sizce?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…